Маска за коса

  • 6 748
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 381
Ползвам и домашна, и купена. Зависи от периода ми - дали ме мързи или не.  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 13 803
Когато имам време и желание, си забърквам маска и стоя поне час-два преди миене на косата. Ако не ми се занимава, слагам червената Миосотис вместо балсам. Косата ми няма нужда от кой знае какви грижи, понеже не е никак суха, а и не е третирана, така че маските обикновено са 3-4 пъти в месеца общо, абе всъщност - когато се сетя

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При всяко къпане ползвам купена (вместо балсам), домашна когато имам време и не ме мързи

# 48
  • Мнения: 107
Маската на Деси с тривитаминола. Косата ми не се повлиявала по-добре от никаква друга маска.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Маска за коса приготвена в домашни условия.

# 50
  • Мнения: 27 524
Купувам готови. Има толкова хубави неща на пазара вече, за да се занимавам с домашни бъркочи  Grinning

# 51
  • Мнения: 3 360
Купувам-никога не съм правила домашна Wink

# 52
  • Мнения: 117
Аз за себе си съм установила, че домашните маски най-много подсилват косата. Преди време си правех една с рициново масло, яйце и оцет - супердоволна съм от нея. Косата ми растеше много бързо и стана лъскава и мека. Пробвах и с бадемово масло, но при мен то няма добър ефект. Същото мога да кажа и за онзи продукт на Икаров - с няколкото вида масла - някакъв стимулат се водеше. Сега от около месец си слагам Тривитаминол, кайсиево масло, оцет и евентуално яйце като маска - не е лошо като маска - в смислъл не виждам много силен растеж, но косата стои добре - мека и лъскава.
Иначе готовите маски от магазина - на Фруктис има една 3-минутна. Последно  си я купих преди около полвин година и не ми хареса. Бях си я купувала преди 3-4 години - е тогава просто беше страхотна - косата ми ставаше като коприна.

Най - общо казано ползвам и двата типа - и домашна, и купена, но не по едно и също време. А когато косата се изтощи много слагам и по една ампулка.

# 53
  • Мнения: 577
Предпочитам домашните
и аз така.поне знам какво и е сьдьржанието

# 54
използвам най-вече купени,но напоследък си приготвям домашни-действат ми по-добре

# 55
  • Мнения: 2 631
Аз вчера си купих от Метро маска на GENERA, някаква нова (за мен)...
Иначе GENERA много ме кефят, косата ми става адски мека и веднага мога да я среша чисто мокра  Peace
А и е много евтина...  Laughing

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В момента ползвам купена.Харесвам да си правя домашни, но с купешките е по-бързо и лесно Blush Laughing
Гласувах с опция 1.

# 57
3-та опция!Предпо4итам дома6на но рядко ми остава време за занимавки.В момента  от купе6ките редувам на Миозотис с мел и на Роза импекс с бадем.

# 58
  • Мнения: 364
Сега съм наблегнала на домашните маски, понеже имам време - правя си "овчата" маска. Но винаги си слагам и купена - много съм доволна от маската за суха и изтощена коса на VO5

# 59
  • Мнения: 2 673
никога не съм правила домашна, продпочитам, и съм доволна от професионалните маски, предлагащи се във фризьорските салони ..

Общи условия

Активация на акаунт