Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 70

  • 23 512
  • 357
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 429
КУРДОВ, да се включа и аз по отношение на плодовия ден. Обичаш ли ядки? До 100 грама са позволени в този ден в суров вид. Бадеми, кашу, орехи, макадамия, слънчоглед, каквото ти душа иска. Май само суровите фъстъци не бяха позволени, те са за ден варива, отново до 100 грама в суров вид. Ще се присъединя към Irinita по отношение на печената тиква, като ще добавя и печените ябълки с канела. Суровите зеленчуци също са позволени, за вечеря можеш да си направиш салата и да я овкусиш с лимонов сок. Варианти има, не е като без хич.

# 286
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Здравейте банда!
Балкай - благодаря. За ядките знам и ще се възползвам.

Менюто днес: изтеглих си 240 гр спагети и си направих отделно доматен сос - гъст.

З - мандарини 3 бр
0 - 150 грама спагети, изтеглени в суров вид, плюс доматен сос
В - 90 грама спагети и от същия сос, мисля да добавя и зелена салата.

Приятна вечер, бандитки!

# 287
  • Мнения: 2 074
Спагетите в сухо състояние ли се теглят?

# 288
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Здравейте банда!

Бадрулбудура+ - аз по принцип ги тегля в сурово състояние

Стискате ли ми палчета, бандитки. Днес ми е плодов ден Simple Smile Приготвил съм си около кило банани и 100 грама сурови орехи. Ядките ги разпределих по 50 грама за обяд и вечеря. А бананите - по два за закуска, обяд и вечеря и един за всеки случай, ако приритам...
Вода въобще не ми се пие - мъка.... Ще си направя чай следобед.

Ако днес устискам, ще я бъде диетата. А пък утре имам уговорена среща с Кантарев.

Приятен ден, банда!

# 289
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Курдов, забелязала съм, че като ме ми се пие вода и си направя билков чак с малко мед и лимон, сложа го в термо чаша да е постоянно топъл и е около мен, без да искам посягам и изпивам огромни количества. Често само доливам гореща вода отгоре и така изпивам повече от литър на ден. Гледай само да точи е под ръка и неусетно ще отпиваш, повярвай ми.
Ние и двамата с Иван сме грипясали,  с Т над 39. Аз се попправям, но той вчера беше на училище след като нямаше Т за близо 40 часа и се прибра с висока Т и силна кашлица. Днес баща ми ще го гледа, аз ще съм на работа с маска. Неусетно покрай боледуването свалих около два килограма, ем се радвам, ем ми е кофти че сме болни. И той не яде, няма апетит и ми е много мъчно като го гледам как се мъчи милия.

# 290
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Добро утро, банда!

ИР - пожелавам бързо оздравяване! Стискам палци!
Чайче си направих онзи ден, чист, и не ми беше зле, даже напротив. Така че и аз ще си донеса на работа една кана, специална за целта. Благодаря за съвета.


Черпя - много съм доволен от срещата ми с Кантарев тази сутрин! Това ми дава крила-а-а-а и продължавам!



Вчера плодовия ден мина трудно, но успешно. Менюто днес е... мешана скара. Вчера тъста ни покани на вечеря, но аз умишлено отказах и не отидох. Но съпругата ми отиде и ми донесе пратка. Та, менюто днес:

З - два портокала
О - пилешко филе, карначе и нюню-парче свинско ребро на скара (общо 216 грама) и зелеНа салата


В - 100 грама кърначе на скара и зелеВа салата

Приятен ден, бандитки! Пожелавам ви да сте на топло!!!

# 291
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Добро утро и от мен.
Курдов, много добър старт - да се включа и аз с нещо - може да си увеличиш салатите, там нямаш ограничения Grinning
Аз не съм добре с килата, спрямо преди години, но в същото време за последната година смъкнах твърдо 5 кг и ги задържах, така че продължавам по същия начин напред.
Годината ми започна с доста по-позитивни неща от предната, дано продължава все така!
Ир Hug как е малък Иван? Този грип и тук се върти - с висока температура,  но и със стомашни проблеми, дано се оправите бързо Hug

# 292
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
ДЕСИ - Да, по принцип си слагам повече салата, но за днес това беше последното от пакета, колкото е останало. Simple Smile

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Курдов, браво на теб! Браво е на тъста! Много уважавам такива пратки Grin
В последно време имам зверски апетит....и става страшно! Persevere Все още не съм се нахвърлила на сладкото и тестото, но вчера омахах огромна купа крем супа от червена леща + няколко мариновани люти чушлета и после пъшках на дивана.
Мисля си, че е от студа. Дано Thinking
Ир, бързо да оздравявате. При нас градът е пламнал или от грип и гриподобни - хрема, кашлица - продължителна и упорита, или стомашно-чревни при дечицата. С когото се чуя, всеки се оплаква че по празниците са били болни вкъщи:worried:
Моят глас продължава да е носов. И покашлям от време на време. Наблягам на шотове с прополис и много чай с мед. Днес обаче ми тръпне тялото и ме боли тиквоча....дано да успея да пресека зараждащото се или да спра продължаващото.

Танче, честит имен ден! Нека ти се случват само хубави неща! Да си здрава, щастлива и много обичана! Sparkling Heart
Хайде и останалите да се включат! Колко е хубаво като има какво да четем! Two Hearts

# 294
  • Мнения: 28 976
И аз в кюпа с болните, понеделник ми задращи носоглътката и постепенно до петък се разви в болки в гърлото, леки сополи и кашлица. Утре съм на работа, на терен, в 6,30 сутринта! Sob Иначе някак ми е бодро /сигурно от вдъхновение за утрешния работен ден Joy/, не ме боли главата, пия що се сетя, аферини, мукосолвани, вит. С с боровинка, колаген, вит. В и т.н. Joy
Килата нещо и аз взех да ги надигам, трябва да се взимат мерки, ям и сладко, щото чакам "любимото" МЦ!
Танче, честита да си и от мен. Много здраве, усмивки и вдъхновение....! Flowers Hibiscus

# 295
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Мими - бързо оздравяване!

Танче- Честит имен ден!

# 296
  • София
  • Мнения: 11 127
Здравейте! Аз отлагам диетуването за поне седмица, ще пътувам живот и здраве и след това ще реша с какво ще започвам.
Вкъщи Искрен от 3 дни е с Т около 40 градуса, страшно чудо е това, с нико не се повлиява тази гад. Вече е на АБ.
Болните да се оправяте!

# 297
  • Мнения: 28 976
Да се оправя детето...и аз от двес вкъщи на АБ!

# 298
  • Мнения: 5 429
Пожелавам ви бързо оздравяване.

# 299
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Оф, аман от болести!!! Да се оправят всички, много мъчително и трудно е и възстановяването после. Аз първа влязох в релси, Иван от два дни няма Т. Но кашлицата ни измъчи, отхрачваме и си кашляме като дует. Давах му на него един хомеопатичен сироп на Бойрон, подобен на Проспан е. Две шишенца изпи, за да натрупа. Но няма сили както обикновено, изморява се, летаргичен и кисел е. А тази седмица има много физически изпити и натоварвания, чак ми е жал като го знам как ще дава всичко да е на върха.
Тук не дават антибиотик за грип, само болкоуспокояващи и температуропонижаващи. И казват почивка и течности на макс. Пазете се, колкото можете.
Ние утре ще си почиваме. Празник е. Замислила съм едно бързо пазаруваме, чистене и 2-3-4 часа на открито - около 18 градуса ще е по обяд, та да си вземем витамин Д-то и слънцето. В петък моят калпазанин става на 12, но се разбрахме да празнуваме с приятелчетата му по-нататък.  Хич не ми се иска да наемам зали в места с много хора, ще го направим на открито може би следващия месец. Ние ще се почерпим тримата на деня, а днес и дядо му дойде да го поздрави и да се отчете с подарък.

Общи условия

Активация на акаунт