Сполучливи имитации на маркови парфюми - 50

  • 46 199
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Днес съм с Bitter peach na Tom Ford на Заг, очаквах да е много по-силен и траен. Иначе ми харесва аромата на праскови и кайсии, примесено с ром.

# 31
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336
Mikaaa, ЗАГ и Гиза са фирми които продават наливни парфюми, като Рефан.
Заг Зодиак предлагат парфюми, но в тях не се добавят капки. Имат шишенца с различни разфасовки. Имат магазини по градовете, сайт. Поръчвахме от едно момче по Интернет, което предлагаше и малки мострички по 3 или 5 мл. /не помня/ по 1 лв - много удобно, но вече нищо не продава.
Гиза имат сайт и магазин само във Варна. Предлагат и масла, които може да ползваш директно или да разредиш със спирт, изчакваш да "узрее" и имаш парфюм.
Това са сайтовете, но мисля че може да има нещо и във фейсбук:
https://zagzodiak.com/
https://giza-perfumes.eu/

# 32
  • Мнения: 103
Емилия Петрова 684235 Благодаря за инфото! Оценявам.

# 33
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336
Моля 🙂

# 34
  • Мнения: 1 986
Днес съм с Bitter peach na Tom Ford на Заг, очаквах да е много по-силен и траен. Иначе ми харесва аромата на праскови и кайсии, примесено с ром.
При мен това нещо нямаше отмирисване Simple Smile Може би защото ми миришеше лошо Flushed

# 35
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Здравейте 🙂
Днес подуших един парфюм в Лили и сега цял ден се чудя кой имитира 🤔Адскиик познат съмняваме за  Ланвин ,но някой има ли си представа 🤔

# 36
  • София
  • Мнения: 437
Здравейте 🙂
Днес подуших един парфюм в Лили и сега цял ден се чудя кой имитира 🤔Адскиик познат съмняваме за  Ланвин ,но някой има ли си представа 🤔

Не съм сигурна, че са имитации тези. Аз харесвам магнолията им Green Heart

Последна редакция: сб, 29 апр 2023, 09:48 от bubanka

# 37
  • Мнения: 1 902
Аз имам жълтия

В началото е леко по цветен,но после бързо преминава във Fleur Narcotique. Много е добър и много траен.
haksev,я дай профила в Инстаграм на тая дама и магазина в Пловдив

P.S Редактирам се😁😁😁😁. Моя парфюм е от ДМ,не от Лили,ама карай....Може да е полезно за някой. Иначе от Лили и аз имам Магнолията. sliver, казах ти че сме на един акъл. Айде,нямаш ли нещо интересно от последната поръчка,кво се стискаш😂😂😂😂

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Здравейте 🙂
Днес подуших един парфюм в Лили и сега цял ден се чудя кой имитира 🤔Адскиик познат съмняваме за  Ланвин ,но някой има ли си представа 🤔

Не съм сигурна, че са имитации тези. Аз харесвам магнолията им Green Heart

За мен лично един от тези имитира или е близък до Блек Опиум, а друг Обувката на Ерера. Може и да греша обаче.

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 08:16 от bubanka

# 39
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Eто,заповядай.Дано не прозвучи като реклама.
    https://www.tiyrus.com.tr/[/list]

    Последна редакция: сб, 29 апр 2023, 09:49 от bubanka

    # 40
    • Варна
    • Мнения: 1 198
    Здравейте! Ще помоля да погледнете предните постове!!! Постват се много големи снимки и после същите постове се цитират със същите огромни снимки. С три-четири такива поста се изпълва цяла страница и  темата става неприятна за четене. Бяхме се разбрали, когато се цитира изказване то да се поставя в скрит текст, или да се изтрива ненужното и да се оставя само необходимото. Лошото е, че се появиха много нови хора, които не се съобразяват с тези правила на групата. Много моля, когато се качват големи снимки  и цитати, те да се намаляват или да се поставят като скрит текст!!!!

    Последна редакция: сб, 29 апр 2023, 07:54 от Nell999

    # 41
    • Мнения: 1 359
    Да допълня, ако позволите, Нел: също така, когато отговаряте на публикацията, НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ ВАШАТА, не е нужно въобще да "цитирате". Защото за всеки е ясно, че вашият коментар е отговор на ПРЕДХОДНИЯ.

    # 42
    # 43
    • Мнения: 1 327
    Ако някой има вътрешна информация , да пише кои са 😁☕🍀

    # 44
    • BG-DE
    • Мнения: 5 056
    За дамите живеещи в Германия, вижте на какво попаднах https://parfens.de/produktkategorie/parfums/unisex-parfums/?gad= … mhKIaAhsrEALw_wcB 😊

    Общи условия

    Активация на акаунт