Пъзели 54

  • 18 630
  • 768
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 8 561
Само да ми се пооправят очите малко и тези дни ще пусна нова тема.  Някой иска ли да си има пъзелът с еднорога (този малко по-горе)? Понеже ми беше подарък, все ми се щеше да го подаря, но не знам дали някой го иска.

# 751
  • Мнения: 6 938
Аз идвам само да кажа, че ..Алелуя! Пътуващото Вретено вече наистина пътува Simple Smile)
И една новина пак от тях


Може би трябваше да поизчакам една идея, този изглежда по-яко Simple Smile малко рекламното им съобщение е шантаво, но да видим как ще "избухнат". Пъзел на плажа, че и 1000 части ... 🤪

# 752
  • София
  • Мнения: 850
Да, бе, пъзел на плаж няма как да редя.

# 753
  • София
  • Мнения: 1 877
Да, бе, пъзел на плаж няма как да редя.
Ти трудно ще успееш, освен ако няма масааааа Simple Smile зависи колко са големи децата. Миналото лято на морето дори не помня колко книги прочетох на плажа Simple Smile

# 754
  • Мнения: 4 031
Един страхотен Schmidt от мен

# 755
  • Мнения: 82
След дълга пауза един 3000ник на Равенсбургер - Древна карта. Много приятно беше предизвикателството.

# 756
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Може би най-накрая ще си харесам и аз някой пъзел на Вретено да наредя, има шанс.
Ето го Кобъла, който наредих със страхотно удоволствие, много цветен и светъл, чудесно ми дойде в тези мрачни, тъмни дни.


Йоанка, наистина страхотен Шмидт. Аз точно вчера се замислих коя ми е наистина най-любимата марка за редене, не мога да реша. Мислех си го покрай думите на Иренка, че Кобълите за нея са по-лесни от Eurographics.

# 757
  • Мнения: 2 373
Мона Лиза, този запазен ли е за някой?

# 758
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Мона Лиза, този запазен ли е за някой?
Да, този е на Йоанка.

Забравих да кажа, че сега ще се мъча с бухалчетата, който дойдоха до мен от Налси, през Тони и които май ще ми видят сметката. Joy

# 759
  • София
  • Мнения: 3 008
Малкия пак ми е болен и реших да наредя този пъзел, че сега са на тази тема. Цял ден ме учи кой герой, кой е, а аз освен Батман нищо незнам Joy
Първоначално много ме затрудни, но щом го хванах лесно вървеше. Частите са леко гланцирани, не като на Мастъра, но пак не е моята марка, но пък децата много му се радват.
Пъзел Aquarius от 1000 части - Лица на супергерои

# 760
  • Варна
  • Мнения: 711
Гурголина, няма шанс да го редим с внука, няма Бен10 и Соник Smile

# 761
  • София
  • Мнения: 3 008
ФлоридаМ, де да беше с Бен Тен и Соник, тези ги знам, но това са новите Супер герой. Аз старите горе долу ги знаех ама тези са ми съвсем неизвестни, но те си го поръчаха този пъзел и искали в рамка да им го слагам, ама ще видим.

# 762
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Разпознавам Супермен, Жокера, Батман, Жената котка и това е. Има един, който прилича на борг.
Аз този щях да го купувам, но така и не се навих, бих го купила по-натам само заради марката, обожавам Aquarius.

# 763
  • София
  • Мнения: 1 877
Честит имен ден sali! Да си жива и здрава! Повече време за пъзели и по-малко за учене Simple Smile

# 764
  • Мнения: 196
Тези са от DC - дайте ми Marvel  и сигурно ще ги разпозная повечето Wink Joy

Аз иначе пак прекалих с озон, но поне ми остават *само* 74 бройки в любими и приключвам... Dizzy FaceJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт