Как успявате да изрежете ноктите на крачетата?

  • 2 717
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Много трудно! Голям зор настава! Рита, но някакси го омагьосвам, я с реклами, я баща му се прави на шут   Crazy и така..

# 16
  • Мнения: 407
И ние много трудно си ги режем. Сядаме и режем, но само аз си знам колко пъти се "припотявам".Grinning

# 17
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
като беше по малка ги режех като спеше.сега вече не става ,защото се буди.иначе стискам здраво  и режа, а тя реве все едно я колят.а майка ми която живее в италия ми каза,че там били много учудени като разбрали,че ги режем с ножичка.там до годинката майката ги изрязвала със зъби Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 382
Преди лесно, кротуваше, а сега се дебнем като спи или като е сънен, но не е много ефектно. Изобщо не обича да му ги режем шилото му с шило Simple Smile

# 19
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Много хубава тема! Ти ме изпревари, и аз щях да питам за това. Супер трудно е и засега само на палците на крачетата съм успяла и то само веднъж. На другите пръстчета са й още късички и направо не знам как ще се справя с тях като порастнат.

# 20
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Хващам крачето и го стискам силно, за да не може да го движи и тогава.....

# 21
  • Мнения: 348
Аз пък не ги режа. Използвам картонена пиличка, както ми каза нашия педиатър. Става лесно и е безопасно, колкото и да се дърпа вече съм му хванала цаката и за пет минутки сме готови. На крачетата и по-бързичко  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 360
Правим се на шутове всички Laughing или и давам нещо в ръцете да я "забаламосам" Crazy Joy

# 23
  • Мнения: 5 391
В легнало положение и с някаква играчка в ръце Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 621
Сяда в мен, крачетата напред и режа.
И ние сме така

# 25
  • Мнения: 6 461
За ноктите на ръчичките няма проблем.Оправям ги бързо.
На краченцата ми е малко по-трудно ,но като го взема да седне в мен -определено успявам. Peace

# 26
  • Мнения: 8 505
Много трудно.Едва на около 2г започна да става лесно.

# 27
  • Мнения: 2 897
Трудно Crazy
Много се върти,но гледам да му отвлека вниманието с нещо.

# 28
  • Мнения: 2 159
за сега само на ръцете успявам и то със зор Blush

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Отначало много ме беше страх,но сега му отвличам вниманието със песни или друго нещо  Crazy CrazyCrazyнякой път се налага и да му стискам крачетата защото много се върти ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт