лесно ли преминахте..........

  • 1 175
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Аз на 6.месеца й връчих чаша с накрайник - стана неусетно
Обаче детето ти е голямо вече, по добре пробвай със сламка, или със спортните шишета Девин малка розова вода

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 241
В началото се давеше от мекия накрайник и не го насилвах. Като мина малко време пак пробвах и този път започна да пие. Твърдия накрайник не го хареса. А скоро си поиска сам да пие със сламка и вече му давам така. И от нормална чаша иска да пие, но се олива и не му давам, има време.
При нас е същото. Твърдия накрайник само го гризе със зъби и не се сеща да смуче, а с чашата става кошмар наоколо. Надявам се до 2 годинки да привикне с нормална чаша.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 362
Много бързо и лесно.Хареса й да пие от чаша и сама захвърли биберона. Grinning
От 6-я месец е с чаша,та до сега Grinning

# 18
  • Мнения: 1 232
Никога не е пила от бебешка чаша от биберона мина на обикновена чаша и чаша със сламка,някъде на 1,6,но авентската така и не разбрах какво и е магическото Joy

# 19
  • Мнения: 4 621
При нас беше много лесно. Яна пие от чаша или сламка от 6 месец Peace

# 20
  • Мнения: 2 818
Пробвай със сламка  Peace

# 21
  • Мнения: 999
Хм, сега като ти се вгледах в лентичката, на година и 7 мес., ти май питаш за нормална чаша за големи, а? newsm78
аз не уточних.  Simple Smile питам за чаша с накрайник. забравих да напиша че от шестият месец пие сок от такава чаша, но щом усети че е вода веднага плуе newsm78

# 22
  • Мнения: 2 071
Хм, сега като ти се вгледах в лентичката, на година и 7 мес., ти май питаш за нормална чаша за големи, а? newsm78
аз не уточних.  Simple Smile питам за чаша с накрайник. забравих да напиша че от шестият месец пие сок от такава чаша, но щом усети че е вода веднага плуе newsm78

Явно проблема не е от чашата, а течността в чашата Mr. Green

# 23
  • Мнения: 6 390
аз не уточних.  Simple Smile питам за чаша с накрайник. забравих да напиша че от шестият месец пие сок от такава чаша, но щом усети че е вода веднага плуе newsm78
а вода по принцип пие ли ? нещо пак не разбирам  newsm78

# 24
  • Мнения: 999
аз не уточних.  Simple Smile питам за чаша с накрайник. забравих да напиша че от шестият месец пие сок от такава чаша, но щом усети че е вода веднага плуе newsm78
а вода по принцип пие ли ? нещо пак не разбирам  newsm78
пие но от шише, а сока от чашка с накрайник. може би като види че и поднасям чашата и си мисли че ще пие сок и като усети водата и е разочерована и затова плюе  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт