София вкъщи - от 29 май по БТВ

  • 15 211
  • 196
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 868
Сериалът разкрива натовареното ежедневие на група млади брокери и техните сложни взаимоотношения в един критичен за компанията период. Когато влиятелният основател и собственик на компанията внезапно умира, неговите най-доверени служители Даниел и Никола неочаквано се оказват начело на фирмата. Ситуацията се променя още по-бързо и се превръща в сложен казус, когато двамата научават за София – незаконната дъщеря и законна наследница на половината от бизнеса на починалия й баща. София е от онези момичета, които трудно могат да останат незабелязани – тя привлича вниманието с неподправен чар, позитивното си отношение към всичко, което я заобикаля и носи в себе си щипка лудост. Има силен морален компас, знае как е правилно да се постъпи, но като всеки млад човек, често се колебае и греши. Новината за смъртта на баща ѝ я кара да се чувства виновна, че не е била по-решителна. Ето защо, когато пристига в агенцията, тя вижда в това възможност да опознае баща си и да намери своето призвание – въпреки или благодарение на Даниел и Никола – новите собственици. Поредица от перипетии, сложни ситуации и приключения, ще поставят героите пред трудни професионални и морални дилеми. Изпълнени с лек хумор, забавни ситуации и неподправена искреност, епизодите ще изследват различните измерения на това какво е дом и семейството. Нов, модерен и съвременен, сериалът ще заложи на изцяло нови и свежи лица - талантливи актьори, които съвсем скоро ще се превърнат в любими на зрителите на bTV. В ролята на София ще изгрее младата и очарователна актриса - Владинелла Кацарска, която е завършила „Актьорско майсторство“ в класа на доц. д-р Пенко Господинов. В ролята на един от новите собственици и финансов директор на компанията (Даниел), ще бъде актьорът Иван Тодоров, а в ролята на новия оперативен директор (Никола) ще блесне актьорът Никола Парашкевов. Продуцент на „София вкъщи“ е Кръстьо Ламбев (Concept Studio)С актьорски състав, залагащ основно на нови лица и с добър баланс между морални дилеми, реални казуси и забавни ситуации, „София вкъщи“ стартира от 29 май и ще се излъчва в понеделник и вторник от 21:00 ч.

# 1
  • Галифрей
  • Мнения: 4 111
Запис. Благодаря за темата 🌸❤
Видях промота и четох инфото.  Изглежда забавно ново  и интрестно. Изглежда обещаващо ще му дам шанс.

# 2
  • София
  • Мнения: 22 944
Мерси за темата, винаги давам шанс, пък ще видим. Grinning

# 3
  • Мнения: 25 737
И аз ще го пробвам.

# 4
  • Мнения: 9 484
Благодаря за темата!

Сериалчето изглежда леко и приятно, ще го гледам, освен това и единият от актьорите ми е познат.

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 1 624
И аз мисля да го гледам. Дано да успее да задържи вниманието ми.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 2 657
Звучи интересно, ще му дам шанс.

# 7
  • Мнения: 9 107
Благодаря за темата, ще гледам , винаги давам шанс, пък като разводнят в n, сезона ги зарежа. Звучи свежо, никой от актьорите не съм чувала/гледала.

# 8
  • Галифрей
  • Мнения: 4 111
Запознай се с Никола ! Той е оперативен директор, един от новите собствениците на фирмата. В екипа с Даниел, Никола е човекът, който омайва клиентите. Знае как да привлича както жените, така и мъжете.

😎🔥 С коженото си яке и пистовия си мотор, Никола е самата дефиниция на “лошо момче”. Той има неустоима харизма, с която пленява кажи-речи всяка жена, която си пожелае. Никола обича да флиртува, но постоянството не е сред нещата, които може да предложи на жените. Най-дългата му връзка е 168 часа.

👉🧑 В ролята  Никола Парашкевов.



# 9
  • Мнения: 169
Благодаря за темата! И аз мисля да го гледам. Следя българските сериали и се радвам, че има какво ново да гледаме.

# 10
  • Мнения: 4 395
Някой знае ли, дали сериалът е римейк?

# 11
  • София
  • Мнения: 22 944
Ще се изненадам, ако не е. 🤣

# 12
  • Мнения: 31 160
Ще го видя какъв е.

# 13
  • Мнения: 8 759
Много странно рецитиране от страна на актьорите.
Нещо не ми хваща интереса за момента.

# 14
  • Мнения: 5 738
Гледам, но изобщо не ми е интересен. Ще дам шанс с още 2-3 епизода.

Общи условия

Активация на акаунт