Какво ще кажете за танцьорите на Слави тази вечер?

  • 9 853
  • 254
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 181
А за Алина какво ще кажете?

# 211
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
                Живко е поредния самотен водолей...Има нещо deja vu.

# 212
  • София
  • Мнения: 2 884
Абе хора това девойче е пияно Shocked

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ами, толкова му е акъла...

# 214
  • Мнения: 2 897
Агънце-багънце Mr. Green

# 215
  • Мнения: 2 229
Според мен е голяма грешка (особено на някои от тях) да им дават да говорят. Mr. Green Хубаво танцуват, защо трява да развалят доброто впечатление като си отварят устата. Laughing

П.П. Самоел Убаво свири!

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 23:24 от Serendipity

# 216
  • Мнения: 2 897
Самоел е моят човек Peace

# 217
  • Мнения: 183
Rolling Eyesаз да питам тази мариела не вижда ли,та така присвиваше очите?иначе малко надменно и надуто се държа до сега не бях виждала някой да се държи така със слави Rolling Eyesиначе вторият не можах да го гледам и не знам още дали и за кого ще гласувам newsm78

# 218
  • Мнения: 2 013
Просто момичето е твърде младо - тинейджърка, като си спомням аз как се правех на интересна на нейната възраст....

А Самоел е пич, да взема да гласувам за него? На какъв телефон се гласуваше и колко струва?

# 219
  • Мнения: 2 495
Да бе, присвиваше си очите #2gunfireНе ми хареса хич, много тъпо се държа.А за Самоел нямам думи....бих гласувала за него Peace

# 220
  • София
  • Мнения: 2 884
Просто момичето е твърде младо - тинейджърка, като си спомням аз как се правех на интересна на нейната възраст....

А Самоел е пич, да взема да гласувам за него? На какъв телефон се гласуваше и колко струва?

7878- 60ст newsm78 поне така си спомням newsm78

# 221
  • Мнения: 4 181
аз изпуснах, че гледах фигурното ooooh!
Кажете само Самоел какво говореше за Мариела, да не са се сгаджосали нещо?

# 222
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Самоел ми хареса от самото начало, тази вечер само си затвърдих позицията, а и колега от Университета, трябва да го подкрепя. bowuu

# 223
  • Мнения: 2 495
аз изпуснах, че гледах фигурното ooooh!
Кажете само Самоел какво говореше за Мариела, да не са се сгаджосали нещо?
Каза "Имам симпатии към нея, ама не приятелски" Mr. GreenНосело се слух че са били гаджета, ама дали е така...незнам

# 224
  • Мнения: 4 181
Самоел и аз го харесвах отначалото, ама защо го прекараха така не ми стана ясно Tired
Заклела съм се най-тържествено, ако Лили или Кирил спечелят да не гледам Слави повече Mr. Green

Лиорена, а какво учи човека?

Белла, били или са сега?

Общи условия

Активация на акаунт