Звездни Компромати - Май'23

  • 288 672
  • 2 649
  •   1
Отговори
# 2 580
  • Мнения: 39 717
Ивайла Бакалова днес е била на разпит по аферата Барселонагейт. Дано смелостта и не завърши зле.

# 2 581
  • Sofia
  • Мнения: 26 695
Питаха я дали се страхува за живота си 🤔

Благо Георгиев става театрален актьор 😁
Ще играе себе си в някаква нова постановка с име на храна 🤔...по 7-8 участия на месец щял да има.

# 2 582
  • Мнения: 1 681
Сякаш беше вчера, когато Сидни се жалваше, че съпругът й Ричард Гиър я оставя сама в хотелската стая и излиза сам, все едно е още ерген. С Гербер случи, макар че и там имаше история със сервитьорка.
Умна жена излезе Сидни: забежката отдавна е в миналото, а тя все още е до мъжа си. Има здраво семейство и чудесни деца. Или поне така изглежда
Сидни и Ричард Гиър са се женили в Лас Вегас по бързата процедура и няма никакви публични снимки.
А Сидни си е мечтаела за голяма сватба на плажа и с Ранди й се е получило.
А Кобилкина дето твърди, че нямало дълга любов и партньорите стоели заради някакъв договор
И едва ли не насила.Ето вече без муж, големия муж гледа малкия муж.
Скрит текст:
От темата научих израза -От 100 панаира връщана.
А Ранди историята със сервитьорката не съм я чувала-
може жената да си е заработила бакшиша, ама той нали е дружка с Джордж Клуни
дето все сервитьорки, адреналинки и модели на еротични списания ходеше.
Ама се кротна и се ожени за адвокатка.

# 2 583
  • Мнения: 4 717
Симпатизирам на Бакалова и се възхищавам на смелостта й в момента. Можеше да избяга и да не се занимава, както много други направиха.
Сега гледам и интервюто с бившата жена на Еврото и дано успее да се спаси. Бременна е от друг човек и я е страх за живота й, а първото й дете е отвлечено от бившия мъж, който бомбардира със заплахи за живота й.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 16:07 от Не се сърди, човече

# 2 584
  • софия
  • Мнения: 26 002
Не симпатизирам на нито една от двете.
Нищо от това, което правят в момента, не е защото моралът е проговорил, а по съвсем лични причини.
Когато са били в позиция да определят правилата - специално Любена, поведението ѝ беше безобразно. Много тревоги и главоболия е причинила, доста животи и съдби преобърна без да се замисли, защото е имала изгода. Сега е от другата страна. Отлично осребри живота си. Чиста форма цинизъм е нейното.
А Ивайла е ясна - нито бащата на дъщеря ѝ е случаен, нито настоящият ѝ мъж. Има кой да я пази.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 14:57 от zvаnchе

# 2 585
  • Мнения: 8 785
Не симпатизирам на нито една от двете.
Нищо от това, което правят в момента, не е защото моралът е проговорил, а по други съвсем лични причини.
Когато са били в позиция да определят правилата - специално Любена, поведението ѝ беше безобразно. Много тревоги и главоболия е причинила без да се замисли, защото е имала изгода.
А Ивайла е ясна - нито бащата на дъщеря ѝ е случаен, нито настоящият ѝ мъж.
Точно това и коментират останалите, сега многострадална Геновева иначе добре е била с многото пари и правомощия.

# 2 586
  • Мнения: 8 351
Ми не ми е симпатична Бакалова. Такива като нея и жената на Еврото, както и убитата съпруга на Къро много добре знаят с какви хора са се захванали. И как пък точно сега се присетили да станат безстрашни, по едно и също време. Както казваше Ставрев в един български сериал - "Зад всяко съвпадение, стои намерение". Бакалова живееше в Дубай, нали. Сещам се и за един друг човек дето забягна там. Дано само да е жива и здрава, нали детенце малко има.

# 2 587
  • Мнения: 2 734
Не симпатизирам на нито една от двете.
Нищо от това, което правят в момента, не е защото моралът е проговорил, а по съвсем лични причини.
Скрит текст:
Когато са били в позиция да определят правилата - специално Любена, поведението ѝ беше безобразно. Много тревоги и главоболия е причинила, доста животи преобърна без да се замисли, защото е имала изгода. Сега е от другата страна. Отлично осребри живота си.
А Ивайла е ясна - нито бащата на дъщеря ѝ е случаен, нито настоящият ѝ мъж.
Именно, мисля същото и аз. Понеже сега въпроса става личен и това, че е бременна я поставя в една друга позиция, но когато е имала облагите си е мълчала.
Подкупни хора винаги ще има, каквито и реформи да се направят, както и посредници, които за пари са готови на всичко. Не вярвам нещо някога да се промени.

# 2 588
  • Мнения: 3 810
Том Хидълстън
Скрит текст:

Джони Деп
Скрит текст:

# 2 589
  • Мнения: 3 813
Мен много ме забавлява как Мая Илиева е вечната дъвка за медиите. Все някъде я виждат за първи път от 20 години, нищо че преди 2 седмици пак статия на кое събитие е била.

# 2 590
  • Мнения: 2 271
Андреа е качила в личния си инстаграм профил серия от снимки, когато е била на 15 год., но за мен всички са търпели някакви подобрения. Най-драстично, дори куриозно, се забелязва разликата в две последователно качени снимки. Получило се е като преди и след:
Скрит текст:


Ето една нейна по-реална снимка, когато е била на 15 год.:
Скрит текст:

Покрай моделството е била придобила грация и стойка. Поне от тези лични снимки личи:
Скрит текст:




# 2 591
  • Мнения: 39 717
Чак си е изтрила пъпа.

# 2 592
  • Мнения: 2 734
Чак си е изтрила пъпа.
И аз това видях първо. 🤣 Пълен фотошоп и в лицето е играл, ужас просто. Хората вече една нормална снимка не могат да пуснат без да е обработена от всеки ъгъл…

# 2 593
  • София
  • Мнения: 6 502
Андреа има нужда от детокс от социалните мрежи. Супер налудничава е с това нейно живеене в миналото, вечно се споделят стари снимки, стари новини, стари участия…

# 2 594
  • Мнения: 224
Сега гледах Бакалова по новините. Устните са и по-грозни и от на Мария.

Общи условия

Активация на акаунт