Поклонници на млякото на баба?

  • 1 508
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 673
Кросамая, както си я описала бабата... Laughing Crazy

Целулитна, сбръчкана и бедна баба шансове няма.

Но целулитна, сбръчкана и богата баба има бая шансове.

Муньовци под път и над път. Ако бабата е млекодойна-защо не? Grinning

За парички, връзки, власт, подбутване на кариерата, виза и т.н. какво ли не биха сторили.

В България клЮките свързват Ивайло от "Стар академи" с Платино.
Катето Евро и тя май беше с младо гадже.
Лили пък само по-млади има.

За по-млади случаи-примерно жената на 28, момчето на 16: разбираемо е. Тя е още хубава и свежа, че и опитна, готина и е едва ли не въпрос на чест да я свалиш и да се похвалиш пред приятели.


# 16
  • Мнения: 3 447
Кърмените момци няма да имат нищо против "баби" Laughing.Сукателния рефлекс щом ги води към по-възрастни жени.Ето още един аргумент в полза на кърменето. Peace
Хъхъ, тамън снахата ще ми е набор и ще си говорим за ишиас  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 733
Според мен има мъже, които просто си падат по по-зрели жени ( и изобщо не говоря да си падат по зрели и богати). Дали за връзка или само за секс отношения това вече е друга тема и зависи от хората. Нали имаше един лаф " Хвани си кака да те отрака "  Mr. Green

# 18
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Кърмените момци няма да имат нищо против "баби" Laughing.Сукателния рефлекс щом ги води към по-възрастни жени.Ето още един аргумент в полза на кърменето. Peace
Хъхъ, тамън снахата ще ми е набор и ще си говорим за ишиас  Mr. Green
Joy Joy Joy
Или за шипове...

# 19
  • Мнения: 3 423
Един възрастен и богат мъж лесно би намерил млади и свежи старлетки. Докато една възрастна и богата жена също, но с много повече средства  Wink

Май наистина е тема с кауза пердута Simple Smile

Каузата никак не е пердута, има хляб в тая работа.
От опит ви казвам, че агнешкото е по-вкусно от шилешкото,
пък и съм сигурна, както си го научиш, така ще си го ползваш.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
Учителя ми по английски ми разказа за своя афера с 50 годишна, когато той е бил на 25... Определено имаше нега в погледа му при спомена за онова лято.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 043
за жена разбирам да харесва възрастен мъж - има много сполучливи двойки - виждаш зрял човек, с по сериозно отношение в много насоки, но за мъже харесващи стари жени - малко се съмнявам  newsm78 стари, стари но то зависи и как изглеждат - то днешната младеж примерно са си повечето като баби а бабите се контят и бидейки малко по финансово обезщетени - правят разни ъпгрейди  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 447
Еее, гледай сега какви сте.... Ако е за мъже - ах, ох, Шон Конъри, колко му отиват белите косми в ушите... Ама ако е за жени - ааа, няма начин, сто на сто е заради пари.
Първо, някак самообидно е да смятаме, че минем ли 30, отиваме в коша. Второ, днешните "баби" далеч не са това, което бяха. Да не говорим, че една жена на 40-45 може да бъде много по-интересна интелектуално и сексуално от някое кръглооко двайсетгодишно, което пита "Миуоооооо, как е правилно - Иран или Ирак?"

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Съгласна Simple Smile Това исках и аз да изразя, като пуснах темата Simple Smile

Първо, някак самообидно е да смятаме, че минем ли 30, отиваме в коша. Второ, днешните "баби" далеч не са това, което бяха. Да не говорим, че една жена на 40-45 може да бъде много по-интересна интелектуално и сексуално от някое кръглооко двайсетгодишно, което пита "Миуоооооо, как е правилно - Иран или Ирак?"

А иначе младежи, открехнати за света на плътската любов от по-възрастни дами, има наистина много доказателствен материал, истории и дори филми Simple Smile

Наистина интересни сме екземпляри хората Simple Smile Копнеем и търсим усещания, и ги намираме по един или друг начин. И си спомняме с умиление за такива преживявания... Тук не говоря за тези ъпгрейднати "бабички", които към новото си лустро прибавят и зноен млад амбициоз  Mr. Green

Думата ни беше, че търсим по-зрели от нас, за да зарадваме не толкова и само тялото, а  по-скоро душата и ума си Simple Smile

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не би трябвало и не е редно да повдигам кости, но Чочо Владовски и баба Ви Лила.
Айде спирам, че е срамно  Tired

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не знам, не знам... ние с мъжа ми имаме голяма разлика, аз съм доста по-голяма Embarassedмалко ме спича мисълта, че аз ще съм лелка, а той още младеж Rolling Eyes ама какво да се прави, така се случи.. Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 893
Абе Деми Мур конкретно не я разбирам... Ягне, ягне, ама Брус Уилис е къде по-....  Flutter

е ша ма прощаати ама чичко Брус ако знае от кога му се каня..още от времето когато имаше бретон  Mr. Green...
и сега да ми падне ша га изплюща - и виагра ще му купя ако трябва  Joy нищо че е на 52 а аз на 24  Flutter
(дано мъж ми не види кви ги пиша дан ма изплющи той - зад шията Joy)
между другото моя мъж също си пада по какички - той е на 21, почти 3 години < щото аз съм Януари а той Октомври   Embarassed

# 27
  • Мнения: 27 524
Едни остаряват като катедрали, други като цървули...

За мен всичко е въпрос на достойнство и спокойно приемане на хода на времето.

Харесвам филма Something's gotta give  Wink

                         

# 28
  • Мнения: 677
Нямало ме е май,ама да си кажа сега..
Ето я моята баба..На 50 е,нали?

Шарън държи първенството, но снимките в темата за Звездните компромати крещят друго...
И не ги слушай-злите езици  Laughing

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 03:44 от Тони Сопрано

# 29
  • Мнения: 27 524
Твоята баба не работи  Crossing Arms
А, оправи се. Пухкава, ниска, оперирана, мъжеядка, смела, умна... става  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт