Една човъркаща нервите и мислите тема

  • 3 075
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 930
За Преската- той беше инициатор. Ако се окажа бременна сега, много ще му е кеф, неведнъж ми е казвал, но засега ми се ща да поработя малко, пък след 2-3 години пак, още едно момченце и накрая една девойка, да ни краси къщата  Mr. Green

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ееех,
В интерес на истината той иска , а аз не толкова. Правих и аборт, когато бебока беше на шест месеца Rolling Eyes. Не че не съм искала второ, но не мисля че сега е момента. Вярно, както някой тук каза, че човек никога не е готов да стане 500 кила и т.н.т.. но....
Не е въпроса само да го направиш за съжаление Tired Искам да имам условия и средства . Верно че няма да остане " неизгледано", но ако е за сметка на една изнервена до небето мама Embarassed Crazy, ми не , поне засега. Инъче и аз мисля, че е добре детето да не е самичко Naughty

# 17
  • Варна
  • Мнения: 826
Blaze vi , moq az go molq za 1-vo i toi neshte ...maluk bil (na 25 e )  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • Мнения: 804
 Таткото е готов още сега за второ (нали той не става нощем), но аз сигурно доста време няма да съм Rolling Eyes, за това те разбирам. Бременноста и раждането бяха песен, но отглеждането не е лесно, макар че и той доста помага. Искам първо да се социализирам, да се наспя и тогава.

# 19
  • Мнения: 2 019
когато си готова ти тогава.Да няма да го ражда той,аз първото много го исках,но за второ не мисля скоро

# 20
  • Мнения: 3 394
екстра!

Въпросът е,че не искам да правим дете, само защото всички останали познати тука са тръгнали да правят втори деца Sad Не е това стимулът-определено!

# 21
  • Мнения: 358
Ами, доколкото разбирам, сте в чужбина. Учиш, работиш, че и дете едно гледаш, това освен къщата и мъжО.... Дори и да не работиш, стресът от средата, сроковете с кредитите- в колежа и в банката, просто изтощават. Когато имаш сили и желание!  Hug

# 22
  • Мнения: 1 520
Не ме натиска. Темата отдавна съм я затворила категорично. Не му позволявам вече дори на майтап да върти нещата натам.

# 23
  • Мнения: 2 498
Преди да забременея с малката имахме разговор на тази тема...и двамата искахме второ дете-решението го взехме двамата...дойде просто от само себе си.....никой никого не е натискал...

# 24
  • Мнения: 1 455
И аз много исках второ,но не бях готова.Когато разбрах,че съм бременна много плаках.Плаках до преди да родя и от тогава до сега съм много щастлива.Сина ми също беше много ревливо бебе и не можех да си представя същия този кошмар отново,но малката се оказа едно много кротко бебе.Вече е на 10 месеца и до сега съм имала само една безсънна нощ.Децата са много различни,но второ се гледа много по лесно.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз искам второ, но мъжът ми не ще и да чуе  Sad
Надявам се след време да му мине, но и аз започнах
да се разколебавам. Ако второто е наполовина диво
като първото няма да живея дълго  Mr. Green

# 26
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
И трите деца са ми планирани единствено и само по мое желание!

# 27
  • Мнения: 8 917
Половинката ми желае отдавна второ дете, но не ми оказва натиск - на мен пък не ми пречи това ставане и т.н., присъщи за бременнните, но искам да се нарадвам само на Гери поне още година - две, а и тя да се чувства кака после и да се кефи Mr. Green

# 28
  • Popovo
  • Мнения: 571
Аз съм тази, която натиска за още едно дете, но мъжа ми не ще и да чуе. По план иска момиче, защото нашите и двете са момчета, но не сега, имало време, а аз пък не искам когато дойде неговото време да съм на 40 и сме доникъде с обсъждането на въпроса.

# 29
  • Мнения: 9 990
При нас...изчаквахме се взаимно някак.Веднага след първото/ а то е бебе-мечта/ бях готова.Ние финансово обаче сме се съобразявали и макар и да исках и да мрънках-в него беше топката.После-тръгнах си на работа, завъртя ме ежедневието, уморих се...Реших, че едно бебе ще ми е почивка и заговорихме вече сериозно.И така-двамата решихме, че е време за второ.Без някой да се налага или да натиска за това.Да, и двете деца са ни планирани и не съжалявам за това.

Общи условия

Активация на акаунт