Има ми нещо ама незнам какво.......

  • 2 600
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 521
Четете внимателно и не критикувайте:
Всички пишем "... но отиди на лекар...", и само споделяме свои подобни проблеми, което е много полезно и насочващо, и осведомяващо, за да знае човек какво да очаква и как да реагира.
Между другото мечото грозде изобщо не помага, трязва да изпиеш  1 цистерна за да почувстваш ефект.
А интелигентните лекари заедно с АБ на жените изписват и противогъбични препарати.

# 16
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Оххххх....имам го хроничен.Симптомите са същите.Но вече ги познавам отрано и не се оставям да прокървя..При такава ситуация задължително се консумират много течности.Все пак се консултирай с лекар.Дано да не е цистит-оттърване няма. Confused

# 17
Възможна причина е камък в бъбреците. Ако изпишкаш камъче, запази го- изследва се състава му, а това подпомага лечението.

и май това ще излезе,
защото това оцветяване в урината,и тежеста ниско доло..... newsm78
Здравейте отново момичета. Имам камъни в бъбреците, още в вторник следобяд когато отидох до тоалетната чух че нещо изтропа и след това вече ходенето до тоалетната беше супер, не ме болеше и тн. Бях изпишкала камъчето, но неуспях да го запазя Sad. Засега нямам никакви проблеми и дано да продължи и занапред. Благодаря на всички.

# 18
  • Мнения: 747
Цвети, радвам се, че положението се е успокоило. Не е лошо да си направиш една ехография на бъбреците. Eвентуално някакъв химиотерапевтик или билка за прочистване да вземеш. И щом един път си направила камъчета- да внимаваш с диетата, да пиеш мин. вода... Посъветвай се, успех!

# 19
  • Мнения: 4 053
Цвети,радвам се за теб,имала си страшен късмет,че толкова бързо си се спасила от този камък.
при моя мъж тази болка продължи около 5 месеца,
ту го болеше,ту не го болеше,докато не го искара и му олекна Confused

Общи условия

Активация на акаунт