нещо ми тече а е мнооогооо рано какво е това СПЕШНО ПОМОЩ

  • 1 943
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Ей,успокоихме се и ние! Wink Grinning
Успех до края и да нямаш повече проблеми! Peace

# 16
  • Мнения: 2 577
Ей,успокоихме се и ние! Wink Grinning
Успех до края и да нямаш повече проблеми! Peace


Радвам се, че за сега всичко е под контрол Peace
Аз бях така с малката от четвъртия месец.
Пий си хапчетата и няколко дена изобщо гледай да не ставаш, а после по малко - повече ще си почиваш и ще лежиш!!!
Даже за това ходене до Варна newsm78 - незнам, аз заради такавата си бременност си останах в Б-с да раждам, че не се знае.... Това са два часа път пък, а понякога всяка секунда е ценна. Не искам да те плаша, но като родих баткото ми казаха - Добре че идваш от центъра, а не от Меден рудник / на косъм беше/.
Поне полежи няколко дена сериозно, преди да тръгнеш
А магнерота спрях във вторник и в четвъртък сутрин пак ме напъна и родих /нормално/
Георгиев ли беше нощна?

 

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 443
mama21,много се радвам за тебе  Hug ей,изкара ми акъла направо  #Crazy
Стой в къщи!Лежане му е майката.Нека мъжът ти ти помага,не се преуморявай!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 382
И наистина повече почивка  Peace. Леко бременеене до края Simple Smile

# 19
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Да Георгие беше на работа и слава Богу,човека беше на истина много внимателен а и акушерката при него беше адски мила,нито един от вдамата не ми направи физиономия че ги бузя в 1и 30ч.А ония патици от спешното събрали се на конушмак и като влязох те
-Кървене ли имаш-аз-Не друго е-такива мутри направиха че ми стана още по гадно ужасно беше .Защо в тоя Бургас няма друго място.Направо ви казвам че са отврат.

# 20
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И аз се радвам,че не е нищо фатално.Сега ти трябва много почивка и разбиране от страна на всички покрай теб.Успешно бременеене. preggo

# 21
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
и аз се притесних з а теб. Лежи повечко и си почивай и стискам палци оттук нататъка да нямаш проблеми повече.

# 22
  • Мнения: 2 274
  Забрави за пътуването до Варна! Аз бях с чести контракции, но със здрав мехур и доки изрично ми забрани всякакви пътувания!!! Ако искаш живо и здраво бебе лежи си поне месец! Ако искаш пиши на TALI1 от ноемврийките! Тя беше с течащи води от 6 месец, но бебко издържа почти до 9м., когато го извадиха, защото почти не бяха останали води! Доколкото си спомням Тали много се пази - никаква къщна работа, никакъв секс и много лежане!
   Стискам палци всичко да е наред от тук нататък и бебо да почака още някой друг месец  fingerscrossed

# 23
  • Мнения: 6 461
Момичета бях до сега в болницата.Първо бебето е добре. Mr. Green Mr. Green Mr. Green .......................
  Whistling Добре, че всичко е нормално .
 HugБраво на теб.
Сега ,лежачка в къщи и си пий хаповете Peace.......

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 702
Моят съвет също е НЕДЕЙ ДА ПЪТУВАШ до Варна!
По-добре си избери лекар, който работи в родилно отделение, ходи при него, плати му, но не рискувай. В това положение само ти трябва да се друсаш по прекрасните ни пътища. Стискам палци да е наред всичко с теб!

# 25
  • Мнения: 439
точно така, лежи си и си почивай.Много се радвам, че всичко е наред с теб и бебчо.Пази се много-не се преуморявай, не се ядосвай, лежане му е майката.В шестия месец пътувах София- Сандански  и като се върнах с едно леко цветничко течение.Веднага на докторката звъннах и тя ме извика за преглед.Даде ми болничен и каза даже да ЛЕЖА.
Успешно мързелуване.Цункай бебчо по коремчето

# 26
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Какво  и да е, обади се на лекар.Дори за лично успокоение....така е редно!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 702
Какво  и да е, обади се на лекар.Дори за лично успокоение....така е редно!

Какво искаш да кажеш?

# 28
  • Мнения: 191
Наистина си полежи малко повече. Аз така се друсах по пътя към началото на 5 месец и получих доста хубави контракции.  Няколко дни си пии магнерота преди да тръгнеш. Аз поне така направих и тогава продължихме.

# 29
  Наистина забрави каквото и да е пътуване, аз течения не съм имала, но имах контракции по някога и лежах много, никакво пътуване, никакво товарене и си изкарах до края, но 6 и 7 месец ги чувствах като критични, защото всяко усилие ми костваше болки и в началото докато се почувствам добре и се мятам да върша нещо, но после се научих да се щадя и благодарение на това родих здраво и доносено бебе слава Богу. Praynig Така, че не се прави на герой, а се остави да те гледкат 3 месеца. Успех и леко бременеене и такива важни въпроси най-добре първо към гинеколога  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт