Минава ли ви лесно между пръстите

  • 2 130
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
ами,от вътре ме яде и ми вика"похарчи ги,похарчи ги" Confused
                                                                                                                                                    същата съм и аз Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 550
Твърде лесно минава между пръстите даже  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 569
По скоро съм спестовница ама ......, задържам големи суми в себе си уж да си купя нещо смислено, но докато си купя нещо смислено парите отиват за нещо базсмислено.....

# 18
  • Мнения: 7 723
ОООООО, със широко разперени пръсти съм  yes и всичко изтича между тях  Wink
А, ако случайно нещо се закачи, го изтръсквам, че и то да падне  Mr. Green Mr. Green

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вече не. Мина ми...

# 20
  • Мнения: 1 424
Да,може да се каже,че лесно харча  Mr. Green Но за сега мама и тате дават парички,да видим като почна да изкарвам сама как ще е  Whistling

# 21
  • Мнения: 17
Много лесно ми минава между пръстите...... Embarassed.
Никога не мога да спестя.
Hug Обичам да харчя .
newsm78 newsm78 newsm78
Naughtyда е жив и здрав мъжа ми ooooh!

# 22
  • Мнения: 803
Научих се това лято да си подреждам приоритетите. Модните дрешки отстъпиха място на неща от първа необходимосТ.
Та в този ред на мисли съм по-скоро спестовница, правя си сметката винаги.

# 23
  • Мнения: 5 103
Харча, но с мярка, обаче от време на време откачам и съм като луд с картечница Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 309
Трудно ми имнават пари най-вече,когато трябва да ги вадя за сметката в заведението...но няма как!
Между пръстите ми няма луфт Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 809
И аз обичам да си харча на воля,ама....налага се да си правя сметката  Rolling EyesНе съумявам да спестя пари,но то с една заплата какво по-напред,че и да заделям newsm78Да си призная обаче,когато има странично някой лев в повече ...ставам...Embarassed ooooh!

# 26
  • Мнения: 6 167
...или по-точно казано " широки ли ви са пръстите "? Никога не съм умеела да пестя. Сметка също не умея да си правя, поради тази причина домашните финансови задължения съм ги връчила на силната половина. Харча доволно. Парите са точно за тази цел-да доставят удоволствие. Вие?

ако не е мъжа ми, сигурно сега щях да съм в затвора от разсипничество.
аз не съм с широки пръсти - това е малко.
но, да си призная, от 1 година съм доста по-разумна, дори спестявам!
и съм много щастлива, като мога да спестя и после да купя нещо!!!
променям се мисля за добро.
нямам заеми, внимавам повече - всичко благодарение на него.

# 27
  • Мнения: 3 164
Не одобрявам прахосничеството Naughty.Винаги съм харчела само за необходимите неща Peace.

# 28
  • Мнения: 338
Харча до стотинката newsm03

# 29
  • Мнения: 5 647
И аз не умея да пестя, а и обичам да харча. Кошмарна история.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт