Сполучливи имитации на маркови парфюми - 50

  • 46 578
  • 739
  •   2
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 449
От Заг : /ако ги разгадаете, ще е страхотно/


Тези са стари и вече тествани:
Louis Vuitton Meteore - интересен и оригинален, но не ми допадна особено
Louis Vuitton Ombre Nomad - страхотен
Dior Homme Cologne 2022 - много страхотен

D-frag12, би ли описал по - подробно Louis Vuitton Ombre Nomad, моля? Обожавам малини! Надявам се не е от онези унисекс, които са си твърдо мъжки? Grinning

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 483
MFenix
Ами по-скоро на Бронхолютин от едно време. Наскоро го изписаха на малкият ми син и едвам му го давах. Ужасно го мразех този сироп. Пише, че основната съставка на Molecule 05 Escentric Molecules е кашмир. Не знам как мирише кашмира. Но този парфюм със сигурност мирише странно. Четох ревюта във Фрагрантика, на хората им мирише на толкова различни неща. На едни на мокра пръст, на други на дъждовна гора, на трети на медицинско нещо и т.н. Съвсем малко пръснах. Не е за сляпа покупка определено.

# 482
  • Мнения: 161
Звучи интересно но нямам martin lion наблизо, уви
някой път трябва да видя има ли в дъглас оригинали на молекулите да пробвам тях

# 483
  • Варна
  • Мнения: 487
D-frag12, би ли описал по - подробно Louis Vuitton Ombre Nomad, моля? Обожавам малини! Надявам се не е от онези унисекс, които са си твърдо мъжки? Grinning
За мен е точно препратка към Tuscan Leather, но с намалени малини, т.е. доста по-подходящ за мъже. Силно опушен аромат, дървесен, oud-ов, кехлибарен.
Вчера отново помирисах версията на Рефан, също е доста добра(макар че преди година хич не ми допадаше), но на ЗАГ е някак по-опитомена, по-лесно носима. Разликата е малка за моя нос, така че може и от магазин на Рефан да се придобие представа за аромата. Но аз лично изобщо не го виждам на жена, колкото и дръзка да е като характер и поведение.
Това е строг, сурово мъжки, донякъде животински аромат, арогантен, плътен. Но с по-малко нанасяне има своя чар и привлекателност, дори в късен етап е уютен. Много трябва да се внимава с броя впръсквания.

# 484
  • Мнения: 161
За мен пък почти всички аромати биха били унисекс, в зависимост от нагласата на човека който ги носи, и дали харесва дадените съставки Wink Защо пък кожени, тютюнени итн аромати да са само за мъже? Има доста мнения по въпроса, но разбира се всеки с възприятията си.

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Дами, влизам само да ви кажа, че Womanity TM отново е наличен в Giza, под номер D302. Нямах търпение...един от любимите ми парфюми, а в изпълнение на Giza съм чувала, че е уникален!

# 486
  • Sofia
  • Мнения: 1 184
Аз зимата нося основно кашмир и мирише на какъвто парфюм му сложа. Не съм забелязала да има някакъв специфичен аромат, какво остава за нещо остро и дразнещо.

# 487
  • София
  • Мнения: 1 246
Здравейте Simple Smile
Някой направил ли е аналог на Дарк Ванила на Монтал?

# 488
  • Мнения: 207
И Белуга я има отново в Гиза, някой знае ли кога ще пуснат новите аромати? Видях, че в Рефан 304 е Q на Dolce&Gabbana някой пробвал ли го е?

Последна редакция: вт, 06 юни 2023, 14:24 от morgana999

# 489
  • Мнения: 1 919
Като усетя от мъж Кирке или Ерба Пура направо припадам от потрес😁😁😁😁

# 490
  • Sofia
  • Мнения: 1 184
И Белуга я има отново в Гиза, някой знае ли кога ще пуснат новите аромати? Видях, че в Рефан 304 е Q на Dolce&Gabbana някой пробвал ли го е?
Току що получих Q от Дивайн. Почва много силно цитрусов и продължава като изветрял крем за бръснене. Утре ще му дам още един шанс, но с такава нулева трайност и излъчване за пръв път получавам парфюм от тях.

# 491
  • Мнения: 49
Някой ползвал ли е аналога на montale roses musk на martin lion 🙂 дали се доближава до оригинала

# 492
  • Мнения: 1 369
Днес си купих новият TESORI D'ORIENTE KARMA /няма го още във Фрагрантика - сайта/,  https://shop.lillydrogerie.bg/tesori-d-oriente-karma-damska-toal … voda-100ml-539038 и пръснах само на блотерче, затова правя уговорката, че впечатленията ми са само първоначални, касаещи самия аромат, без да имам впечатления още за шлейф, трайност и развитие...Ароматът ми напомни на нещо, което имам и което много ценя, а именно: Truth or Dare Madonna - белият: https://www.fragrantica.com/perfume/Madonna/Truth-or-Dare-13756.html...Същата плътна тубероза...Поне за мен и с уговорката, че душа от блотера, няколко часа след като съм пръснала на него от парфюма. Не бих казала, че са близнаци, но имат един и същи характер и определено са "роднини".... На който му харесва единият, мисля, че ще хареса и другият парфюм.

# 493
  • Мнения: 648
Момичета, кажете, моля (ох, аз все питам, и все никой не ми отговаря, явно питам неправилно 😂), доколко добра е имитацията на Заг на Fame Paco Rabanne?
Взех си оригинала, но е супер нетраен и се чудя на имитацията. 🤔

# 494
  • Варна
  • Мнения: 487
Момичета, кажете, моля (ох, аз все питам, и все никой не ми отговаря, явно питам неправилно 😂), доколко добра е имитацията на Заг на Fame Paco Rabanne?
Взех си оригинала, но е супер нетраен и се чудя на имитацията. 🤔
Приятелката ми го има. Много добре е налучкан от ЗАГ, защото сме сравнявали с оригинал. Трайността върху нейна кожа и коса е повече от задоволителна, стига си 6 часа и отгоре. А тя нанася доста пестеливо, не е почитател на носещи се ароматни облаци.

Общи условия

Активация на акаунт