Ето вижда се финала през Януари ще съм най-щастлива мама.

  • 10 586
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 248
ЧЕСТИТО НА ИМЕНИЦИТЕ!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!

# 16
  • Мнения: 1 104
И от мен честито на всички именници!Да сте живи и здрави!
Нямаме ли нови бебета?!

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Честито и от мен на всички,които днес празнуват!!!! Hug

# 18
  • Мнения: 131
Днес някак си пусто ми се струва тука  newsm78
Няма ме си нови бебета , всички останали мълчат. Почивате ли ?

# 19
  • Мнения: 151
Зравейте и от нас  За много години на всички.
На 31 Декември в 21.26 родих една красива и здрава девойка Йоана  3.400гр. 50 см.
На всички пожелавам да са много щастливи като мене.

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ех че хубав подарък за новата година newsm51 Да ти е жива и здрава принцеската

# 21
  • Варна
  • Мнения: 248
 Добре дошла отново при нас, Bilyana!!!

 Още много дълги години да ви носи щастие, на теб и на татко, малката ви принцеса!!!

# 22
 baby_neutral
честита ти бебка БИЛЯНА-живи  и здрави да сте.това е най хубавият подарък за който  си мечтая.  bouquet

# 23
  • Мнения: 41
Честито бебче на Bilyana, да ти е живо и здраво!!
Нас днес ни изписаха bowuu и вече сме си в къщи  Laughing
Стискам палци на всички чакащи мами  скоро да гушнат бебенцата си!  bouquet

# 24
 Защо никой не разказва,как е минало раждането,то не ,че не се знае де,ама все пак Mr. Green

# 25
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Защо никой не разказва,как е минало раждането,то не ,че не се знае де,ама все пак Mr. Green
Peace и аз се интересувам , но вече ме досрамя да питам Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 132
Честита девойка Биляна, да ти е жива из здрава!   bouquet
Ох, само да родя един ден, ще ви разкажа.
Днес пак ходих на запис на тонове. Посъветваха ни довечера с мъжа ми да се поотпуснем с по чашка червено винце и после да се опитаме да достигнем онова дето Цвета сподели за свинята  Mr. Green  . 
Забравих!  Честито на всички именници!    Tada

# 27
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Честито на мама Биляна! Да ти е жива и здрава бебка и да ви носи много радост и щастие![/color

# 28
  • Мнения: 100
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета. Честито бебче на Биляна!   bouquet  Чета ви редовно и следя с вълнение всяко ново попълнение, но още не сме влезли в крачка с режима съвсем и затова не съм писала.  Що се отнася до разказ за раждането не съм сигурна че трябва да разказвам аз защото моята принцеса с тези мерки не излезе никак лесно  #Shocked , а не искам да стресирам никое от неродилите майчета, но пък ако някой има въпроси.... Само ще ви кажа че след всичко преживяно покрай раждането, като ми сложиха детенцето на гърдите бях готова да изживявам всичко отново че и по-зле ако ще да е. Звучи изтъркано, но ще се убедите сами че е така. Като човек, на когото са се наложили почти всякакви упойки исскам да дам само и един жокер.... да живее епидурала! Mr. Green  Пожелавам от сърце на всички мами здрави и красиви бебенца!

Не е голяма трагедия, а и подозирам че аз съм сгрешила в бързината, но мама детенце се казва Емма с две "м"  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен!!
Честит празник на всички именници!!На Биляна Честита дъщеря!!Да и е жива и здрава!!!
И аз вече нямам търпение да си видя детенцето,че нашия татко  е много  далече и няма кого да си гушкам!!! Weary
И на мен ми се струва,че е затишие пред буря и после няма да смогнем да се хвалим една през друга!!
Дано всички да имаме леко раждане!!!!
Весел празник на който ще празнува!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт