Препорьчайте ми детска книжка за 1-2 годишен

  • 1 651
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 093
Отново благодаря на всички за идеите   bouquet. Вече  дадох порьчка за тези книжки на наще.
Ние имаме много книжки, включително от тези с релефите за докосване, но само една е бьлгарска Embarassed и реших че е крайно време да си обогатя колекцията.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Поредицата "Първи стъпки" на издателство ПАН. Разделени са по възрасти 12-18м, 18-24м,24-36м, 3-5г. За всяка възраст книгите са две -  Думите и Животните. Страхотни са , дебели твърди картонети корици .Препоръчавам ги на всички  Hug.

Star, в кои книжарници във Варна мога да намеря тези книжки? Както си ги описала ми се струват интересни, а нямам много възможност за обикаляне..

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
Има ги във всяка книжарница и са доста подходящи. Децата лесно запомнят и име интересно.

# 18
  • Мнения: 1 734
Поредицата "Първи стъпки" на издателство ПАН. Разделени са по възрасти 12-18м, 18-24м,24-36м, 3-5г. За всяка възраст книгите са две -  Думите и Животните. Страхотни са , дебели твърди картонети корици .Препоръчавам ги на всички  Hug.
Наистина са страхотни! абсолютно съм съгласна с теб

# 19
  • Мнения: 113
дъщеря ми се впечатлява много от тези книжки с очичките понеже са с големи животни.

# 20
  • Мнения: 5
Моля, не ме убивайте за идеята, но Плейбой си е класическо забавление за малките хулиганчета. И трите деца на баджанака си ги разглеждат с интерес (момчета са) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт