Кралски работи и клюки - май 2023

  • 127 195
  • 1 997
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 193
Да де, аз също бих споделила в биографията си, че не ми е достигало време с родителите. Вероятно затова и Хари пише, че не е прекарвал достатъчно време с баща си. Джордж и Арчи след време ще пишат същото.

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Благодаря за темата! Аз искам тиари, блясък. То хубаво модернизация, но поне работещите членове да са изтупани. Чудя се Ан дали няма да е в униформа. Обявиха, че ще бъде зад каляската като защитник на брат си.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 801
Аз коментирам факта, че ще участва в документална поредица, което само по себе си е нещо немислимо ако Елизабет още жива. Чак толкова модерни да направят поредица какъв е животът му като принц не са станали още, но кой знае някой ден, коже и това да стане.

Филип е организирал такъв филм с ББС за ежедневието на кралското семейство през 60-70те години на 20 век. Не е нещо нечувано.

# 33
  • Мнения: 2 921
Ако Хари и Уилям прекарват достатъчно време с децата си, не виждам причина Джордж и Арчи да коментират след години, че не са били до тях, както е коментирал Чарлз за своите родители.

# 34
  • Мнения: 1 333
Не знам доколко икономът на Даяна или слугите в двореца са достоверен източник за детството на Чарлз.  Икономът харесва Даяна и недолюбва силно мъжа и`.
Да, разбира се, как ще се сравнят с пишещите във форума, които са били там и видели всичко! Нито психолози, нито терапевти са на тяхното ниво.

# 35
  • Някъде там
  • Мнения: 16 111
Тирамису, сега видях че си дала линк към сайта за коронацията. Благодаря, че го сложи тук! Сайта е изключително подробен и добре систематизиран. Всичката официална информация я има и може да си прочете човек, само каквото го интересува,без излишно инфо от тук и там.

Много готина снимка от вчера. Фаворит ми е след тази с "краля".

# 36
  • Мнения: 2 162
Благодарности за новата тема. Снимката от главата на темата леко забавна Чарлз един сгушен и стреснат. Nerd
 
В двореца сигурно кипи трескава подготовка. Вече тръпнем в очакване на големия ден за Чарлз!

# 37
  • Мнения: X
Ако Кейт носи такъв тип венец вместо тиара, би било много красиво и елегантно.

Виждали сме я и на една сватба с тип венец вместо шапка, беше много красива.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 9 734
Благодаря за темата!
Връщам ви за малко на булчинската рокля на Ели Сааб от миналата тема - дали е възможно да е подбрана, за да прикрие коремче при булката? Този възел точно над корема отвлича вниманието от него. Някаква вероятност булката да е в начална бременност?

# 39
  • Някъде там
  • Мнения: 16 111
Благодаря за темата!
Връщам ви за малко на булчинската рокля на Ели Сааб от миналата тема - дали е възможно да е подбрана, за да прикрие коремче при булката? Този възел точно над корема отвлича вниманието от него. Някаква вероятност булката да е в начална бременност?
Винаги има вероятност, но миналата седмица на гражданската церемония не забелязах корем.
Тя не е  слаба по принцип,но всичко е възможно. Не са съобщили все още. Слагам ги в скрит текст че вече ги има в старата тема.
Скрит текст:



# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
Ако Кейт носи такъв тип венец вместо тиара, би било много красиво и елегантно.

Виждали сме я и на една сватба с тип венец вместо шапка, беше много красива.


Но това са го носили други момичета, не работещите роялки. По- скоро внучките на Камила може да ги видим с подобни. Трябва нещо повече

# 41
  • Мнения: 39 466
Така и не разбрах, защо Кейт няма да е с тиара? И само тя ли няма да носи?

# 42
  • Мнения: 6 717
Tова са спекулации, не вярвам да е без тиара.

# 43
  • Мнения: 10 903
Не е сигурно, дали ще е без. Предположения са. Ако всички са с тежките рокли и с тиари, а само Кейт не е, ще е странно.

# 44
  • Мнения: 2 921
Информацията за липса на тиари е от Валентин Лоу, който ужким бил добре информиран. Събота ще видим, то не остана.

Общи условия

Активация на акаунт