Стихотворение за момиче - добра идея или не?

  • 3 010
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте, момче на 18 години съм и отскоро се познавам с едно момиче от съседния клас. Главно обаче си говорим по чат и в училище през повечето време сме на здравей-здрасти. Исках да попитам дали е добра идея и ще се зарадва ли, ако ѝ напиша стихотворение?

# 1
  • Мнения: 18 616
да, момичетата обичат романтично внимание. Все пак трябва да си усетил някакви симпатии, иначе може да има обратен ефект.

# 2
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Да,но ако и двамата поне мъничко се харесвате.

# 3
  • Мнения: 41 165
И ако стихотворението не е от вида "от небето ясно падна куче бясно".

# 4
  • Мнения: 73
да, момичетата обичат романтично внимание. Все пак трябва да си усетил някакви симпатии, иначе може да има обратен ефект.
Ами усетил съм някакви симпатии, но не знаех дали би се харесало.
И ако стихотворението не е от вида "от небето ясно падна куче бясно".
Извинявам се много, но не схванах какво точно имате предвид. Може ли някакъв пример, моля?

# 5
  • Мнения: 18 616
Да е стойностно ,не някакви римувани думи.Даже и да не са римувани ,да има смисъл.

# 6
  • Мнения: 4 166
Ако си пада поне малко по теб ще я разбиеш с готино стихотворение посветено на нея, ако не те харесва - ще си дъвка за бъзици месеци наред, докато не се появи нещо по-забавно.

# 7
  • Мнения: 6 419
Прецени дали момичето те харесва и дали е романтична натура. Ако има интерес към теб, едно стихотворение за нея ще й се стори мил и сладък жест. Ако не те харесва, може да й се стори странно или да се стресне, знам ли.

# 8
  • Мнения: 73
Това с преценката винаги е било много трудно, поне за мен. Проблем е, ако си получил грешни сигнали или правилни, но си ги разчел погрешно. Поне за момента обаче ми показва симпатии, доколкото мога да усетя сам. Надявам се тази интуиция и донякъде сигнали да не ме подведат, но ще пробвам, а от там нататък „Чакай и се надявай!".

# 9
  • Мнения: 6 419
Щом така ти идва отвътре - действай. Рискувай. По-добре да пробваш и нищо да не стане пред това изобщо да не се опиташ и да съжаляваш, че си бил пасивен. Аз поне съм на този принцип.

# 10
  • Мнения: 41 165
Щом така ти идва отвътре - действай. Рискувай. По-добре да пробваш и нищо да не стане пред това изобщо да не се опиташ и да съжаляваш, че си бил пасивен. Аз поне съм на този принцип.

+1

Много по-често съм съжалявала за неща, които не съм направила, отколкото за неща, които съм направила.

# 11
  • Мнения: 1 599
Ако пишеш стихотворения, давай смело, това е твоята същност и в един момент все ще я проявиш, а дали на нея ще й се хареса, няма как да знаем предварително.

# 12
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 233
Пиши го стихотворението, ако се зарадва печелиш, ако не се зарадва поне няма да е трагично дълго време, както сте последен клас, задава се кандидатстване, ще го забрави бързо, нищо не губиш. Пусни за всеки случай стихчето в темата тук да си кажем мнението става ли или не за романтика, особено ако е лично твочество.

# 13
  • Мнения: 802
Покани я да излезете на кафе или разходка, да "пренесете" чата в реалния живот. Недей директно да й признаваш симпатиите си, да не се отдръпне рязко. Виж как ще се чувствате на живо и след някоя друга среща, й дай стихотворението.

# 14
  • Мнения: 2 746
При условие, че изобщо не си наясно с отношението ѝ към теб, да посвещаваш стихотворение ми е много филмарско. На този етап мен би ме разсмяло или притеснило подобно послание, не и развълнувало.
По-добре овладей музата докато се изясните.

Общи условия

Активация на акаунт