Някой има ли йонизатор?

  • 10 061
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 917
наскоро прочетох, че озонаторите не трябва да миришат. Ако се усеща мирис на озон значи не бил в изправност newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 6 985
Освен,че има мирис и пречиства водата,мен ме интересува дали има положително въздействие в/у организма  newsm78? Ето за това говоря: 
Цитат
     
Отрицателните йони, създавани от уреда, действат нормализиращо върху различни кръвни константи, повишават дихателния капацитет, стимулират функциите на сърдечно-съдовата и кръвоносната система, усилват биотоковете на мозъка, повишават съдържанието на кислород в кръвта, нормализират съдържанието на захар и фосфор, подобряват самочувствието и настроението, лекуват главоболие и преумора, ускоряват асимилацията на витамини, подобряват рефлексите и увеличават способността за концентриране на вниманието.
 

 Забелязал ли е някой такова въздействие,станал ли е по-енергичен,с по-добро настроение и т.н. ?

# 17
  • Мнения: 463
Цитат
     
...стимулират функциите на сърдечно-съдовата и кръвоносната система, усилват биотоковете на мозъка, повишават съдържанието на кислород в кръвта, нормализират съдържанието на захар и фосфор, подобряват самочувствието и настроението, лекуват главоболие и преумора, ускоряват асимилацията на витамини, подобряват рефлексите и увеличават способността за концентриране на вниманието.
 

 
на мен за такива неща ми трябват 2-3 водки, а не йонизатор Grinning

# 18
  • Мнения: 463
наскоро прочетох, че озонаторите не трябва да миришат. Ако се усеща мирис на озон значи не бил в изправност newsm78

много е възможно.
ние на работата имаме във всяка стая и във всяка мирише.

# 19
  • Мнения: 231
А какво ще кажете за сешоарите с йони? Какви трябва да са техните предимства, освен предотвратяване на наелектризиране на косата?
може би мястото на този въпрос е Красива мама, но все пак...

# 20
  • София
  • Мнения: 6 985
Цитат
     
...стимулират функциите на сърдечно-съдовата и кръвоносната система, усилват биотоковете на мозъка, повишават съдържанието на кислород в кръвта, нормализират съдържанието на захар и фосфор, подобряват самочувствието и настроението, лекуват главоболие и преумора, ускоряват асимилацията на витамини, подобряват рефлексите и увеличават способността за концентриране на вниманието.
 

 
на мен за такива неща ми трябват 2-3 водки, а не йонизатор Grinning
rotfImbo rotfImbo  ЪбсЕлютно си права!  Drunk

А какво ще кажете за сешоарите с йони? Какви трябва да са техните предимства, освен предотвратяване на наелектризиране на косата?
може би мястото на този въпрос е Красива мама, но все пак...


Една приятелка си взе такъв, по-точно сешоар-четка и освен тази екстра,друга нямало.Не й хареса как фризира косата и я смени с по-хубава,но без йонизатор.

Общи условия

Активация на акаунт