за космите които растат подкожно?

  • 11 699
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 061
Да, продава се в аптеките, в които има и козметика. Ползвам го, има ефект, но не очаквайте пълно преодоляване на проблема. А това с йода не го помня наистина. Моя позната козметичка ми казваше, че е прилагано на нейна позната в Германия. Трябвало, обаче краката да се бръснат докато се прави - в продължение на поне три месеца. На мен ми се видя абсурд да го правя и така и не се реших да пробвам. Иначе тя ми казваше, че така проблема се решавал. За съжаление ..... newsm78 забравила съм точната рецепта..... Embarassed

За сега ще продължавам с Kerapil-a. Той не е и толкова скъп, като другия крем, за който пишат девойките тук Money

  Sad

# 16
Половината ми се врастват .Преди време ги вадех с игла .Имам камак эа баня и с него минавам проблемните участъци - як пилинг.

# 17
  • Мнения: 510
Интересно, даже не подозирах, че и за това има крем. И аз като другите момичета действах с игличка, но след дълги години на епилиране, вече почти нямам косми по краката. За съжаление останаха белези. Как завиждам за краката с идеален тен, моите винаги са били на тъмни точки.

# 18
  • Мнения: 2 956
При мен се получава на триъгълника само . Чак ми се получава нещо като цирей ама аз пак ходя на кола маска
Същата работа съм и аз  Rolling Eyes само там е...гледам попринцип да ги хвана по-в началото и да ги махна...

# 19
  • Мнения: 99
Дълго време след кола маска (при различни козметички) и след епилатор ми се появяваха забити косми и то по много, както на краката така и на триъгълника, също и под мишниците.  smile3511

Попаднах на една козметичка обаче преди около 7-8 години, след която не ми се появи и 1, и така дълго време newsm20.

Беше болна  обаче веднъж и отидох при друга, веднага забитите косми цъфнаха. Върнах се при моята девойка и всичко си стана ОК. Срам не срам попитах я каква може да е причината, каза ми че ако не се спазва посоката на косъма се получавало. Препоръча ми ако случайно пак ми се появят - пилинг и мазане с ихтиол на проблемното място особено ако забере (това което описвате като петна, топчета и т.н).
Сега когато съм на море или далеч от козметичката ми и ползвам епилатор, прилагам нейната схема и има ефект.  newsm10 smile3521

# 20
  • Мнения: 1 382

didi_velikova , блазе ти за козметичката. Тези, при които съм ходила май хич не ги чуват тези неща  Crazy. Това с посоката сигурно е вярно . Моя мъж винаги ме е упреквал, че като се обезкосмявам карам на контра. Може и това да е една от причините, но иначе пък боцка  Tired

# 21
  • Мнения: 99
Козметичката ми е цяяяяло съкровище наистина  love001  love001 newsm20 newsm20

# 22
  • София
  • Мнения: 137
Козметичката ми е цяяяяло съкровище наистина  love001  love001 newsm20 newsm20

Бих искала да отида при нея. Дали ще е удобно? Би ли ми дала координати? Ако искаш ми ги остави на лично съобщение. Ще съм ти много благодарна  Hug

И аз имам този проблем с подкожните косъмчета.

# 23
  • Мнения: 5 362
Интересно, даже не подозирах, че и за това има крем. И аз като другите момичета действах с игличка
И аз така.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 952
Не че имам такива проблеми, но когато съм на море - за да ги избегна- винаги след епилация  ползвам Сулфатиазол - втривам добре и нямам проблеми.
За врастналите косми съм чувала   за третиране след епилация с кислородна вода /което поред мен е същото - унищожаване на патогенни микроорганизми/

# 25
  • Мнения: 2 229
Козметичката ми е цяяяяло съкровище наистина  love001  love001 newsm20 newsm20

Бих искала да отида при нея. Дали ще е удобно? Би ли ми дала координати? Ако искаш ми ги остави на лично съобщение. Ще съм ти много благодарна  Hug

И аз имам този проблем с подкожните косъмчета.

И аз така, ако можеш дай телефон и къде се намира горе-долу.  bouquet

# 26
  • Мнения: 118
Козметичката ми е цяяяяло съкровище наистина  love001  love001 newsm20 newsm20

Бих искала да отида при нея. Дали ще е удобно? Би ли ми дала координати? Ако искаш ми ги остави на лично съобщение. Ще съм ти много благодарна  Hug

И аз имам този проблем с подкожните косъмчета.


И аз така, ако можеш дай телефон и къде се намира горе-долу.  bouquet

И аз и аз  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 952
Тренд скин съдържа аспирин и остава бели следи след ползването му.Аз ползвах една малка мостра от него и ефект не видях Rolling Eyes има един лосион на Био трейд води се ексфолиращ струва 10лв хубаво е след или преди епилация да се мажете с него предотвратява врастването на космите, но пак не очаквайте чудеса. Явно Керапил-а е спасението, и честото ексфолиране на кожата.

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 240
Странно, имаще една друга подобна тема, в която много хвалеха Тенд скин ликуид лоушън. Доста момичета казваха, че имало ефект от него дори след няколко намазвания. Бях решила да си го вземам, ама сега... не знам....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Искате да кажете, че ако се епилирам по посока на разтежа на косъма, няма да се получават подкожни косми?

Общи условия

Активация на акаунт