Лакове за нокти - 164

  • 45 824
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 887


2 La plus belle

# 226
  • София
  • Мнения: 1 180
Лилавичко Purple Heart

# 227
  • Мнения: 97

Номерът е 195, ако се ориентирам правилно. По-скоро е ефект, но и самостоятелно ми харесва как стои.

# 228
  • Мнения: 27 648
Тъкмо вчера го гледах това розово мини.🙂 Много е хубаво, макар че и аз предположих, че е поне донякъде ефект. На колко пласта е на тази снимка?

# 229
  • Мнения: 1 695
BEL 03, GR ice chic 101 + she stylezone 322/220

# 230
  • Мнения: 97
Тъкмо вчера го гледах това розово мини.🙂 Много е хубаво, макар че и аз предположих, че е поне донякъде ефект. На колко пласта е на тази снимка?

На три пласта е. Предполагам, че с подложка ще изглежда по-добре, но хем ми се искаше нещо по-светло за тази седмица, хем исках да го видя и самостоятелно как стои. Хареса ми. Ефектът на начупено стъкло е много приятен.

# 231
  • София
  • Мнения: 1 879
dolce miele, подсетих се и аз за любимеца Флормар 418 Purple chrome, но откъде може да се купи? Проверих на няколко места и е изчерпан  Cold SweatCold SweatCold Sweat

# 232
  • Мнения: 2 549
Флормар 418 си купих миналата седмица от супермаркет АБЦ. Ако не бъркам има щанд и в СБА.

# 233
  • Мнения: 27 648
dolce miele, подсетих се и аз за любимеца Флормар 418 Purple chrome, но откъде може да се купи? Проверих на няколко места и е изчерпан  Cold SweatCold SweatCold Sweat
В Inmedio в Мол Пловдив има (предполагам, че има и в Мол София), в едни по-големи пловдивски супермаркети също, както и в по-малки козметични магазинчета. Дори от Емаг съм поръчвала лакове, номер 418 включително.🙂
Да, трябва просто да работят с марката (Флормар) в съответния търговски обекти. При нас в Лили и ДМ вече отдавна няма Флормар...

# 234
  • София
  • Мнения: 992
Във едно Фантастико /Банкя/ съм виждала, имат си щанд на Флормар, незнам по другите им магазини дали имат...
И аз съм го носила този цвят се оказа, наистина ми харесваше. Но сега имам друг любимец, а именно Пастел 230 - покрива изискванията ми за лак - универсален цвят, плътен лак и с много лекичък, почти невидим шимър, хубава четка. Понеже бавно изразходвам лакове, се чудя дали да се запасявам /имам и подобен франкенполиш - личен миш-маш лак / ...

Последна редакция: вт, 30 май 2023, 15:52 от pilito

# 235
  • Измир
  • Мнения: 647
Pilito,  дай снимка на Пастел. Аз съм им голям фен, но по номера не се сещам кой цвят е.
Орхид, Тренд ит ъп си го снимах и веднага ще изпратя баща ми да ми го намери 💗.
От мен 21 номер 50. За първи път ползвам марката. На два пласта е. Първият беше доста прозрачен, но вторият го сложих плътен и е ОК. Цвета е разкош. Лилавият шимър се пренася и на ноктите.

# 236
  • Мнения: 9 855
Много ми хареса този пастел 230.
Аз с ГР холо 01, подарък от Дайс и най-любимия ми лак. За жалост без топ, че ми е свършил, а в Белгия няма catrice

# 237
  • Мнения: 2 887
noragami, потърси магазин от веригата Kruidvat. Там има. 🙂

# 238
  • Мнения: 9 855
О, много ти благодаря, Грийни!

# 239
  • Мнения: 2 064
Здравейте, момичета! Аз съм начинаеща в маникюра, без срам признавам, че нищичко не знам, но съм решила да се пробвам да поддържам сама ноктите си. Моите са много чупливи и тънки и след гел лак винаги се влошават, а и аз не мога да търпя на всеки 2-3 седмици да съм зависима от маникюристка.
Ще ви питам някои глупави въпроси, но имам нужда от насоки.
1. Какви инструменти е задължително да си набавя на първо време? В ДМ и Лили има ли такива или трябва да купя от специализиран сайт?
Единственото, което ме ужасява е рязането на кожички, защото съм доста чувствителна и дори такова нещо ми действа зле на психиката. Доколкото прочетох, май не е задължително. Мога само да ги избутвам. Поправете ме, ако греша.
2. Също така, с какви "мазила" трябва да си мажа ноктите и пръстите? Много често кожата около ноктите ми стои "изпръхнала" и някак суха.
И последен въпрос, сигурно доста глупав, но...
3. Прочетох за марките лакове на първа страница и оттам разбирам, че SNB са с най-хубав състав. Съответно, вече си поръчах два оттам, а и на Catrice си купих, защото бяха в списъка. Понеже в съветите там пишеше да не прекаляваме с формалдехида, но въпреки това виждам, че ползвате всякакви марки лакове, исках да попитам, как преценявате каква марка да купите? Правите ли някакъв разбор и тези марки имат ли формалдехид в тях? Интересуват ме най-вече Golden Rose, Avon, She style, Trend it up, Flormar, Oriflame.
Преди време ми бяха подарили лак от китайски сайт, който имитираше козметиката на Кайли Дженър. Честно казано, не посмях да го пробвам и така го хвърлих. Дали е грешка?
Благодаря ви за отделеното време!

Общи условия

Активация на акаунт