💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 106

  • 39 300
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 599
Привет, момичета!

Айре Heart, Фенче Heart, Мира Hug, Терзи Hug, Али Hug, Ваня Hug, Димана Hug, Пепи Hug, Диве Hug Блага Hug, Джаки Hug, Роуз Hug, написаното от вас не само ми носи удоволствие, но, четейки го, имам чувството, че ставам по-умна Heart Eyes

Съжалявам, че нямам време за анализи, но вие всичко сте написали Flowers Hibiscus

Поздравявам ви с Джесур и Сюхан, които, както някои от вас знаят, си ми остават големи любимци!





# 61
  • Мнения: 3 432
Здравейте Благодаря за споделеното и преводите

https://www.youtube.com/watch?v=IIsoNMlU8wk

# 62
  • Мнения: 18 635
Айре Heart Eyes възможно е да е така, както казваш, аз само си размишлявам Stuck Out Tongue Closed Eyes
Е, още по- зле, ако е реалност, чакай тогава братята да се преоткрият Worried
Цитат
милсля, че ще е реалност, самотния Джихан видя човешкото, загрижено отношение на Девин към него и нищо чудно да е започнал да се влюбва, то човек не може да заповядва на сърцето си.
Вярно е, че никой не може да заповяда на сърцето си, но да се домогваш до жената на брат ти ... за мен поне е гнусно. Хайде, приятелките му, които забърсваше след него както и да е, макар, че и това ме отблъсква от него, те поне не са били важни за Аслан, но тук нещата са съвсем различни, Джихан знае много добре, че Аслан я обича, а и тя него. Не вярвам да е реалност, защото не мисля, че Девин ще му позволи да я гали по шията, но да видим Thinking
Аничка Heart Eyes благодаря! Kiss
Аз пък ви поздравявам с още по - любима моя двойка, от сериала, който донесе на Къванч толкова много нови фенове от Северна Америка, много дълго ме държа и тяхната история след финала и отново бих си го гледала с удоволствие.


И с прекрасния Сеит Еминоф Heart

Терзи, благодаря! Kiss

# 63
  • Мнения: 18 721
Имаме откъс, както предполагах....

https://www.youtube.com/watch?v=Qz3crmjYVZ0

Фенче Kissing Heart, да видим какви ще ги къдрят в СЦ, но си права за Джихан.
на мен СюДжес са ми по-любими, от Сеит и Шура/в КСШ другата двойка ми беше любима Wink/
Ани Kissing Heart, радвам се, че си наминала!! Blush
Терзи Hug

Последна редакция: пн, 17 апр 2023, 21:28 от Airra

# 64
  • Мнения: 2 189

- Аслан, можеш ли да спреш? Аслан! Аслан Сойкан! Ти ли попречи на продажбата на къщата на майка ми!?
- Да аз. Още въпроси?
— Каза, че не си се намесил в това! Ти ме излъга.
— Така беше необходимо и така се оказа, да кажем. Но няма да се повтори, това е последният път.
- Какво означава?
— Нали каза, че така ще е по-добре за нас? Е, това е последното. Това искаше. Съгласен съм с каквото искаш.

# 65
  • Мнения: 2 498
Ай, ай, ай! Този трети фрагман ме натъжи някак. Утре май няма да е лека серия. Как тръгнаха с песен, смях, танци и страст, а сега.... Ясно, че историята, ще се развива, но предпочитам да ги гледам в други отношения.
Мире, благодаря за превода! Айре, Терзи, благодаря! Hug

# 66
# 67
  • Мнения: 18 635
Айре Heart Eyes Знам! Smile Но, за мен Мюрвет / Мурка беше по-скоро компромис, който Сеит направи, за да спази завета на баща си, до края си обичаше Шура ... В този сериал си харесах Фарах като актриса!
Цитат
на мен СюДжес са ми по-любими, от Сеит и Шура/в КСШ другата двойка ми беше любима
Мире, благодаря за превода! Kiss Олелее, Аслан е доста резервиран и като, че обиден, кога ли се случва това ???
Терзи, благодаря! Kiss
Нов клип от Mayka Roman Rivera Heart


Лекинка! Hug

# 68
  • Мнения: 18 721
Ай, ай, ай! Този трети фрагман ме натъжи някак. Утре май няма да е лека серия. Как тръгнаха с песен, смях, танци и страст, а сега.... Ясно, че историята, ще се развива, но предпочитам да ги гледам в други отношения.
Мире, благодаря за превода! Айре, Терзи, благодаря! Hug
и мен ме натъжи, толкова са им обтегнати отношенията Disappointed и Девин изглежда посърнала и изморена.
Мире, благодаря за превода!!
нещо за настроение....


Фенче Kissing Heart, мерси за новия клип, гледах го вчера, готин е!! Heartbeat
а Пепи нещо пропадна в Обетованата земя Wink Thinking

Лека Nature Stars

# 69
  • Мнения: 3 634
Благодаря за откъса и превода. Green Heart
Абсолютно неизвестно ми е какво е в главата на Аслан в момента. Не знам с какви мисли се върна след срещата с баща си. Изглежда ми "запален" да действа по намеренията си за бизнеса, но нищо не ни казва.
Говори на Девин май в настроението на развода, за който става дума в озета.
Аз лично ще спя спокойно. Grinning
След намеците на Сехер и снимката, на която Девин и Сехер разглеждат книгата  "Дървото на живота", очаквам във всеки момент блага вест. Тя  ще сложи Аслан и Девин в нов дневен ред. Може би затова Девин изглежда уморена.
Дано ви предам моето спокойствие и  - лека нощ!  Nature Sparkles

# 70
  • Мнения: 3 432
Добро утро Благодаря за превода на откъса

 

# 71
  • Мнения: 18 635
Привет във вторник, дружки! Hug


Айре Heart Eyes благодаря за прекрасните гифчета! Kiss Ама Пепи наистина не е писала скоро Thinking
Ванче, и аз съм спокойна, защото е ясно, че тези двамата не могат един без друг. Не вярвам да са се развели, но тази сцена не ви ли напомни малко за развода на Джес и Сюхан ? В ума ми след превода ми дойде този момент, Сюхан хем настояваше да се разведат, хем се разсърди, когато Джесур потвърди, че иска да се разведат Stuck Out Tongue Closed Eyes
Само ми е интересно този откъс след крещенето един на друг ли ще е с последвалата целувка от Аслан,  или е след това ? Девин е облечена със същата риза Thinking

Аз за съжаление отново ще гледам серията късно вечерта, ще се събираме всички у нас, че племенницата си заминава в четвъртък за Америка.
Терзи, благодаря! Kiss Башак да не би да е заместила Киво в рекламата за Мерцедес ? Stuck Out Tongue Closed Eyes Много е хубава!
Малко красота от нашия хамелеон Heart





Имайте хубав ден, дружки! Hug

# 72
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, момичета!
Прекрасен вторник ви желая!


Благодаря за всичко споделено! 🌸🌸🌸

Няма да се развеждат, не вярвам нашият сериал да влезе в клишето на повтаряне и потретване на сериални сватби.
Според мен сцената пред дома на Неше е след болницата, нали в резюмето се казва, че Аслан ще отиде в болницата, след случилото се с Ямур, но отношенията им все още ще са студени.
След това ще е сцената от предишния фрагман.
Тук мисля, че може Девин да е изпратила подаръка, нали каза на Аслан, че ще му изпрати снимка


Любима снимка 💜💜


Девин и Аслан не ги мисля толкова, те ще оправят, но да видим какъв ще е ходът на Ибо, заплаши с “филм на ужасите”.

Момичета, само да отбележа, Ибо казва на Хюлия “ти си тръгна преди 45 години”.
Много ми е интересно и на мен как са се развили нещата в миналото и какво е довело до брака на Юсуф и Хюлия.
За Джихан Ваня 🌸🌸 беше споделила много добър материал.
Не мисля, че Девин е самоцел, само защото е на Аслан.
Мисля, че е нормално развитие на връзката психолог- пациент, особено в такова сериозно състояние, в което е той, с толкова дефицити.
Че той дори и с Айсел не би стоял по свое желание, не виждам някаква патология в отношенията му с нея, само защото е бивша на Аслан. На моменти имам чувството, че я презира дори.
В онзи момент беше още на етап, в който правеше всичко, за да угоди на Хюлия, за да получи одобрението ѝ.
Мисля, че тази ера за него приключи на сватбата, когато разбра, че не Девин е убедила Аслан да го поканят, а именно Хюлия, за да го употреби за пореден път.
Тогава затова и не удържа обещанието, което беше дал.
Но сякаш нишката се скъса, въпреки че не направи поисканото от Аслан, не направи и желаното от Хюлия.
Направи това, което знае от Юсуф- да пие.

Много се акцентира върху вътрешния свят на героите, върху кръвната им връзка, но и върху примера, който са имали.
Да вземем за пример малката Зейно, въпреки че Лейла е биологичната ѝ майка, тя е копие на Хюлия. Не е само ДНК.
Лейла е абдикирала от задълженията си като родител за момиченцето ( в първи епизод се създаде такова внушение), първо заради личните си проблеми, второ заради момченцето си, което е зависимо от нея.
И сме свидетели как толкова чиста, добра душа, такъв нежен и фин човек като нея може да има дъщеря като малката Зейно.
Мисля, че изобщо не е случайно и в бъдеще
ще правим препратка и порасналите Джихан и Аслан като синове на Сехер и Хюлия, тези, които са ги отгледали.
В писмото до Джихан в първата страница Юсуф му поверява Лейла и Джейлян, на втората, в края и Хюлия, и Сехер.
До жените няма писма, няма завети, поверени са като имотите, като имущество, като стока.
Джихан страда от липсата на обич от майката, Аслан от липсата на такава от бащата.
Затова основният стремеж и на двамата е да получат одобрението, да се харесат на липсващия родител.
Разочарованието от представата за тази обич ще е повратната точка и за двамата.
Джихан сякаш започна да осъзнава, след случката на сватбата, че цял живот се е стремял да получи обич от Хюлия, с надеждата, че това е лек за раните му. Но нейната обич е пагубна за Аслан. Защото и самата тя я ползва за лекарство.
Затова клоня към разочарование от Юсуф, червената линия на Аслан.
Не знам какво щеше да се случи с момчето с коментарите, ако не беше проникването в офиса и Тургут и Искоч не трябваше да тръгнат спешно.
Затова и той е в тази позиция за почитането на рождения ден на мъртвия, Сехер е само оправдание.
Когато Девин зададе въпроса си, той се отнасяше за всички тях.
Жената е с деменция, дори и днес да ѝ обяснят, на следващия ден отново няма да помни.
За Хюлия е от полза, защото разполага с авторитета и правилата на мъртвия в своя угода.
За Аслан обаче е друго. Застинал е между желанието да изпълни дълга си и “Ад”-а, в който не би избрал по своя воля, който е причина да прокуди приятелите си, да разбива сърца, за да запази своето цяло.
Мисля, че неговото оздравяване може да започне, когато опознае Юсуф и за тази  цел най- полезен би му бил Джихан.

Прекрасен ден и страхотен епизод довечера! 🫶

# 73
  • Мнения: 18 721

Привеет в нашия кино ден!! Hug


Алинка Kissing Heart, много хубав коментар!
Цитат
Мисля, че неговото оздравяване може да започне, когато опознае Юсуф и за тази  цел най- полезен би му бил Джихан.
може би...
Терзи, мерси, за новите снимки на Башак Heartbeat


Фенче Kissing Heart след серията, да видим дали има някакви прилики със СюДжес- любовната история на Аслан и Девин, но и те са си като куче и котка Wink
приятна семейна сбирка!!!

Ваня Hug
Цитат
След намеците на Сехер и снимката, на която Девин и Сехер разглеждат книгата  "Дървото на живота", очаквам във всеки момент блага вест.
и твоето въображение работи Wink
как пък не ни показаха ПБН/първа брачна нощ/?? Stuck Out Tongue
.......................
постера на сериала за Кан.


От Madd Entertainment са постнали тази статия на испански

https://todotvnews.com/madd-lleva-a-la-familia-a-miptv-2023/
още една статия за сериала ни....
https://www.sinemalar.com/liste/1046/aile-dizisinin-oyuncularini … rlerini-taniyalim!
подавам само линкове, ако на някой му е интересно..... с ГП Wink


.............................
емоции.......


до по-късно!

Последна редакция: вт, 18 апр 2023, 15:15 от Airra

# 74

Общи условия

Активация на акаунт