нещо ми тече а е мнооогооо рано какво е това СПЕШНО ПОМОЩ

  • 1 946
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 559
При такъв постинг на всички ни се свиват коремите от притеснение. Радвам се че си добре, че сте добре по-точно, но и аз да повторя за 158път като всички предходни пишещи - пътуването май не е много добра идея в този момент. Бъди разумна, стискаме ти палци това да е била последна тревога преди раждането след 3 месеца.

# 31
  • Мнения: 683
  Наистина забрави каквото и да е пътуване, аз течения не съм имала, но имах контракции по някога и лежах много, никакво пътуване, никакво товарене и си изкарах до края, но 6 и 7 месец ги чувствах като критични, защото всяко усилие ми костваше болки и в началото докато се почувствам добре и се мятам да върша нещо, но после се научих да се щадя и благодарение на това родих здраво и доносено бебе слава Богу. Praynig Така, че не се прави на герой, а се остави да те гледкат 3 месеца. Успех и леко бременеене и такива важни въпроси най-добре първо към гинеколога  bouquet
Не рискувай сега. Хубаво, че всичко е наред с бебока. Аз течение нямах, но имах контракции доста силни в 6м. До скоро пих магнерота.Пробвах да го спра по някое време, ама болките се увеличаваха и не рискувах. И нищо не правех - търкалях се из нас....
Почивка му е майката. Успешно изкарване до края /докъдето може/.

# 32
  • Мнения: 384
Радвам се че всичко е наред при теб. Аз от 5 месец имам бледо розово течение, но успях да устискам да си вляза в 9 месец. За пътуване наистина не е препоръчително, на коледа без малко да родя защото реших че трябва да ходя на коледно парти, нищо че съм с плацента превия. и се юрнахме на 60 км / не че стигнахме/. но още в началото започнаха едни слабички но доста болезнени болки и така се прибрахме. за нова година биях на мнение искам в къщи 1dating
Желаяти от все сърце всичко да е наред и да нямаш повече проблеми. newsm51

# 33
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Благодаря за думите и загрижеността на всички.
Ох предималко чух как един смотаняк комплексар и няма да пиша още какво преби жена си.Направо се разплаках и още треперя.Какво се прави в такива моменти ?Това е ужасно гразно  и ох нямам думи.

# 34
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Радвам се че си добре,стискай крака и умната с това пътуване!!! smile3503А относно това че си се разстроила сега-има и такива СМОТАНЯЦИ smile3512 fight

Общи условия

Активация на акаунт