Добра лаборатория в Бургас

  • 1 068
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте! Препоръчате ми добра лаборатория в Бургас. Миналата седмица си пуснах урокултура в 3 лаборатории и трите са различни! В рамус не откриха нищо. В тошкина откриха клебсиела. В лабораторията на ДКЦ2 ми откриха ешерихия коли. Не знам на кого да вярвам и какво да правя. Лекуващата ми лекарка дори не знам дали ще ги приеме тези три различни резултати.

# 1
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Лабораторията в Трета поликлиника препоръчват повечето лекари

# 2
  • Мнения: 6 104
Мен например лекарят ме насочи към Лина, когато попитах държи ли да е определена лаборатория. Предпочете я пред Бодимед.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
За микробиология и аз винаги лабораторията в Трета поликлиника на бул.Демокрация ползвам

# 4
  • Мнения: 853
За щитовидни и мастни изследвания на коя лаборатория да се доверя?Наистина не знам - преди седмица тестване на кръвна захар от домашен комплект на диабетик / който е засичан  преди 10месеца в лаборатория Бодимед и тогава даде отклонение - 0.2 / и лаборатория Лина разликата беше 1 единица- разликата във вземането на пробитие 15мин . На колежка детето в Лина имаше утайка 62единици , два часа по-късно в Синево вече бе 34 единици !? Това са резултати в 2 поредни дни 11 и 12 май....,а референтните граници са еднакви. Къде да ходя? Синево работят ли по  НЗОК ?

Общи условия

Активация на акаунт