Колички Graco!!

  • 26 692
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 795
 Аз се бях ориентирала към този модел на Грако :


но разгледах сайта им www.gracobaby.com където цената за същата беше 240 USD, а сега май са и по-евтини, и ме хвана яд - то бива надценка ама ...1080 лв. да струва в Пакостник!!

# 16
  • Мнения: 493
az imam tozi model
http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=7255WL … amp;CategoryID=12
no w siwata gama i q wzeh za 650lv. ot edin magazin waw varna

i sym adski dowolna  Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 6 472
И ние сме с Грако. Късопаметна съм и няма никакъв шанс да ви кажа кой модел е точно. Тежи 5 кг, много лесно и бързо се сгъва. Беше идеалното решение за такива като мен, които ежедневно товарят колата и ходят да се разхождат в парка (около нас няма къде). Много е маневрена и спокойно се управлява с една ръка. Има си недостатъци - разкърца се, с малки гуми е, което я прави по- непроходима при неравен терен.

# 19
  • Мнения: 1 176
Аз също ползвам количка  Graco.Живея в Канада и тук тази марка е най-разпространена и предлагана.Има няколко модела.Към повечето от тях има и столче за кола.С него бебето се транспортира много лесно и удобно.Ако се придвижваш с кола е добър вариант,защото кошницата с бебето  се слага много лесно както в колата,така и върху количката.След дълго обикаляне по магазините,аз си избрах най-добрия за момента модел според мен-Graco Quatro Tour LX.Лека е,много маневрена-има 4 предни колела,които се въртят на 360 градуса.Същите могат и да се застопоряват,за да не се въртят.Облегалката има 4 позиции.Има часовник и термометър,място за чашка и бутилка както и две отделения за дребни вещи.Отдолу също има достатъчно място за багаж.Към количката има и зимно чувалче.Сгъва се много лесно-с една ръка.На мене ми е удобна,на детето също.Просто тук няма голям избор,затова взех Graco.Цените им са поносими,за сметка на десените им обаче.Тук платих около 280 $ CAD ,но ако бях в България едва ли щях да дам над 1000лв. за детска количка.Все пак мнението ми е,че Graco не е лош избор.

# 20
  • Мнения: 795
....Просто тук няма голям избор,затова взех Graco.Цените им са поносими,за сметка на десените им обаче.Тук платих около 280 $ CAD ,но ако бях в България едва ли щях да дам над 1000лв. за детска количка.Все пак мнението ми е,че Graco не е лош избор.
Значи съм била права за цената (днес пак разгледах сайта -134 долара са в САЩ). Май в България много се спекулира с цените, особено когато една фирма е единствен вносител #2gunfire
Учудва ме, че в Канада нямате голям избор - та в малката България е "заринато" с колички - турски, испански, френски, италиански и др.западноевропейски, американски също!! Да се чуди в избора си човек Party Party Party

# 21
  • Мнения: 533
Отдавна сме се спряли на тези колички,но моля ако някой си я е поръчвал от сайта им да ми каже колко се плаща за транпорт и достака.И за колко време става доставката?Благодаря!

# 22
  • София
  • Мнения: 341
Много добра марка колички. Моята е Mirage + Travel System. Лека и удобна. Използвам я вече 9 месеца и нямам забележки.

# 23
  • Мнения: 1 544
Имах количка Грако от Италия и бях много доволна ,но от БГ не бих си купила никога единствено и само заради цената тея просто са луди.
На моя приятелка и донесоха Грако от Щатите за 94 долара а същия модел тук е 540 лева  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 936
Макар че аз писах за скърцащите колела, като ви четох досега и като разгледах сайта на марката, реших да си купя именно такава, но ще си я поръчам от Щатите или другаде.

# 25
  • Мнения: 452
А тази как ви се струва? http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1621
Някой има ли наблюдения?

# 26
  • Мнения: 324
На мен ми се струва не много добра. Личи си, че прдната гума не върти на 360 градуса, а това е мноооого важно за 3-колките

# 27
  • Мнения: 795
На триколката наистина не се върти предното колело, но виж тази, някъде в подобна тема я предложих, за лятна количка много ми харесва!

# 28
  • Мнения: 533
Направих запитване до Грако,но те или се правят или не искат да ми направят доставката.Писаха ми ,че не разпознават този модер и ако имам повече запитвания ,те с удоволствие ще ми отговорят.

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Отдавна сме се спряли на тези колички,но моля ако някой си я е поръчвал от сайта им да ми каже колко се плаща за транпорт и достака.И за колко време става доставката?Благодаря!
Аз ще използвам темата,за да попитам също за доставка от сайта им.
Харесала съм си ето тази количка от сайта им,без кошчето http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6712NA … =2&subCatID=#
Но ме интересува,колко ще ми излезе,доставката и транспорта и за колко време ще пристигне.
Може ли някой да помогне,като даде информация за това.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт