Как успявате да изрежете ноктите на крачетата?

  • 2 733
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 451
Докато се е заиграла с нещо и някой ми помага, защото се притеснявам да не я порежа.

# 46
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Лепя му детски лепенки по ръчичките, и докато успее да ги отлепи всичките и да ги разгледа, аз съм свършила  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 368
И Влади много мърда, но успявам някак си да се преборя с ноктенцата. По-трудно ми е да почиствам носа, тогава се върти целия и вика направо.

# 48
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не съм имала проблеми с рязането на ноктите на краката. Нооо, на ръцете ми е по трудно...

# 49
  • Мнения: 463
Само докато спи. Като видя че ще заспива и събувам ританките, завивам я хубаво и я чакам да заспи. И после... кръц-кръц по крачетата. baby_neutral

# 50
  • София
  • Мнения: 280
В началото се опитвах да ги режа в будно състояние, ама ставаше направо революция  ooooh! Сега ги режа когато го приспя следобяд. Тогава изобщо не шава и ми е много лесно. Събувам го, режа и обувам, а нашия блажено спи  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 950
Мъжът държи краката да не рита, а аз режа.

# 52
  • Мнения: 54
Ние си ги режехме пак докато ядехме млякото вечер и нямах никакви проблеми .Но сега като спряхме млякото имаме но малки трябжа повечко да го забавлявам

# 53
  • Мнения: 3 537
Ми като по-малък изобщо не ми даваше и го стискаме да не мърда и ги режа, мъж ми му стиска ръцете ,аз краката и така, иначе друг начин просто нямаше, най-добре след баня когато ноктите са мекички. Сега пак мрънка и не иска много на краката ,ама със малко уговорки и дава.

# 54
  • Мнения: 100
Съвсем скоро баща му откри, че нокторезачката му е много интересна....

# 55
  • Варна
  • Мнения: 389
С нокторезачка след баня.Никога не съм се затруднявала.Сега се замислям,че и това би могло да е проблем.

# 56
  • Мнения: 712
Ако не ставаше в будно състояние, обувах чорапки и завивах с чувалче. Като заспеше - събувам и режа.

# 57
  • Мнения: 2 677
Да си призная, досега не съм успяла напълно да му изрежа ноктите на краката. Все на порции, по.малко. И с много зор. Един го държи и занимава, другият реже.  Wink

# 58
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Трудно.Моят син е много шавлив и често на няколко пъти режем ноктите.

# 59
  • Мнения: 79
Ами пробвай докато спи.

Общи условия

Активация на акаунт