Кое е най-странното име на дете което сте чували?-3

  • 30 831
  • 401
  •   1
Отговори
# 120
Толкова ме разсмяхте.  Joy Скоро трябваше да запомня името на една колежка Нечка. Всички ме съветваха да се подсещам с мечка.

# 121
  • Мнения: 4 585
    Норка. Но не е дете. 22-ри набор е.

   А преди години работех в една подстанция. Тъкмо беше излязла от обръщение "другарю" и беше влязла "господине". Бях с мръсни ръце, имах работа, а телефона звъни и отсреща бавно ми се обяснява някаква кака, че търси господин Димитров.
  Троснато я насочвам да го търси в заводоуправлението и затварям телефона. След малко каката звъни пак, и ми се обаснява, че търси Господин. Веднага се сетих, само че ние му викахме Гандата.

# 122
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Пролет Есенска /съпруга на поета Иван Есенски/  bouquet


В село Мало Конаре има голями фамилии Догъзанови, Доколянкови и КуревиShocked Случило се така, че три войничета с тези фамилии служели по едно и също време в една рота. Часто старшината заповядвал:
- Редник Догъзанов, къде е редник Доколянков ?
- Отиде при Курев. /Това е съвсем сериозно. Затова младите от фамилията Куреви се прекръстиха на Иванови, но по-старите държат на традицията/  rotfImbo

# 123
  • Мнения: 376
Забравих още ама са фамилии и не са на деца , но все пак!!!Когато учех имаше една катедра викахме й хвъркатата,защото бяха събрани Гаргов,Свраков и другия не се сещам как беше.Това не  е майтап,истина е /Икономически университет-Варна/.
Извън темата е, но и аз съм завършила там, но не са ми преподавали. Мисля, че бяха Антон Свраков и Ваньо Гаргов.

# 124
  • Мнения: 4 095
Мои приятели твърдяха, че в указателя на Велинград имало лице на име Факю Факов.
Смеехме се как ли го гледат този човек в англоговоряща страна, когато се представя: "май нейм ис Факофф, Факю Факофф".

# 125
  • Мнения: 9 903
Мои приятели твърдяха, че в указателя на Велинград имало лице на име Факю Факов.
Смеехме се как ли го гледат този човек в англоговоряща страна, когато се представя: "май нейм ис Факофф, Факю Факофф".
е не, супер смешно е  Joy

# 126
  • Мнения: 1 906
Скоро ходих да видя един строеж. Един от работниците се казваше Рамбо. Спомням си и един Сталин. А колкото и невероятно да ви звучи баща ми познаваше човек на име Седалгин.

# 127
  • Мнения: 1 448
Доростела Драганова - Мис Силистра 2007  Rolling Eyes

# 128
Пролет Есенска /съпруга на поета Иван Есенски/  bouquet


В село Мало Конаре има голями фамилии Догъзанови, Доколянкови и КуревиShocked Случило се така, че три войничета с тези фамилии служели по едно и също време в една рота. Часто старшината заповядвал:
- Редник Догъзанов, къде е редник Доколянков ?
- Отиде при Курев. /Това е съвсем сериозно. Затова младите от фамилията Куреви се прекръстиха на Иванови, но по-старите държат на традицията/  rotfImbo
Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 129
Зюмбюл Карамфилов

# 130
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Видолина  Rolling Eyes така се казва фирмата , но като видях, че и собственичката така се казва...  Shocked

# 131
  • Мнения: 13 512
Видолина  Rolling Eyes така се казва фирмата , но като видях, че и собственичката така се казва...  Shocked
сигурно е на Видовден родена или на баба си Вида кръстена.

# 132
  • София
  • Мнения: 1 324
Мадона-Мария, но й казват Мадона. От детската на дъщеря ми е.

# 133
  • София
  • Мнения: 2 351
Мария - Дивена.Мария на баба си, а Дивена, защото като се е родила е била дива в родилното!!!!!!!!!!!
Познавам и един дядо - Ленин му е името.
В родилното бяхме с детенце което кръстиха Красина - на дядо си Красин.Ако майката прочете това да знае, че я издирвам - изгубих и тел.  Embarassed

# 134
  • Мнения: 13 512
Мадона-Мария, но й казват Мадона. От детската на дъщеря ми е.
аууууууууууууууу,че кииииич...е, наистина има кичозни имена и това е едно от тях!

Общи условия

Активация на акаунт