Каан Урганджъоулу - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги./ Yargı / Присъда /Тема 10

  • 66 874
  • 764
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 822
Аз гледам,но нищо не схващам почти. Тъкмо се зарадвам,че се появява Ългаз и хоп-сън! Колко пъти се буди Джейлинката,не знам. 😅

# 76
  • Мнения: 28 154
Пред офиса на Джейлин има камери, но Тургут не знае. Дали Ерен и Даря ще продължат да следят къде е ходил. Той е бил последно с него.

Май Тургут пак е пипал записа от камерите. Разбра, че Ерен и Даря нямат доверие в него.

Не мога да повярвам, че показаха Ългаз в моргата. Sob

Не я пускат на погребението на Ългаз. Cry

Последна редакция: нд, 07 май 2023, 22:28 от LU4IQ

# 77
  • Мнения: 14 822
Това мислех и аз,явно без Ългаз не могат да мислят и действат. Преди веднага се гледаха камери,следяха се данни на телефони,100 неща,сега-йок. 😃
Това с моргата не беше ли само сън? Или аз съм проспала някой момент.

# 78
  • Мнения: 28 154
Да, сън беше, и аз се обърках, толкова измамно са снимали - устните му бяха червени.

От Ергуван никой ли не разбра, че Джейлин е "убила" Еюп?

Заковаха го.

В предната серия съдията беше бащата на Али - Исмет Билгин.

Последна редакция: пн, 08 май 2023, 00:08 от LU4IQ

# 79
  • Мнения: 14 822
Прекъсна ми нещо. Тъкмо почнаха да разплитат нещата. Кефят ме Джейлинката и Йекта в комбина.
Хайде вече да се появява Ългаз.

# 80
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Здравейте! По принцип не гледам онлайн,но тая серия е изключение. Някой разбра ли,защо изгониха и шефа на полицията? Нещо мрънкаше,Ма какви бяха тия двамата с папките?

# 81
  • Мнения: 28 154
Не разбрах и аз.

Докато прочета какво гледа Джейлин - тест за бременност, не видях резултата Rolling Eyes Grin

И сега ако не видим Ългаз - ще се гръмна.

Бременна е.

Али и Сема - тази снимка от Алачатъ.

Последна редакция: нд, 07 май 2023, 23:46 от LU4IQ

# 82
  • Мнения: 14 822
Ето гоооо! Уфф отдъхнах си. 😅
Но защо бягаше от нея?
И бебче ще има,да. 🥰
Е,добре,хубав беше финалния епизод,доволна съм.

# 83
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Айде ще има бебе. Сега това реалност ли беше?! Али често е в кадър,статист го играе

# 84
  • Мнения: 28 154
Ако и това е сън, ще намразя Сема. Grin

ludetina ulusoy, нали преди време Парс поиска да разследват Рафет - може сега разследването да е приключило и да е уволнен заради старите истории с Йекта.

# 85
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Лучия, верно имаше разследване. Сега ще има нов шеф- сигурно Ерен ще да е. Дерия заминава при семейството си...ще има нови актьори със сигурност

# 86
  • Мнения: 28 154
Със сигурност ще има нови актьори, важното е, че не затриха Ългаз. Какво щяха да правят с две вдовици.
Да приключат вече с тормоза на двете семейства. Еюп успя да избяга.

Надявам се, че не се радваме излишно.

На последната сцена - текст от песента: "Може би съм луд, може би животът е само сън...“ Благодаря за гледането! Ще се видим в новия сезон..."

https://www.instagram.com/p/Cr9MhZVIFVd/



https://www.instagram.com/p/Cr9L7JGoFYL/

Последна редакция: пн, 08 май 2023, 00:27 от LU4IQ

# 87
  • Кърджали
  • Мнения: 10 360

 Виновните за това две години да сме изправени на нокти.
Така, някой пита за Рафет. Да започна от това. Преди време Парс беше поискал разследване срещу него. Разследването е приключило /може би Ерен помогна малко да приключи по-бързо след като Йекта му каза, че Рафет е работил за него, давал му е информация/. Инспектора го накара да си подаде оставката.
За Тургут Али накратко. Опитваше се по всякакъв начин да попречи на разсрледването, като междувременно мрънкаше на Йомер, че е избрал грешна цел. Не позволи на Джейлин да отиде на погребението на Ългаз.  Ерен, в сътрудничество с Йекта, Дерия и малко с помощта на Осман успяха да докажат, че Тургут Али е стрелял по Ългаз. Йозджан също помогна, да.
Пънар продължаваше да ми разказва играта с играта си.
Тези сънища, халюцинации ме изправяха на нокти. За миг дори накрая се усъмних дали пак не сънува нещо.  Но Ългаз във всичките ѝ сънища и представи беше един безгрижен, докато накрая си беше точно Ългаз, емоционален,  обичащ.
Джейлин е бременна, още не знае де... Много щеше да ме е яд, ако беше разбрала преди ЪЛгаз да се завърне. Той толкова го искаше това бебе, че никога нямаше да си прости ,че не е бил до нея.
И кученце ще си гледат, Ългаз напоследък е бил искал да си вземат кученце. Та Ерен замъкна Джейлин уж да си вземат кученце от приюта, ама я закара в Алачатъ. Размина ми се, няма да убивам Ерен, разбрах защо му беше да крие Ългаз толкова упорито. И се видя ,че не сме е да погледне Метин, преди да може да му каже истината.


Birthday boy

# 88
  • Мнения: 28 154
Алекс, благодаря! Flowers Bouquet
Ългаз е жииив! Heart За малко да останем без Метин, но турската медицина е желязна. Sunglasses







Какво намериха Джейлин и Йекта на вратовръзката на Тургут? Или според камерите е сменил дрехите?



Не разбрах къде са и чии са децата.



Клипчета от партито Heart

https://www.instagram.com/p/Cr9TUMiMd6k/

https://www.instagram.com/p/Cr9PLDtIGnn/?img_index=1

# 89
  • Кърджали
  • Мнения: 10 360
Алекс, благодаря! Flowers Bouquet
Ългаз е жииив! Heart За малко да останем без Метин, но турската медицина е желязна. Sunglasses







Какво намериха Джейлин и Йекта на вратовръзката на Тургут? Или според камерите е сменил дрехите?



Не разбрах къде са и чии са децата.



Клипчета от партито Heart

https://www.instagram.com/p/Cr9TUMiMd6k/

https://www.instagram.com/p/Cr9PLDtIGnn/?img_index=1
По вратовръзката на Тургут Али откриха Следи от Барут. Те вече подозираха, че той е стрелял по Ългаз, ЕРен предполагаше някои неща, а Джеълин видя че се връща в Съда преоблечен. Затова Джейлин и Йекта отидоха в хотела, намериха костйма първо, но видяха, че е даден за химическо чистене.  След това видяха, че вратовръзката я няма и каза че мъжете по принцип не дават вратовръзките на химично, че е скъпо.  Так а янамериха. Дадоха я на Гьоксу да я изследва, с идеята ако намерят следи от барут си я взимат обратно, връщат я в хотела, за да се открие при претърсването . Но след намерените и други доказателства не се наложи да я връщат .

Децата бяха на Тургут Али. Момиченцето/бебето/ е болното.Ерен пусна жената и децата на Тургут Али  да заминат, за да можело поне да имало смисъл от това, което е направил. След това в ареста Тургут Али се е самоубил.

Общи условия

Активация на акаунт