Клубове по Салса във Варна

  • 5 172
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
има един над Годзила на центъра(севастопол нагоре) Simple Smile
иначе до колкото разбрах са от 19 и 30ч или от 20 и 30ч Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 407
Къде във Варна се намират тези клубове и от колко часа са?Лесно ли е за новобранци?

Аз мога да кажа за клуб Сабросо къде провеждат уроците си. Залата им се намира до Полиграфията. Отскоро провеждат уроци и в Спортна зала - в бар "Синатра". Тук можеш да видиш графика: http://www.clubsabroso.com/classes.html
А за новобранци има начинаещи групи и можеш да се включиш когато си поискаш Simple Smile Не е нужно да бъдеш с партньор.

# 17
  • Мнения: 3 050
много държа на това да е без партньор, тъй като няма да мога да ходя с приятеля ми и не искам разни пуберчета да ме опипват Joy
така, че ще проверим дали може без партньори... дано Praynig

# 18
  • Мнения: 6 909
Мразя "Красива мама"  Close
Почти няма тема, която да съм отворила и да не съм се зарибила я за някакво отслабване, я за някакъв уред или грим... само салса ми липсваше. Та така, ако се наканя след сесията и приятелят ми не се откаже ще отида да видя как е Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 050
хехе и аз така планирам, но все още не знам какво ще измисля-ако ходиш непременно пиши Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 407
много държа на това да е без партньор, тъй като няма да мога да ходя с приятеля ми и не искам разни пуберчета да ме опипват Joy
така, че ще проверим дали може без партньори... дано Praynig

Със сигурност можеш да отидеш в залата без партньор, там има достатъчно мъже, които ще ти бъдат партньори. А и никой няма да те опипва. Най - добре отиди на място да видиш за какво става дума.

Мразя "Красива мама"  Close
Почти няма тема, която да съм отворила и да не съм се зарибила я за някакво отслабване, я за някакъв уред или грим... само салса ми липсваше. Та така, ако се наканя след сесията и приятелят ми не се откаже ще отида да видя как е Mr. Green
Уверявам те че няма да съжаляваш ако отидеш  dance

Общи условия

Активация на акаунт