Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-19 тема

  • 17 457
  • 488
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 41 847
Добър ден,Кате!



Донесла си нови снимки на Туба и Топрак от видеото направено от Мая на брега на р.Сена!
Туба е добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456245524%2F2594ece7 … pl_wall_-63875573

А това е другото ново пуснато по-рано от Туба,където се вижда къде е и какво чете...
....„Парфюмът“(Историята на един убиец) на  Патрик Зюскинд...












🆕 Семейство Taтлътуу с приятели, от 02.06.23 г. са на музикалния фестивал Primavera Sound Barcelona / фестивалните дати тази година са от 29.05.23 г. до 23.06.23/ Nature Dizzy
Онзи ден са били на Depeche Mode, а снощи на Maneskin Nature Fire




Скрит текст:



Приятен остатък от деня!

# 76
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Късноследобеден привет, Злати



Прибрах се...

Скрит текст:
Изморена съм, едва се прибрах. Седнах да пиша, макар че вчера не успях... пак нямахме интернет. Май ще  търсим друг доставчик.



















Любовта от разстояние е трудно изпитание и само най-сериозната връзка ще го издържи. Страхотно е, че има човек, който те чака и обича...



Нека бъдем благодарни на тези, които ни правят щастливи. Те са като градинари, помагащи на душите ни да цъфтят.

Лека, ползотворна и красива вечер ти желая!

# 77
  • Мнения: 41 847
Предиобеден привет,Кате!



Скрит текст:
При теб всеки ден изскача по нещо! WinkМисля,че бяхте сменяли доставчика преди време!













🆕 MAVİ  Летен сезон ✨





Спокоен ден ти желая!

# 78
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добър ден, Злати!



Благодаря за споделеното!

Скрит текст:
Знаеш, че в Балкана всичко може да се случи - вятър, дъжд, градушка... само камъни не са ме удряли. 



Понякога просто се нуждаете от смяна на обстановката, за да усетите колко прекрасен всъщност е животът...





Не се страхувайте отново да прегърнете любим човек и да кажете колко много го обичате. Нека този път е по-добър от липсващия!

















𝓔𝓷𝓰𝓲𝓷 𝓐𝓴𝓾̈𝓻𝓮𝓴 𝓯𝓪𝓷⭐
𝔸𝕕𝕚𝕞 𝔽𝕒𝕣𝕒𝕙
„Актьорството е първата ми професия. Всяка професия има свои собствени проблеми и области на отговорност. Чувствате се отговорни към себе си и героя, който играете, но трябва да се чувствате най-отговорни към проект със силна история.
Действието в най-простата му форма започва с емпатия; Чрез засилване на това усещане можете да разберете герои, истории, ситуации. Също така мисля, че актьор е някой, който е малко любопитен за неща, които не са част от неговите задължения."







Баръш Ардуч и Алчин Сангу...

Обичам ги!

Слънчев ден ти желая!

# 79
  • Мнения: 41 847
Здравей,Кате!



Скрит текст:
Не може да пускаш снимки,които не са по темата.Само снимки свързани с Туба и Къванч!След като  обичаш тези актьори пиши в тяхмата им тема.Така трябва и аз го правя.



....Новото пуснато вчера...
Туба е добавила в инстасторито


....Получила е подарък....
Tубa добави към историята на Instagram #TubaBüyüküstün
@MiuMiu
Здравей Туба
Мислехме, че чантата Miu Miu Napper Crystal ще ви стои страхотно. Пожелаваме ви да му се насладите в добри моменти.
С най-добри пожелания, екип на Miu Miu
@songul_al








нови от ИГ на Къванч...


Приятен ден!

# 80
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добър ден, Злати!



Скрит текст:
Не може да пускаш снимки,които не са по темата.Само снимки свързани с Туба и Къванч!След като  обичаш тези актьори пиши в тяхната им тема.Така трябва и аз го правя.

Добре.. Не знаех...











Цяла сутрин те говориха на много трудни теми... трудни неща за мислене, за чувстване...
Човек... понякога искам да не знам нищо и това, което знам, е само малка част от това, което се случва.. но все пак това е ден, който започва за някои от нас и свършва за други..
Добро утро на всички..
И лека вечер...









Колко е страхотно, когато в съдбата ти има някой, който изобщо не е безразличен към това, което се случва в душата ти... Който иска всичко да е перфектно...







Спокоен ден ти желая!

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 13:25 от Екатерина Кузманова

# 81
  • Мнения: 41 847
Предиобеден привет,Кате!


Понякога да пиеш кафе с приятел е най-добрата терапия, от която
 имаш нужда.Честит международен ден на приятелството - 9 юни!
Heart

Благодаря за новите снимки с Туба от видеото! Flowers Hibiscus

Скрит текст:
Гледаш какво е заглавието на темата и се пише за героите и актьорите участвали в него.За това момичетата когато правят темите допълват и др.!Можеш да видиш какви са във форума.Нали по едно време пишеше и в темата на Къванч?















нова на Къванч с фен


Приятен ден ти желая!

# 82
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет в съботния слънчев ден, Злати!



Днес очаквам гости...

Скрит текст:
Бургазлиите ще дойдат.









Невал...







Два уникални, ненадминати, несравними образа, екранни двойки, които се помнят от години и винаги ще бъдат помнени от благодарните зрители: Омер и Елиф (KPA) .... Мави и Санджар (DP) .... толкова много хора , толкова много мнения , но в случая с Туба и Енгин 99,9% от ималите щастието да гледат техния тандем на екрана си дадоха присъдата - най-добрата екранна двойка на всички времена и народи - това е аксоим ... тук не може да има две мнения, ако всички пренебрегнем факта, че сме фенове на двама красиви вътрешно, красиви външно актьори. За да стигнете до това заключение, трябва без предразсъдъци внимателно да разгледате съвместните им сцени, не непременно романтични, всякакви... често пишем за това, може вече да звучи като развалена плоча, банално... но с други думи взаимодействието на Енгин и Туба не може да се опише: пълно, абсолютно съвпадение на всеки атом на душата и тяло, пълна хармония на клетъчно ниво. Така се случи, че музата на киното ги избра, свърза ги на екрана и подари на света две прекрасни приказки с щастлив край, след като гледате, които искате да живеете и най-важното, започвате да разбирате смисъла на думи - Вяра, Надежда, Любов. всякакви... често пишем за това, може вече да звучи като развалена плоча, банално... но с други думи взаимодействието на Енгин и Туба не може да се опише: пълно, абсолютно съвпадение на всеки атом на душата и тяло, пълна хармония на клетъчно ниво. Така се случи, че музата на киното ги избра, свърза ги на екрана и подари на света две прекрасни приказки с щастлив край, след като гледате, които искате да живеете и най-важното, започвате да разбирате смисъла на думи - Вяра, Надежда, Любов.





Лек ден!

# 83
  • Мнения: 41 847
Добър ден,Кате!



Скрит текст:
И аз съм с гостенка.Вчера следобед ми оставиха внучката.Излизахме в комплекса.Сутринта я водих до центъра и я оставих на сина да я разхожда,а аз се върнах за да готвя.После ще я върне той с колата.Утре аз ще я изведа на морската градина.











Фотографът Самет Челепоолу сподели снимка за поредицата "Aile" / "Family"


Blue Heart MAVİ. Летен сезон ✨






Приятен следобед!

# 84
  • Мнения: 41 847
Здравей,Кате!



Скрит текст:
Сутринта водих внучката в Морската градина и на моста...Прибрахме се,обядвахме и на лаптопа.
Написах пост по-рано,но нета изчезна.После ми заби лаптопа.Ядосах се и рестартирах.
И сега набързо пускам само новите снимките...

ТМТ


ТМТ в Лондон

https://vk.com/clubtuba507?w=wall-63875573_200187






Blue Heart MAVİ. Летен сезон ✨




Приятен следобед!

# 85
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Слънчев привет, Злати!



Благодаря ти за споделеното!

Скрит текст:
Вчера бургазлиите дойдоха. Днес ще си ходят.

























Мави...

Любовта е като морето... Същото необятно, вдъхновяващо, с урагани и затишия...

Лек ден!

# 86
  • Мнения: 41 847
Добро утро,Кате!





Благодаря ти за споделеното! HugTwo Hearts











🤍 MAVİ. Летен сезон ✨


Приятен ден и лека седмица!

# 87
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати!



Благодаря за красотите, които си донесла!











Туба за списание Marie Clair Turkey/2018/











Туба на Седмицата на модата в Париж/2022/



От Instagram на Бурак Тархан:
„Скъпи госте, за мен е голяма чест да ви домакинствам. #нефилтрирана вечна красота ☺ #tubabüyüküstün".



Животът винаги е пътуване..И само ние сами избираме спътници...





Ползотворен ден!

# 88
  • Мнения: 41 847
Здравей,Кате!


Донесла си нова снимка на Туба с готвача на заведение,което е посетила в Лондон. Revolving Hearts

...ето я отделно изрязана...


















Безпроблемен следобед!

# 89
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Среднощен привет, Злати!



Благодаря за прекрасната Туба!

https://youtu.be/JJ92eUxKafw  Една стара, стара и прекрасна песен...

Учебната година почти е на финала...







Понякога прегръдките дават толкова много топлина и нежност, че ти се иска да се увиеш в тях.





Обичам те дори и да си зъл.



Грижете се за хората, след среща с които в душата ви се настанява нещо светло и радостно!!!



Туба Мая и Топрак...















Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт