Почивка на Малдивите /Тема 6/

  • 17 799
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 049
Може ли някой с опит в шнорхелинга да ми каже дали този комплект маска + шнорхел е добър избор: https://www.sportdepot.bg/product/mares_komplekt_set_stream-N_41 … -RBLCL-basic.html ?
Съвсем начинаещи сме и не искаме да се хвърляме на нещо прекалено скъпо, ако имате препоръка, моля споделете.
Аз съм доволна от Mares - не същия модел, но като качество са ок. И плавници такива имам.
На мен целите маски, които е показал Манфред не са ми удобни. Гмуркането с тях също е силно затруднено.

# 211
  • София
  • Мнения: 1 870
Здравейте! За 1ви път планираме да посетим Малдивите, като имаме колебание кой ризорт да изберем. Някой дали е бил скоро в някой от изброените и да има впечатления?
Търсим предимно почивка, хубав плаж, хубава храна. Не сме гмуркачи, бихме пробвали шнорхелинг, но други по-екстремни спортове и дълъг престой в лодки не са нашето. Разгледах първия пост, както и групата и съм благодарна за синтезираната информация, но понеже и двете са по-насочени към почивка на местен остров се надявам да намеря повече отзиви за тези ризорти:
Villa Nautica Paradise Island Resort
Sun Siyam Vilu Reef
LUX* South Ari Atoll
Kandima Maldives

# 212
  • Мнения: 304
Здравейте! За 1ви път планираме да посетим Малдивите, като имаме колебание кой ризорт да изберем. Някой дали е бил скоро в някой от изброените и да има впечатления?
Търсим предимно почивка, хубав плаж, хубава храна. Не сме гмуркачи, бихме пробвали шнорхелинг, но други по-екстремни спортове и дълъг престой в лодки не са нашето. Разгледах първия пост, както и групата и съм благодарна за синтезираната информация, но понеже и двете са по-насочени към почивка на местен остров се надявам да намеря повече отзиви за тези ризорти:
Villa Nautica Paradise Island Resort
Sun Siyam Vilu Reef
LUX* South Ari Atoll
Kandima Maldives

В края на страницата има линкове, където са обсъждани някои от тези ризорти.
https://maldivite.bg/2024/02/02/resorts/?swcfpc=1

# 213
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Ние днес си тръгнахме от Вила Парк, който е едно семейство със Вила Наутика. Много съм доволна. "Нашият" остров е/беше приказен, сигурно и Наутика ще е такъв.

# 214
  • Мнения: 5 368
Във вила парк оставих сърцето си ❤🇲🇻

# 215
  • Русе
  • Мнения: 7 796
И аз Simple Smile Уникален остров.

Общи условия

Активация на акаунт