Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 12

  • 19 787
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 492
Не, Сейран иска мъж. Като не го вижда- обичащ, съчувстващ, верен- тръгна си и избра “злото” на Кязъм, пред преклонението на главата. Но да спориш във форум е като да си говориш с радиото. Започнете една дума и тя е “ достойнство”. Сейран го има. Пелин и цялата банда от имението- не. Те имат интереси и игрички. Така виждам нещата.

# 706
  • Мнения: 1 834
Не, Сейран иска мъж. Като не го вижда- обичащ, съчувстващ, верен- тръгна си и избра “злото” на Кязъм, пред преклонението на главата. Но да спориш във форум е като да си говориш с радиото. Започнете една дума и тя е “ достойнство”. Сейран го има. Пелин и цялата банда от имението- не. Те имат интереси и игрички. Така виждам нещата.

Да пречупи ината,достойнството и гордостта на Сейран може да се опита Тарък
Ферит иска само да види любовта на Сейран
Бих приела сравнението с радиото,ако говорите на някой,който няма собствено мнение и не може да го защити
Моля,имайте го предвид
Аз няма да използвам сравнения
Хубав ден

# 707
  • Мнения: 2 574
Всяка гледна точка има своята доза истина.

Щеше да е хубаво Сейран и Ферит да виждаха всичко,като нас. Сейран-всичко което прави Ферит,  сънища, емоции,как се отнася с Пелин..
Ферит да види,силната  емоцията  която изпитва Сейран и да проумее, несигурността й.
Вместо това те виждат параван  пред чувствата  на другия.  Колко различно щеше да е ако бяха открити един с друг и си споделиха.  Нямаше да попаднат в тази плетеница от интриги.

Щяха да се карат,но щяха й  да се обичат. Но нямаше да има сериал.

Пропуснах ли в епизода, не видях Суна да  казва на Сейран,че видя Казъм със Зерин?

# 708
  • Мнения: 3 422
Здравейте Благодаря за споделеното

https://twitter.com/Vickymoon28/status/1655152132687900672/video/1



# 709
  • Мнения: 4 739
Поне има Афрам 🙂

# 710
  • Мнения: 22 258
Мамини душици Heart Eyes



Това сега зад кадър ли е, не ми стана много ясно Thinking
Вероятно зад кадър, защото правят изявление. Развели са се галиба.

# 711
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Хайде, разведохме се, geçmiş olsun! Да видим как ще ги съберат отново Grinning

# 712
  • Мнения: 2 497
Коментират, че тази снимка е вариант 2 на развода. Все още не били решили на къде. Първи вариант-разведени, излизат от различни врати, втори вариант-женени, прегърнати и щастливи.
Спойлерите обаче масово разпространяват, че все още има снимки в къщата на Казъм, където той пита Ферит бил е със Сейран и той казва да.

Ако наистина снимат по 2 варианта на сцените ще ги призная. На където духне фенския вятър и сценария по него.

Режисьорката е лайкнала туит, че бременност със сигурност няма да има. Та това отпада като вариант.

Чета внимателно всички постове, но не мога да усетя нагласата на къде клони. И питам, ако иска някой да ми отговори.

Вие искате ли/сматате ли за правилно да се разведат Сейфер?
Аз смятам, че трябва на всяка цена да се разведат. Ако сега не го направят, въпреки че много се обичат, все още нямат основа стабилна, на която да стъпят. Трябва още много сълзи да изплачат, за да са заедно докато смърта ги раздели Simple Smile

# 713
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
А като се разведат, какво ще ги събере отново, че да градят стабилната основа?
Ако Пелин се ожени за Ферит, ще трябва някой да я убие, за да се отърве от нея...

# 714
  • Мнения: 1 832
Ами то ако ги разведат и няма “бременност” , не виждам как ще ги съберат.
За мен трябва да се отложи делото , да се случи нещо за този период и да се осъзнае Сейро.
Да си имат план с Ферит и на следващото заседание .. всички в шах.

# 715
  • Мнения: 4 739
Аз свикнах с мисълта, че ще ги разведат. Приемам причините за това.
Обаче от миналата седмица се питам - кое ще е това , което да ги накара да искат да са заедно? Реално погледнато какво общо добро са имали досега. Все кавги, все обвинения и т.н да им бяха дали няколко епизода хармония и т.н, че да правят сравнения евентуално после, като са в брак с други.

# 716
  • Мнения: 2 497
Какво може да ги събере знае само Гюнтер Joy а той е болен мозък, та може и да измисли нещо.
Не знам, питам, интересно ми е да прочета различни гледни точки.

Като казвам, колко ме кефят феновете, всеки пиксел разкостват. Вижте какъв паралел са направили между рисунка от началото на сериала и затворената жена на Тарък. Не съм сигурна, но май  не е фотошоп.



Рени, какво е написала сценаристката на друг сериал. Голяма фенка е на нашия. На рисунката пише да са заедно Сейфери, но отгоре? Че Гюнтер е гадняр? JoyJoy

# 717
# 718
  • Мнения: 4 739



Смотано превежда автоматичния преводач.

# 719
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
На рисунката пише: "Нека Ферит и Сейран да се събрат отново"

А другият надпис е: "Живот, който кара един сценарист да направи това, какво ли няма да ви накара да направите"

Според тия писания, Ферит и Сейран правят изявление, усмихва ли се, демек не са се развели. Пелин гледала от едно такси, а Ферит дръпнал Сейран с него... Сцената с изявлението имала 9 дубъла. После всички влезли в съда.

Аз ще изчакам фрага, за да видя какво е положението с развода Wink

Общи условия

Активация на акаунт