Моля за цифренка

  • 10 629
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
Вие пък толкова ли не може да отделите 15 лв. и да си я купите?

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
Може ли някой да ми изпрати линк за цифренка? Благодаря предварително!  bouquet
Току що видях, че от торентите на DATA.бг е изтрита. Ако можеш с DC++ да работиш ще се включа да я изтеглиш.

# 17
  • Мнения: 183
Да и аз от там съм я свалила, но снощи като я потърсих видях, че вече я няма там. Ако се сетиш за начин, по който да ти я пратя, само кажи.

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 366
kiarra и chanoir много ви благодаря, за съжаление явно няма как да стане. Cry Благодаря още веднъж за отзивчивостта .  bouquet

# 19
# 20
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Много ти благодаря Batmanveliki!

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 366
Безкрайни благодарности Batmanveliki! smile3501

# 22
  • Мнения: 1 640
Фроска,Радостина33,как успяхте да изтеглите "Цифренката".При мен на екрана,след кликването,се появи мн.дълга страница с букви и цифри-нищо смислено и разбираемо .Зареждането почна и приключи,а после какво да правя?Как да разбера  къде е изтеглено,ако въобще нещо е станало.За първи път съм в такава неясна ситуация.При вас какво се получи?Инсталация ли е нужна-аз не разбирам нищо от това.

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 366
Фроска,Радостина33,как успяхте да изтеглите "Цифренката".При мен на екрана,след кликването,се появи мн.дълга страница с букви и цифри-нищо смислено и разбираемо .Зареждането почна и приключи,а после какво да правя?Как да разбера  къде е изтеглено,ако въобще нещо е станало.За първи път съм в такава неясна ситуация.При вас какво се получи?Инсталация ли е нужна-аз не разбирам нищо от това.
Първо кликни с  ляв бутон върху линка. След като се отвори синята страница с файла, кликни десен бутон върху него и избери "save target as..", после от отворилия се прозорец дай направление, къде да ти се запази цифренката  и накрая - save. За да я изтеглиш обаче ти е необходима торент програма за теглене на файлове- bit comet. Успех!

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 00:43 от radostina33

# 24
  • Мнения: 1 640
МНОГО мерси,ще пробвам! Аз не знаех за десния бутон,ползвах левия по навик,когато се появи синята стр. с директориите. Embarassed  :
bouquet:
Имам торент програма ,даже са две.От Бит Комет минах на  м Торент,защото филмите по-бързо се теглели с нея.

Общи условия

Активация на акаунт