Вие какво правите ?

  • 4 592
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 13 074
О, всяко дете си има особености и характер. Важното е родителят да не изпада в драми и да запазва спокойствие.

# 121
  • Мнения: 461
Аз само предполагам, че първото дете е било по лесно за гледане. Може да се е заигравало само повече, а второто е залепено за полата и и църка. На жената и е писнало и иска разнообразие, но по скоро друг да гледа детето. Аз така го виждам. Аз затова предложих и ясла. Само не разбирам, защо се чака есента. То даже не е хич добре баш като вали и е студено да го затвориш с другите, по добре е лятото да го пусне. При нас има кандидатстване почти всеки месец, записани сме още от ноември мисля и сега чак го пуснах. Единствено заради майчинството, което взема вероятно.
Написала съм по -нагоре ,защо не може да ходи на ясла сега ,а и повярвайте ми предпочитам заплата пред майчинството

# 122
  • Мнения: 461
Здравейте, според мен това по две седмици да излизате е доста дълго време. Не всеки може да издържи аз съм прикована към леглото вече е от доста време и полудявам, но мога да ви кажа че малките деца имат доста повече енергия от нас .Имат нужда от разходка.Нямате ли парк някъде наблизо където да ги заведете да се разходят?Дори когато са болни пак имат нужда че с въздух. Моята като беше малка ,обличам я и в количката сме обикаляли даже февруари. Полезно е и за здравето и за психиката.
Отговорила съм за 2-те седмици

# 123
  • Мнения: 9 353
Dobriana32,
Вече си на финала, изтрай още няколко месеца. Разбирам, че ти е скучно без другарче на улицата, но явно няма как.
Ти ли водиш и вземаш дъщеря си от училище? Вземането на детето е вид разтоварване за теб и разнообразие, използвай го.
Не съм ходила на никакви специални разходки, музеи и т.н. с малките деца, само на площадката, но за мен най-ценното беше, че по време на майчинството мога сама да си разпределям времето и задълженията и така никога не ми беще скучно.

# 124
  • Мнения: 461
Dobriana32,
Вече си на финала, изтрай още няколко месеца. Разбирам, че ти е скучно без другарче на улицата, но явно няма как.
Ти ли водиш и вземаш дъщеря си от училище? Вземането на детето е вид разтоварване за теб и разнообразие, използвай го.
Не съм ходила на никакви специални разходки, музеи и т.н. с малките деца, само на площадката, но за мен най-ценното беше, че по време на майчинството мога сама да си разпределям времето и задълженията и така никога не ми беще скучно.
Аз не я водя и вземам ,понеже училището е доста далеч ,а аз не съм активен шофьор , поне зимните месеци я води баща пък и следобяд тя се прибира в 16ч ,а малкия спи ,но когато позволява времето и не спи я вземем аз .

Общи условия

Активация на акаунт