Звездни Компромати - Май'23

  • 288 068
  • 2 649
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 225
Щях да кажа, че е като нашите бръмчалки, после видях че е румънка… явно не само по нашите ширини е вървежна съответната визия.

# 31
  • софия
  • Мнения: 25 436
Проверих Вито Шнабел, все пак. Арт дилър бил. Дори Амбър е била с него.
Този е като онзи грозния комик, през когото минават всички бръмчалки.

# 32
  • Glasgow
  • Мнения: 4 391
Румънките и в това ни водят😁
А с Лолитата какво стана

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Какъв прекрасен първи пост! Благодаря, беше ми супер интересно, преди два месеца бях в Париж за първи път, очарователен град!

Новата на Гришо има страхотно тяло, но нещо грубо в лицето, не мога да определя точно какво (от папарашките снимки, другите са изгладени).

# 34
  • Мнения: 12 976
Лелеее, Кактусче, след няколко дни ще бъдем в Париж, това ще е подаръкът ми за РД, как баш сега разказа такива интересени неща, благодаря! 
Само първия пост прочетох, сега ще видя какво се клюкарствали, за да да взема отношениЙ😅🤣

# 35
  • София
  • Мнения: 3 978
Кой каза, че Мада на Гришо прилича на София Лорен?

# 36
  • Мнения: 8 982
Боже как се раждат клюките!!! Laughing Тази румънка е влязла в зала в която е бил и Григор,и някакъв "журналист" извадил заключението че тя му била гадже! Въпреки че не са се докосвали...

# 37
  • на село
  • Мнения: 3 914
Е клюки, клюки, колко да са? И не е влязла в зала, а е била в ложата на Гришо. Казаха го и в спорта по Бтв, а и че е имала връзка и с Лео Ди Каприо.

# 38
  • Мнения: 788
Маги Джанаварова

Скрит текст:

Алисия рекламира марката си дрехи
Скрит текст:

Кендъл Дженър
Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 6 668
Какъв е този английски от Биометова? Не спирам да се хиля. Много стерилност лъха от дома им, независимо от парите-няма уют. А те двамата са като пластмасови манекени без живец.

# 40
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Каприо ги е минал всичките. Няма жена с която да не е бил 😂

# 41
  • Мнения: 2 989
Харесвам Алисия по принцип, но долната й джука е станала като на маймуна.

# 42
  • Мнения: 4 038
И защо все твърди, че не си боядисва косата? Това е във всяко интервю. Ама  то си личи, когато си с естествен цвят. Тя не е. За екстеншъните изобщо не се споменават... Ще кажеш, че и тя като Преслава е напълно естествена

# 43
  • София
  • Мнения: 1 732
Мадалина Генеа е топ бръмчалка вече не в първа младост. На мен ми прилича много повече на Мария Грация Кучинота, отколкото на София Лорен.

# 44
  • Мнения: 1 787
И защо все твърди, че не си боядисва косата? Това е във всяко интервю. Ама  то си личи, когато си с естествен цвят. Тя не е. За екстеншъните изобщо не се споменават... Ще кажеш, че и тя като Преслава е напълно естествена
Екстеншъни няма наистина.

Общи условия

Активация на акаунт