Сполучливи имитации на маркови парфюми - 50

  • 46 350
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 206
Gypsy water имат Martin lion

# 466
  • Мнения: 2 442
Mного харесвам Soleil Blanc на Zag, но има какво да се желае откъм трайност, и се чудех дали някой е пробвал Soleil Blanc на други фирми и е останал с впечатлението, че е траен.
Имам го от Дивайн,страхотна трайност,за мое съжаление Grinning
Поръчах го на сляпо,нали е ТФ...Не ми понася аромата,тоя кокос ме убива.Пробвах и оригинала,да не би Дивайн да са прекалили с нещо но не,и той е такъв,основно кокос,поне за моя нос.
На моята суха кожа държи поне 5-6 часа,а на дрехи с дни

Sansola отново Дивайн.Това е един от най-любимите ми аромати.
При мен държи цял ден на коса и дрехи,на кожа не е особено траен,но моята кожа е суха.
Почти привършвам бутилка от 100мл и ще си поръчам следващата,гаранция

# 467
  • София
  • Мнения: 2 374
MinnieM, има:  на Jenny Glow и Зара

Четох коментар за този на Jenny Glow - да се внимава, когато се пръска, че може да направи петна на дрехите.

# 468
  • Мнения: 23
Бихте ли споделили впечатление за добър аналог на JPG La belle Le Parfum?

# 469
  • Мнения: 2 821
Мисля че все още няма аналог

# 470
  • Мнения: 1 914
Аз пък напоследък много взех даде дразня на това,че в аналоговата парфюмерия ароматите нямат развитие и стоят едни и същи от началото до края....Много е тъпо предвид факта,че вече не са и толкова евтини....Може би е по добре да инвестирам  в тестери или арабски копия...

# 471
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Да, за съжаление това е голям минус, при някои парфюми не е фатално но при други, а те са повече, прави ароматът да звучи плоско 😒

# 472
  • София
  • Мнения: 1 247
Някой да познава парфюма City Glam For Her на Армани? И да е срещал сполучлива имитация?

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Някой има ли впечатления от Orental leather на Martin Lion? В Пловдив има в Евроленд на Главната някои парфюми на Martin Lion, обаче бях с мъжа ми и той ме гледа много лошо като тествам парфюми (защото имам доста, не защото е лош човек Grinning), та пръснах само от Молекула 05 и избягах. Той пък първо ми замириса на сироп за кашлица, после на цигари. Иначе цената им е 20 лв.

# 474
  • Мнения: 1 360
Аз пък напоследък много взех даде дразня на това,че в аналоговата парфюмерия ароматите нямат развитие и стоят едни и същи от началото до края....
А аз пък обичам парфюмът ми да звучи равномерно от началото до края. Даже умишлено го търся този ефект. Така, ако е любов, я чувствам постоянно. В колекцията ми има над 150 бр. парфюми вече, от които около 2/3 са оригинални парфюми, и 1/3 са имитации. И казаното от мен важи и за двете категории. За мен "развитието" на парфюма, промяната на звученето му, е повод да го "подновявам" през деня. Защото повечето парфюми имат "УАУ" ефект именно в началните /върхови/ нотки на пирамидата си....Аз наистина обичам и предпочитам монотонните, непроменящи звученето си парфюми. Не ме уморяват. Може би все пак роля тук играе и факта, че не нося един и същи парфюм повече от 2-3 дни подред. По този начин не им се пресищам.

# 475
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Позволявам си да ви препоръчам https://newsilhouette.bg/niche-parfume/
ММ има втория,подарих му го по Коледа ,но преди месец започна да го ползва.
Страхотен е ,изключително траен.
Ако имате покрай вас магазин на Нов силует пробвайте ги.
Аз от трите аромата харесвам само този.

# 476
  • Мнения: 160
Някой има ли впечатления от Orental leather на Martin Lion? В Пловдив има в Евроленд на Главната някои парфюми на Martin Lion, обаче бях с мъжа ми и той ме гледа много лошо като тествам парфюми (защото имам доста, не защото е лош човек Grinning), та пръснах само от Молекула 05 и избягах. Той пък първо ми замириса на сироп за кашлица, после на цигари. Иначе цената им е 20 лв.
заинтригувахте ме като казахте сироп за кашлица - силно билкови нотки на мащерка ли имате предвид? От любопитство се зачудих скоро има ли парфюм с точно тази 'сиропена' мащерка която помня от преди години в повечето сиропи

# 477
  • Мнения: 1 914
Позволявам си да ви препоръчам https://newsilhouette.bg/niche-parfume/
ММ има втория,подарих му го по Коледа ,но преди месец започна да го ползва.
Страхотен е ,изключително траен.
Ако имате покрай вас магазин на Нов силует пробвайте ги.
Аз от трите аромата харесвам само този.

Oud Epise ли е парфюма?

# 478
  • Мнения: 537
Някой с отзиви за парфюмите на Карл Антъни и по точно тази ими9тация на Олимпея https://www.fragrantica.com/perfume/10th-Avenue-Karl-Antony/Orbella-40474.html .Продават се в Мейкъп.

# 479
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
the_demon, да това е парфюма.Въпреки,че се усеща в началото розата,после се губи и за мен си е мъжки парфюм,аз не бих го носила.За мен не е подходящ за младежи,по-тежък е ММ е на 49г.
Трайността е убийствена,като се напръска сутринта в 8ч,след това в коридора се усеща поне половин час,а на кожата му до 9-10ч вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт