Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 39 974
  • 705
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 175
Здравейте отново на всички има ли някой който е подал документи този месец от Селена ?

# 76
  • Мнения: 26
Здравейте. И ние сме с мъжки фактор. Подадохме документи на 29.05 и се надявам до края на юни да имаме заповед.
 Поискаха ли ви трета спермограма?

Здравейте,

И аз се включвам в списъка с чакащи. Днес получих входящия номер.
Стискам палци на всички 🍀
Ние сме с мъжки фактор. Приложили сме 2 спермограми, ще видим дали ще поискат трета.

# 77
  • Мнения: 383
Колко излизат инжекциите за стимулиране на свободно .

# 78
  • Мнения: 371
Здравейте,

Не ни поискаха 3та спермограма.

Здравейте. И ние сме с мъжки фактор. Подадохме документи на 29.05 и се надявам до края на юни да имаме заповед.
 Поискаха ли ви трета спермограма?

Здравейте,

И аз се включвам в списъка с чакащи. Днес получих входящия номер.
Стискам палци на всички 🍀
Ние сме с мъжки фактор. Приложили сме 2 спермограми, ще видим дали ще поискат трета.

# 79
  • Мнения: 20
Здравейте! Предстои ни стимулация, но доктора до тогава ми изписа pregnacare и vigantol. От момента, в който започнах да ги взимам започна да ми става лошо, никакво желание за кафе е цигари. Възможно ли е да е нежелана реакция от някое? Обадих се на док, каза че не е възможно да дават странични ефекти.  По негова препоръка да спра pregnacare,  но четох в упътването на вигантол-а гадене като нежелана реакция.

# 80
  • Мнения: 18
Добър вечер Дами някоя знае ли кога ще е заседанието Юни месец?

# 81
  • Мнения: 26
Здравейте. И аз чакам отговор.Подадохме документите края на май..миналата седмица са заседавали веднъж, може би и идната ще заседават също😊 трябва да имаме отговор,до края на месеца.


Добър вечер Дами някоя знае ли кога ще е заседанието Юни месец?

# 82
  • Мнения: 175
Кога е имало заседание миналата седмица знаеш ли на коя дата ?
Здравейте. И аз чакам отговор.Подадохме документите края на май..миналата седмица са заседавали веднъж, може би и идната ще заседават също😊 трябва да имаме отговор,до края на месеца.


Добър вечер Дами някоя знае ли кога ще е заседанието Юни месец?

# 83
  • Мнения: 26
5.06 .. кой входящ номер си?
Кога е имало заседание миналата седмица знаеш ли на коя дата ?
Здравейте. И аз чакам отговор.Подадохме документите края на май..миналата седмица са заседавали веднъж, може би и идната ще заседават също😊 трябва да имаме отговор,до края на месеца.


Добър вечер Дами някоя знае ли кога ще е заседанието Юни месец?

# 84
  • София
  • Мнения: 99
Колко излизат инжекциите за стимулиране на свободно .
Аз бях на Гонал 300 единици. Излезе ми около 1700лв. И Дуфастон.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 048
Здравейте. И аз чакам отговор.Подадохме документите края на май..миналата седмица са заседавали веднъж, може би и идната ще заседават също😊 трябва да имаме отговор,до края на месеца.

заседанията са веднъж месечно,ако е минало миналата седмица заседанието тази до края ще излязат резултатите

# 86
  • Мнения: 26
Ами,чудесно.  Още по-хубаво. ❤️ Благодаря за информацията. ❤️
Здравейте. И аз чакам отговор.Подадохме документите края на май..миналата седмица са заседавали веднъж, може би и идната ще заседават също😊 трябва да имаме отговор,до края на месеца.

заседанията са веднъж месечно,ако е минало миналата седмица заседанието тази до края ще излязат резултатите

# 87
  • Мнения: 23
Честито, момичета! Тази сутрин съм получила по електронен път одобрението за ин витро. Които са го заявили онлайн, вече имат достъп до него. Другите - въпрос на време е да пристигне.

# 88
  • Мнения: 94
Честито, момичета! Тази сутрин съм получила по електронен път одобрението за ин витро. Които са го заявили онлайн, вече имат достъп до него. Другите - въпрос на време е да пристигне.
Извинявай за глупавия въпрос-как е възможно да се заяви онлайн?

# 89
  • Мнения: 23
Честито, момичета! Тази сутрин съм получила по електронен път одобрението за ин витро. Които са го заявили онлайн, вече имат достъп до него. Другите - въпрос на време е да пристигне.
Извинявай за глупавия въпрос-как е възможно да се заяви онлайн?

При самото подаване на бумащината към ЦАР трябва да се отбележи на въпроса "Как искате да получите документите си?" - "по електронен път". Има една уловка - трябва да имате ПИК/КЕП към НАП/НОИ. Получавате линк в пощата си, следвате го, въвеждате си ПИК/КЕП и документите излизат в PDF.

Общи условия

Активация на акаунт