сушите ли дрехи в стаята на бебчо?

  • 5 814
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Педиатърката ме предупреди, че НЕ трябва да се сушат дрехите в стаята на бебето.Заради изпаренията от прахта за пране!
  Така знам и аз! Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 2 159
ами къде да суша като сме в гарсионера Sad

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 5 393
Много рядко и то само през деня.След това проветрявам.Много са силни изпаренията от прахта и омекотителя(ако се ползва).Иначе за овлажняване на въздуха държа купичка с вода върху радиатора.Продават се и специални овлажнители.Аз не съм купувала такъв.

# 21
Суша,а и винаги имам купичка с вода на радиатора Hug

# 22
  • Мнения: 5 362
Да,суша.Въздухът много се изсушава от духалката и слагам понякога дрехите там да съхнат.
Нямали сме проблеми с висока влажност,а и всеки ден проветрявам след сън.

# 23
  • Мнения: 4 621
Никога не съм сушала дрехи в стаята на малката.

# 24
  • Мнения: 999
 суша но откакто мими стана на 6м.  така си овлажняваме и въздуха, защото е много сух.

# 25
  • Мнения: 1 081
Аз суших няколко пъти, защото на терасата всичко се вмирисва на пушек от печките с дърва и въглища-сякаш сме на село, а не в центъра на Варна:( И бебчо ревеше непрестанно, голям зор докато открия каква е причината. И не гладя на пара в стаята му. Явно нашият е малко по-чувствителен към миризми и влага. Обикновено преди да излезем на разходка усилвам печката, слагам пред нея сушилника, и като се върнем проветрявам и махам дрехите.

# 26
  • Мнения: 511
не суша дрехи защото се получава страшна влага но понеже сме на парно слагам мокра хавлия или съд с вода

# 27
  • Мнения: 1 030
Аз суша, защото климатикът доста изсушава въздуха и аз самата често сутрин се събуждам с пресъхнали гърло и нос...А относно праха - няма проблем, бебешките дрехи пера с бебешко Омо и слагам малко прах, не мирише после в стаята. 1 път сложих омекотител и се размириса из цялата стая и затова вече не слагам.

# 28
да -в гарсониера сме

# 29
  • Мнения: 5 178
Не, влагата, която се отделя вреди на дробчетата на бебко

Общи условия

Активация на акаунт