Неапол (Кампания) и Бари (Пулия) – Красивата Южна Италия - 6

  • 43 071
  • 725
  •   2
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз също не бих си отменила пътуването заради прогноза за дъжд, която може и да не се сбъдне изобщо. Взимам си дъждобран и чадър и тръгвам Simple Smile Wear Umbrella

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 40 914
И аз съм придвидила последните две Simple Smile + добро настроение и каквото сабя покаже!

# 62
  • Мнения: 3 422
От дъждеца ах, нас не ни е страх 😃
Аз също бих пътувала, времето е временно.

# 63
  • София
  • Мнения: 514
На нашето време за Бари даваха дъжд за един от дните ,но валя точно за 2 минути. Даже имаше дъга в морето и беше много красиво, малките улички с павета бяха леко мокри ,но още по-красиво.После пак заваля за 30 минути. Бързо в един ресторант, беше много вкусно. Пиеш си хубаво червено вино и гледаш красотата на Бари в мъгла.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 299
Тази тема, въртим сучем, и покрай разписания и маршрути все към вино отива 😂

# 65
  • София
  • Мнения: 514
Виното е важно Simple Smile Червеното много ми хареса( Кианти).

# 66
  • Манчестър
  • Мнения: 2 493
На остров Капри, от Анакапри може да вземете от такситата кабриолети  да ви свалят до пристанището….много е яко.

# 67
  • Мнения: 205
И нас ни хванаха дъждовните дни в Бари по Великден, валеше си изведро на моменти, улиците си станаха езерца едната сутрин, но не беше студено, после напече и до вечерта нямаше и помен от локвите, та го преживяхме, и джелато ядяхме всеки ден напук на дъжда Simple Smile Така че според мен си заслужава дори в дъжд, важното е бури да няма, че тогава е по-кофти..

# 68
  • Мнения: 2 973
На остров Капри, от Анакапри може да вземете от такситата кабриолети  да ви свалят до пристанището….много е яко.
Какви са цените?

# 69
  • Мнения: 8
Здравей те Simple Smile Бихте ли споделили за билетите за влака Бари - Матера от къде да се купят предварително?Летим в събота за Бари и в неделя 07.05 искаме да разгледаме Матера , но когато проверя за билети ми изписва ,че няма влакове за този ден.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 299
Здравей те Simple Smile Бихте ли споделили за билетите за влака Бари - Матера от къде да се купят предварително?Летим в събота за Бари и в неделя 07.05 искаме да разгледаме Матера , но когато проверя за билети ми изписва ,че няма влакове за този ден.
Ако трябва да е в неделя задължително, търси автобуси. Точно тези влакове на този оператор в неделя не се движат.
Опция е в неделя да отидете някъде другаде, а Матера да остане за понеделник.

# 71
  • София
  • Мнения: 14 793
Бари има ли градска такса? Девойките се настаниха и хостът си изтегли парите, но са с 9 лв. повече. Просто ми е интересно за какво са, в резервацията няма нищо друго за плащане освен първоначалната цена.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 299
Бари има ли градска такса? Девойките се настаниха и хостът си изтегли парите, но са с 9 лв. повече. Просто ми е интересно за какво са, в резервацията няма нищо друго за плащане освен първоначалната цена.
Те всички имат, малко или много. Но това е ясно обяснено - явно не е от там.
Хмммм, някои имат такса за чек ин след определен вечерен час. Възможно ли е да е това?

# 73
  • София
  • Мнения: 14 793
Не, настаниха се малко след началният час.
Както и да е, няма да ги карам да звънят и да питат, а няма и да искат, любопитно ми беше какво може да е.

# 74
  • Мнения: 3 939
Бари има ли градска такса? Девойките се настаниха и хостът си изтегли парите, но са с 9 лв. повече. Просто ми е интересно за какво са, в резервацията няма нищо друго за плащане освен първоначалната цена.

Някои бг банки вече смятат еврото на 1.985. Виж така дали ще излязат 9-те лева.

ПС Сега си погледнах едно плащане от преди 10-тина дни, почти на 1.99 са ми хванали еврото и то от дебитна карта.

Последна редакция: пт, 05 май 2023, 00:50 от evhen

Общи условия

Активация на акаунт