Станах лошата

  • 14 347
  • 259
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 25 783
Във класа на дъщеря ми (5г.) Всички майки са около 30годишни, болшинството са под 30, аз съм най старата. На някои дори им е второ детенце, имат каки и батковци.

# 256
  • София
  • Мнения: 16 100
 Лъки, аз съм сигурна, че ти най-поддържана, подредена, знаеща и можеща в сравнение с майките от класа. А и не си бляла и чакала селския богаташ да те удостои с ..... Поживяла си, натрупала си опит и детето си е дошло в точното време.
То голям келепир да се възпроизведе някоя дебела американка на 18 год. и да повтори на 23.

# 257
  • Мнения: 25 783
Благодаря ти Аиша. Знаеш ли, тук е съвсем нормално прието да родят едно като завършат гимназия. Колежа си е приоритет на по заможните. Масата раждат едно две преди 30г.
После е съвсем ОК да се разведат, и да започнат нов живот на 40г. И бебе от новия брак,  съвсем нормално... повод за клюки е едва ако има трети и четвърти брак...Laughing
С две думи...къде попаднах. Joy

# 258
  • Мнения: 29 681
Като цяло е кой където и когато му е късметът. Но в конкретната тема не е ок ситуацията.

# 259
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Детето не скапва връзката, просто те свързва с реалността и изкарва на яве качествата на родителите. Обожавам си децата и татко им ги обича и сме си ги искали и преди развода и след него, сега пак бих си родила още две :p

Общи условия

Активация на акаунт