Консервативното мислене - враг на отношенията

  • 9 171
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 13 173
Прекаленото разголване си е точно, за да се привлече мъжко внимание.
Нито съм консерва, нито ходя във фередже, имам къси рокли и къси панталонки. Някои неща, обаче ми идват прекалени. И неомъжена не мисля, че трябва да ги носят. Но това си е личен избор и стил.
Имам позната с такъв стил, работи сериозна работа, но ходи много неподходящо облечена(поне за мен). Резултатът е, че постоянно я свалят колеги и чат-пат забърше някой за малко, защото е омъжена.
Синът ми има учителка, която се носи според мен неподходящо. Резултатът е, че всички червъртокласници момченца я заглеждат, искат да я прегръщат(с глава положена на гърди) и т. н.
Този стил си е с една цел и подобава на тези, които си търсят определени неща.

Къде е границата на прекаленото разголване? И как трябва да е облечена една жена за да не привлича изобщо мъжко внимание? И какво толкова, ако към нея има внимание (не защото вее сиси и дупе)? Какво го притеснява мъжа в това? Или неговото доверие не опира до жената, а до интереса на другите мъже? И само липсата му му дава сигурност?

Неподходящото облекло спрямо средата/ситуацията е друга тема. Това е въпрос на съобразителност. Разгърдена учителка е също толкова неподходящо колкото костюм във фитнеса. Опира не до дрехите, а до мястото.

# 241
  • Мнения: 42 178
А сега си представете жена 120 кг. да облече подобни панталонки?
Комично ще е, ама какво като й се смеят?
Тя за себе си ще е права. Ще изглежда повече от комично, но кои сме ние та да й казваме как да се облича?

А как ще се чувства мъжът и да ходи с нея така, да я представя пред колеги, познати и роднини?  И ако и каже да се облече по друг начин ще излезе, че е .... вижте темата Simple Smile

# 242
  • Мнения: 12 961
Ако жената и без това прекалено се е разголвала преди брака, а той е излизал с нея и роднини и приятели са ги виждали, и ако това тогава не е било проблем, не виждам защо един подпис да е причина тя да си подменя целия гардероб.

Вече ако е станала 120 кила, тези дрешки и без това няма да й стават, отделно че въпросният стил няма и да й отива,  но това е друг разговор.

# 243
  • Мнения: 1 277
Прекаленото разголване си е точно, за да се привлече мъжко внимание.
Нито съм консерва, нито ходя във фередже, имам къси рокли и къси панталонки. Някои неща, обаче ми идват прекалени. И неомъжена не мисля, че трябва да ги носят. Но това си е личен избор и стил.
Имам позната с такъв стил, работи сериозна работа, но ходи много неподходящо облечена(поне за мен). Резултатът е, че постоянно я свалят колеги и чат-пат забърше някой за малко, защото е омъжена.
Синът ми има учителка, която се носи според мен неподходящо. Резултатът е, че всички червъртокласници момченца я заглеждат, искат да я прегръщат(с глава положена на гърди) и т. н.
Този стил си е с една цел и подобава на тези, които си търсят определени неща.

Къде е границата на прекаленото разголване? И как трябва да е облечена една жена за да не привлича изобщо мъжко внимание? И какво толкова, ако към нея има внимание (не защото вее сиси и дупе)? Какво го притеснява мъжа в това? Или неговото доверие не опира до жената, а до интереса на другите мъже? И само липсата му му дава сигурност?

Неподходящото облекло спрямо средата/ситуацията е друга тема. Това е въпрос на съобразителност. Разгърдена учителка е също толкова неподходящо колкото костюм във фитнеса. Опира не до дрехите, а до мястото.

Изобщо не обсъждаме доверието и интереса на чуждите мъже. Винаги ще има интерес от чужди мъже към обвързаната жена. Въпросът е защо тя зорлем се разголва и какво нея я топли, че всички и зяпат голия гъз и други неща? (нали тук говорим за крайности, не за нормално модерно облекло)

П. С. Прекалено разголване е къси панталонки, които са изрязани на бузките. Теорията за жегата и лятото ми куца нещо. Най-прохладно е в естествени широки материи, а не с впито дънково, което ти влиза отзад, пък и ти изгарят меките части.

# 244
  • Мнения: 15 317
А как стигнахме до извода, че тя зорлем се разголва, че даже и как точно се разголва?

# 245
  • Мнения: 2 226
тези тпвлети от последната снимка са си съвсем стилни и дори не мисля че има значение на колко години е жената да го носи

за това дали дебели жени трябва да ги носят, ами защо не

# 246
  • Мнения: 7 570
Само разголена жена ли, привлича мъжките погледи? Щото друг опит имам.
Мъжете не са толкова първични.

# 247
  • Мнения: 2 638
Определено прелестите на показ предизвикват любопитство.

# 248
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 322
Не, въпросът на темата е защо самите жени го правят - защото така им харесва на самите тях или за да предизвикват мъжете...

# 249
  • Мнения: 3 620
Uncommon има вече "модерни" дрешки и за XXL размер. Ако жената е "перде" може и по Интернет да си ги набавя.
Въпроса е дали ще се чувства тя добре в това облекло и дали подигравките няма да я накарат да спре да се облича така...

# 250
  • Мнения: 2 638
И двете, Айда- харесва им да предизвикват любопитство ит.н. Несъмнено гали егото.

# 251
  • Мнения: 6 945
Едно е една жена да се съобразява с фигурата си, съвсем друго със семейнияси статус. Аз съм ан юнение, че всеки има право да се облича както му е кеф. Вече колко другите ще го приемат и как,е отделен въпрос. Ама това си е начин да изразиш себе си. Също енормално да се съобразяваш с повода, за който се обличаш. Нормално,за мен,е до някаквастепен да се съобразиш и с предпочитанията на партньора си, но когато е добронамерено. То си личи. И а разлика между "мн ме кефиш с тази рокля, носи я по-често" и "ама ти си омъжена, не може с къси гащи" Rolling Eyes

# 252
  • София
  • Мнения: 13 173
Мая, точно!

Скрит текст:
Прекаленото разголване си е точно, за да се привлече мъжко внимание.
Нито съм консерва, нито ходя във фередже, имам къси рокли и къси панталонки. Някои неща, обаче ми идват прекалени. И неомъжена не мисля, че трябва да ги носят. Но това си е личен избор и стил.
Имам позната с такъв стил, работи сериозна работа, но ходи много неподходящо облечена(поне за мен). Резултатът е, че постоянно я свалят колеги и чат-пат забърше някой за малко, защото е омъжена.
Синът ми има учителка, която се носи според мен неподходящо. Резултатът е, че всички червъртокласници момченца я заглеждат, искат да я прегръщат(с глава положена на гърди) и т. н.
Този стил си е с една цел и подобава на тези, които си търсят определени неща.

Къде е границата на прекаленото разголване? И как трябва да е облечена една жена за да не привлича изобщо мъжко внимание? И какво толкова, ако към нея има внимание (не защото вее сиси и дупе)? Какво го притеснява мъжа в това? Или неговото доверие не опира до жената, а до интереса на другите мъже? И само липсата му му дава сигурност?

Неподходящото облекло спрямо средата/ситуацията е друга тема. Това е въпрос на съобразителност. Разгърдена учителка е също толкова неподходящо колкото костюм във фитнеса. Опира не до дрехите, а до мястото.

Изобщо не обсъждаме доверието и интереса на чуждите мъже. Винаги ще има интерес от чужди мъже към обвързаната жена. Въпросът е защо тя зорлем се разголва и какво нея я топли, че всички и зяпат голия гъз и други неща? (нали тук говорим за крайности, не за нормално модерно облекло)

П. С. Прекалено разголване е къси панталонки, които са изрязани на бузките. Теорията за жегата и лятото ми куца нещо. Най-прохладно е в естествени широки материи, а не с впито дънково, което ти влиза отзад, пък и ти изгарят меките части.

Виждащи се бузки и за мен е прекалено. Ако мъжът се дразни, обаче, за мен е нормално да не избира такива за жени, а не да очаква да си променят начина на обличане в последствие.

А защо някой да се разголва зорлем и да го топли, че някой го гледа? Тук ще изключа евтините, наистина вулгарни визии и ще говоря за едно естетично подчертаване на формите. Лично аз, харесвам красиви тела. Смятам, че женското тяло и частите му са красиви. Когато една жена поддържа тялото си, чувства се добре в него, изглежда добре - това трябва да й носи гордост, удоволствие, удовлетворение. Не мисля, че тялото й принадлежи на мъжа й - то принадлежи на нея, а мъжът е човека, с когото е решила да го сподели. Но това не значи, тя да не му се радва, да не го подчертае (пак отбелязвам - с мярка), да се чувства свободна в него и да избира дрехи, които й харесват и я карат да се чувства красива. Чуждото внимание - не говорим за течащи лиги и на***вени инструменти, а за вниманието, което предизвиква гледката на една добре изглеждаща жена - носи удовлетворение, гали егото. За мен в това няма нищо лошо. Но при мен дори не е водещо - аз рядко следя някой гледа ли ме. За мен просто е свободата да се радвам на тялото си, защото то ми харесва и ми носи естетическа наслада. И искам да му се радвам свободно. Точно това е за мен - свобода. Няма да сме цял живот млади и стегнати. Много жени са ми казвали как сега съжаляват, че навремето не са се обличали както им се е искало, но вече е късно. Дори майка ми ми казва - купувай си дрехи, обличай се хубаво, сега ти е времето.

# 253
  • Мнения: 2 226
да с това последното съм съгласна, аз самата обичам тесни дрехи, не разголени, но нещо по секси, защо не

Ако мъжът изпада в крайности значи има доста лоша нагласа и това е червен флаг за връзката

Обаче има право на мнение, дали харесва или не нещо, жената после сама да си решава
Това според мен е най-честно

# 254
  • Мнения: 7 254
Авторката май няма повече да се включи.

Общи условия

Активация на акаунт