Знаете ли кого видях - 42 тема

  • 134 955
  • 849
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 14 931
Мустафа Карадайъ сутринта. Стовариха го пред парадния вход на НС.
Вчера, Джуджи по уличките около Докторската градина, натоварена с папки.

# 76
  • Мнения: 14 480
Стойко Пеев-ех,какъв хан Аспарух беше само!

# 77
  • София
  • Мнения: 1 674
Миналия петък видях Кирил Ефремов със съпругата му в заведение на плажа във Варна. Жена му изглеждаше доста добре, той ми се видя остарял и някак по-слаб, отколкото си го представях,

# 78
  • Мнения: 994
Лаура Кьовеши на летището в Букурещ с охрана.

# 79
  • Мнения: 404
Жена му още ли е с него? Засичала съм го в кварталния фитнес и се държи като доста не-женен 🤪

Миналия петък видях Кирил Ефремов със съпругата му в заведение на плажа във Варна. Жена му изглеждаше доста добре, той ми се видя остарял и някак по-слаб, отколкото си го представях,

# 80
  • Мнения: 2 515
Жена му още ли е с него? Засичала съм го в кварталния фитнес и се държи като доста не-женен 🤪

Миналия петък видях Кирил Ефремов със съпругата му в заведение на плажа във Варна. Жена му изглеждаше доста добре, той ми се видя остарял и някак по-слаб, отколкото си го представях,

Не само във фитнеса се държи така.Има доста неприемливо според моите представи държане на мъж като цяло и в частност на женен такъв.

# 81
  • Мнения: 24 840
За пореден път виждам майката на Деси Цонева и за пореден път не ми прави добро впечатление

# 82
  • София
  • Мнения: 1 502
Мустафа Карадайъ сутринта. Стовариха го пред парадния вход на НС.
Вчера, Джуджи по уличките около Докторската градина, натоварена с папки.
И аз я видях Джуджи преди няколко дни в района.
Тази вечер Евгени Минчев, пак в този район, в едно гаражно кафе с приятели.

# 83
  • Мнения: 10 724
На метростанция Сердика Ники Василковски с една огромна туристическа раница, симпатичен младеж.

# 84
  • Мнения: 2 123
Джия как изглеждаше на живо?

# 85
  • София
  • Мнения: 1 674
Жена му още ли е с него? Засичала съм го в кварталния фитнес и се държи като доста не-женен 🤪

Миналия петък видях Кирил Ефремов със съпругата му в заведение на плажа във Варна. Жена му изглеждаше доста добре, той ми се видя остарял и някак по-слаб, отколкото си го представях,

Предполагам, че все още е със съпругата си - поне жената, с която го видях, беше отбелязаната във фейсбук като негова съпруга. Не знам дали имат семейни сътресения, поне от малкото време, в което бяхме маса до маса, изглеждаха съвсем нормална двойка, излязла на обяд.

# 86
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 456
Десислава Атанасова и Деница Сачева нагласени рано-рано сутринта. В добро настроение.

# 87
  • Мнения: 75
Корнелия Нинова на летище София на полет за Мюнхен. Първо седеше на една маса в барчето до гейта с няколко мъже, говореха си. После седна на една пейка с таблета и много съсредоточено чете нещо. Беше със син панталон и блуза на райета. На връщане пък на полета беше волейболиста Владо Николов. Хубав мъж:)

# 88
  • София
  • Мнения: 12 588
Плевнелиев в млекарница Добрев до Докторската градина.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 6 629
Снощи Андрей в ресторант "Нептун" в Бс,а днес Толева в центъра на Богориди в Бс.

Общи условия

Активация на акаунт