Искам да кажа... (206) през Май 2023

  • 43 439
  • 872
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 703
Руми, изтрезняването е много надценявано 😜

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 16 440
Добра вечер, момичета!
Честити да сте Бубе,Съни и другите именици! Здрави и щастливи!
На всички празнуващи - Честито!

Разказа ми се играта днес. Едвам гледам,изморена съм и ми се спи.
Опитах се по обяд да ви прочета,но не успях. Та сега го направих.

# 62
  • Мнения: 5 375
И аз съм изцедена. По цял ден съм, не можах да спя добре, а бебето в групата се скъса от рев и нищо не го успокояваше. Забелязала съм, че ако се натрупат повече от 2 почивни дни, децата излизат от ритъм, което личи най-много при най-малките.
Дано утре да е по-спокойно.
Бубе, да илядите!

# 63
  • Canada
  • Мнения: 3 468
Не знам защо реших, че поста на Руми е на Селесте и частта с абитуриентката искренно ме озадачи 😂 Броите и мен при уморените.

Честити да са всички, които имат повод днес! 🍀🥳

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 6 585
Фонс, с радост бих "завършила" поне с едното, а то цял следобед обяснявам по телефона допълнения и обстоятелства, като между упражненията слушам подробен преразказ какво е станало сутринта в училище.

# 65
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 224
Вечерен привет с бяло вино....
свършило е розето Wink
Съни ,бъди здрава и много щастлива, пътуваща и сбъдваща мечтите си!
Мони, да е здрав твоят младеж! Да е успешен и стискам палци за утре!
Ели, здраве и късмет и за твоята племеница.
Лято, любима моя реплика е, че учителите градят режим на децата 5 дни, който ние родителите за 2 почивни дни разваляме Simple Smile
Майки на абитуриенти тази година сме Руми, Савина и моя милост. Май няма други отбелязали се.....
Аз нямам сили за второ завършващо и за пубертет.... май е добра разликата от 12 години
Наздраве!

# 66
  • Germany
  • Мнения: 7 987
Боби, и аз сред майките на абитуренти. 🙂

# 67
  • София
  • Мнения: 2 109
Ние изкарахме много приятно рождения ден тази вечер в гръцки ресторант. Рожденичката много си хареса чантата. Дори беше в подходящ тоалет и обувки точно като за нея. Blush
Разходих кучето. Май вече е време да си лягам.
Надявам се вече утре да не кукна в 6 часа.
Хайде лека да ви е нощта! Kissing Heart

# 68
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 224
Добро утро!!!
Мони, да, вярно. Стискам палци днес на абитуриента. 🍀🍀🍀
Днес ме чака натоварен ден.
Следобед сме на София с Митето на преглед.
Поръчах му костюм за бала на кака му, голям е, ще връщам. Купиха му кецове, малки, днес ще ги връщаме в София.
Хубав ден!

# 69
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 738
Добро утро!

Значииии, този месец ще е изпълнен с добри новини, много снимки, завършващи деца и пияни родители! Одобрявам!
Потривам ръце и чакам с нетърпение!

Ели, днес племеницата има РД нали? Здрава, щастлива и сбъдваща мечтите си!

Хубав ден, момичета!

# 70
  • Мнения: 15 074
Добро утро.
От днес отново в работен процес.
Скрит текст:





Паста


















Извинявам се за качеството на снимките,  но са големи и са снимки на екрана.
Хубав и усмихнат ден.

# 71
  • Мнения: 39 572
Добро утро.
Страхотни са снимките. Приемам извинението само заради минималистичната им бройка!
Боби, риза и панталон няма ли да ста достатъчни за Митето? Едва ли ще му е комфортно да е със сако, а и може да е топло. Ох, как се надявам да идва вече топлото... При нас пак вали, мрън!
Хубав ден от мен!
Трябва да мисля подарък за кака ми, която след 2 дни има юбилей. Най- лесно ми е да купя цвете за двора.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 16 440
Добро утро и хубав, слънчев ден от мен!
Страхотни снимки!

# 73
  • Мнения: 5 375
Добро утро!
Чудни снимки, Съни, пропуснала съм, къде си ходила?
Днес бебето е по-добре, изрева, докато го събувам, сега си играе с 2 братя бандити.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 6 585
Добро утро!

Съни, отново благодаря за споделената красота! Ма как може да е толкова хубава тази Италия, бе?! Септември месец, живот и здраве, съм пак там служебно-екскурзионно.

Яд ме е на мениджмънта на нашето летище, има потенциал, а никакви полети. За да направи човек един дълъг уикенд някъде, трябва да отдели ден-два още само за път до/от София.

Доста абитуриенти ще имаме в темата, много хубаво.
Аз нямам сили за второ завършващо и за пубертет.... май е добра разликата от 12 години
Ние не сме се справили много добре със семейното планиране Joy, ще имам първокласник със седмокласничка, после седмокласник с абитуриент, яко, а?

Слънчев ден ви пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт