Искам да кажа... (206) през Май 2023

  • 43 476
  • 872
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 172
Добро утро!
И тук вали, а за днес беше планирано орането. Голям късмет пак. Тъкмо беше изсъхнало.
Съни, колелото в кой град е?
Следобед мен ме чака масаж. Да видим как ще е.
Спокоен ден, момичета!

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 7 461
Най умното нещо дето направихме с моя мъж беше деца с малка разлика. Всичко е близко ,свършва се и "пей сърце"

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 09:12 от lina_bs

# 77
  • Мнения: 15 109
Лято, бяхме в Пулия - Бари, Лече, Остуни, Алберобело. 
Роди, колелото е в Бари.
Селесте,  наистина е гадно, че трябва да пътувате до Варна или София за полет,  което усложнява и  оскъпява пътуването.

# 78
  • Germany
  • Мнения: 8 021
Да помоля да стискате палци на големият за последната матура днес. Дано му се паднат неща, които знае, но най вече да е спокоен!
Хубав ден на всички!

# 79
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Съни, благодаря!

И аз бях със 7 и 12-класници Simple Smile Догодина и вторият ще е абитуриент. Оцелява се Crazy

Късмет, Мони!

# 80
  • София
  • Мнения: 2 172
И ние сега търсим подходящи полети за Китай. Ако не намерим може и да ни отпадне командировката. 40 часа в посока много ще ни дойде.
Мони, стискаме!
В друга тема попаднах на снимка на тест по литература за 9 клас. Останах втрещена. Как може такива текстове да се допускат изобщо?!

Скрит текст:

# 81
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
Изписали сте света. Не може човек да ви открие. Отивам да чета, да не изпусна нещо.

# 82
  • Мнения: 14 401
Здравейте, 

Май опуснах бая, вчера даже не помня разписах ли се, днес със сигурност не съм. Грабна ме въртележката и не знам на кои хора съм.

Днес щерката на кумицата има рожден ден, та ще се съберем да се почерпим. Купих и книга, защото много обича да чете 🥰

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 6 659
Роди, тук поне са вдигнали нивото с 9-и клас. Скоро имаше скандал с книжка, одобрена от МОН по проект за насърчаване на четенето, разпространявана в 5-и клас в училище в Хасково, където положението беше още по-зле. Имаше вулгарни изрази като "еб...'', пък кой на кого го сложил и т.н.

Ели, Али, да са ви честити рожденичките! Здрави да са!

# 84
  • София
  • Мнения: 2 172
Аз съм като нов човек след масажа. Да бъдат много здрави моите приятелки, че се сетиха да ми направят такъв подарък.Sparkling Heart

# 85
  • Мнения: 5 492
И аз винаги това съм казвала след масаж, очите ми са различни даже, едни такива отпочинали и ненапрегнати.
Ужасно нервен ден имах днес, много виках на работа. Не съм лош човек, не съм избухлива, обаче търпението ми хич го няма напоследък.

# 86
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Привет!
Да ви се похваля, че съм тръгнала на танци 💃
Толкова се вълнувам, все едно на среща с нова гадже отивам 😁

# 87
  • Мнения: 232
Тути, я да си намираш дзена бързо, не може така. Hug
Деси, какви танци записа? Приходи ми се на латино парти People Dancer
Роди, за къде точно в Китай търсите полети? До Хонконг има директни полети от Франкфурт всеки ден с времетраене около 12 часа, добави полета от София и престой и се получава около 20 часа. Провери и Истанбул, от там също би трябвало да има директни полети.

Изкарахме част от градинските мебели, откриваме сезона. Nature Sunny

# 88
  • София
  • Мнения: 2 172
Деси, браво! И ма мен ми се иска скоро да успея да го направя.
Ем, до Шанхай. Ама и да са на по-сносни цени разбира се. Ще видим мъжете на какво ще се спрат. Че гоним и там срок за едно изложение.

# 89
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
Привет!!!
Уморена съм.
Ходихме до София.
Важното е, че Митето няма увеличение на диоптъра и няма изкривяване, започваме борбата с мързеливото око отново.
Мислех да си легна по-рано, но няма да успея.

Общи условия

Активация на акаунт