Какво направих днес за себе си? (тема 16)

  • 44 063
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 133
Цял ден откарах в разходки,хапване на вкусни и сравнително полезни храни,заредена съм на макс.

# 76
  • Русе
  • Мнения: 1 531
Днес сутринта отидох до библиотеката, за да си взема интересна книжка за почивните дни. Библиотеката обаче беше затворена днес. Оказа се обаче, че въпреки че не успях да свърша това, за което бях тръгнала си направих прекрасна разходка в това слънчево пролетно време и се прибрах заредена вкъщи.

# 77
  • Мнения: 9 152
Слушах музика и танцувах.

# 78
  • Мнения: X
Пих кафе в леглото. Днес смятам цял ден да чета. Може и да дремна. Времето е мрачно, само за книга и одеяло.

# 79
  • Мнения: X
Днес пих кафе с колежка. Беше супер!

# 80
  • Мнения: 7 175
Днес редих цветя във вази и оправях из градинката. Ще имаме гости след няколко дена и то за няколко дена . Също открих , че къщичката на дървото на двора е заселена от синигери (Kohlmeise Kohlmeise на немски) и то имат според мен малки. Така се чува поне. И аз сега с респект и внимание обикалям отдалече. За да не ги плаша.

# 81
  • Мнения: 8 003
Видях морето, разходих се в Бургас, обиколихме  цветарско изложение и получих за подарък жълта далия. Сега съм в средата на нищото на невъобразимо тихо и спокойно място.

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Чудесна неделя! Почивен ден, като белите хора!

# 83
  • Мнения: 1 489
ММ и децата ходиха до вилата при свекърите на разходка. Донесоха ми прекрасен букет от божури, лалета и момини сълзи. Гледам ги постоянно и се наслаждавам на аромата им.

# 84
  • Мнения: 35 199
Купих си панталон и няколко блузи за работа. Хапнах сладолед Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 39 117
Подредих и почистих балкона. Обожавам да седя там. Спах следобед.

# 86
  • Мнения: 1 001
Еднодневно екскурзия до близък водопад и разходка в Шумен.  Релаксирах добре.

# 87
  • Мнения: 1 394
Сутринта бях на кафе с приятелка,следобед четох книга,а после разходка в парка с кучето.

# 88
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Три дни разходка, шопинг, кафе, ресторант в любимия ми Лондон.Топло и слънчево е, предпразнично в очакване на великото събитие след 4 дни.В момента релакс след  лондонските улици в къщи на дивана с чудесен френски коняк.

# 89
  • София
  • Мнения: 195
Купих си книгата "Истории от ръчния багаж" на Георги Милков.

Общи условия

Активация на акаунт