На пазар във Варна - тема 73 ⚓

  • 35 131
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 474
Да попитам за препоръка за зъболекар по ЗК. Майка ми иска да е жена, да е възрастна и да не взима много скъпо. И да е в района на Колхозен, Стоматологията. Общо взето сума изисквания Grinning Обаче аз нямам идея по колко вървят пломбите по здравна каса, 30-40 лв? Или повече?
Миналото лято ходих в Стоматологичен център на Доктор Мечкарова.
Ул,Райко Жинзифов 22 мисля,под една кооперация е.Много съм доволна и от нея,и от д-р Стоев, много.
Това е точно под Синия пазар,мисля ви е удобно.Д- р Мечкарова е възрастна😌

Благодаря за темата,😘🤗

# 16
  • Варна
  • Мнения: 716
Да попитам за препоръка за зъболекар по ЗК. Майка ми иска да е жена, да е възрастна и да не взима много скъпо. И да е в района на Колхозен, Стоматологията. Общо взето сума изисквания Grinning Обаче аз нямам идея по колко вървят пломбите по здравна каса, 30-40 лв? Или повече?


Отговаря на всичките ви изисквания. Надявам се все още да работи.

# 17
  • Мнения: 3 894
Kъде във Варна мога да намеря резервни части - уплътнение за кубинска кафеварка?

# 18
  • Мнения: 1 170
Френски макарони в Гранд Мол на етаж 2 има ли ги още?

Дълбока и извита тава за погача къде да намеря днес?
Бяха ми подарили от Cherry by Mary, много ми харесаха, но не зная колко струват, не съм им била клиент.
Като, че ли съм виждала на витрината на Sweet Parmy в Паркмарт, не съм 100% сигурна.

# 19
  • In transit
  • Мнения: 11 967
Френски макарони в Гранд Мол на етаж 2 има ли ги още?

Дълбока и извита тава за погача къде да намеря днес?
На пазар Чаталджа, в магазина за домашни потреби, който е точно след бариерата...може и в отсрещния да провериш. В Кауфланд също продават такива тави, от алпака.

Скаридка, резервни части за всякакви кафемашини и кафеварки има в магазинчето на фирма "Валенсия 96", намира се на бул. Владислав, малко след спирката на Патриарха. Там, където почва една малко локално платно, успоредно на булеварда и има магазини за акумулатори.

Благодаря за темата!

# 20
  • Мнения: 8 773
Бяха ме почерпили с макарони, много ми харесаха, попитах откъде са и казаха от уиски магазина под Планекс кооперацията.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 956
Здравейте!
В Делта планет МОЛ има  ли услуга -опаковане на подаръци?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 172
Благодаря за новата тема!Преди 3-4 години ми извадиха снимки от телефона на хартия във фото на гърба на спирката на 148 на  Катедралата в посока кварталите.Не знам обаче дали все още съществува.
Нещо друго стана това фото. Иначе и на мен много снимки са ми изкарали там. Изпращах им ги на мейл pixel.vladislav.2@abv.bg
Може да ги питате къде са се преместили

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Здравейте!
В Делта планет МОЛ има  ли услуга -опаковане на подаръци?
Май има. Срещу КИК.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Трябва ми преводаческа агенция за справка за доходите за един договор за наем. И ако може да стане бързо.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 865
Трябва ми някой за попълване на документи за връщане на данъци от Холандия.Синът ми попълни всичко онлайн,данъкът е изчислен,но изпратиха документи за попълване.Фирмите за връщане на данъци не стават.Звънях навсякъде,те искат всичко отначало да се направи.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Трябва ми някой за попълване на документи за връщане на данъци от Холандия.Синът ми попълни всичко онлайн,данъкът е изчислен,но изпратиха документи за попълване.Фирмите за връщане на данъци не стават.Звънях навсякъде,те искат всичко отначало да се направи.

Ако става въпрос за студент, Юнифай дали не биха съдействали?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 865
Не е студент.Работи там,но се върна.Ако беше там веднага щяха да му преведат парите.Мога и аз да ги попълня ,но се притеснявам да не сгреша нещо и пак да чакаме ново писмо.Може ли координати на тази фирма,не съм я чувала.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Не е студент.Работи там,но се върна.Ако беше там веднага щяха да му преведат парите.Мога и аз да ги попълня ,но се притеснявам да не сгреша нещо и пак да чакаме ново писмо.Може ли координати на тази фирма,не съм я чувала.

Заповядай

https://www.unify.bg/
  Имат офис във Варна, занимават се с кандидатстване в университети в Холандия и съдействат при нужда. Служителите им са учили там, поне преди три години беше така. Успех!

# 29
  • Мнения: 8 773
Миналото лято си взех много хубави мушката, имаше алея на цветарите пред хотел Черно море.
Тази година дали ще има?
Търся кралски мушката, знаете ли къде мога да намеря.
Някой посещавал ли е разсадник Нолина?



Днес ми казаха, че в магазин Елитис има такса при плащане с карта.
Знаете ли за други магазини в които са го въвели?
Това било заради високите такси на банките.

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 19:49 от alethea

Общи условия

Активация на акаунт