Всичко за всички марки гел лакове - тема 48

  • 28 430
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 386
Mini me, пробва ли с базата? Тоест слагаш стикера, слагаш слой база, печеш и топ? Тогава не мърдат, дори и релефните.
Shtipalkata, клареса celebration имаха, во забравих номера. Имаше понребителка, Анито4 май беше, която пишеше тук и беше качила много красив млечен моникюр от серията. Преди 1-2 теми да беше, но съм през телефона и не ми работи на фул търсачката да го извадя баш. Качвала съм го и в заглавен пост ва следваща тема след като е качен. Иначе има красив млечен и на неонейл, който не става на черти, но не е бюджетен.
Точно така ще направя сега, благодаря Simple Smile. Не знаех за тази техника, но аз и не съм ползвала много стикери, само от водните.

# 391
  • Мнения: 1 860
При мен помогна л, тъй като все падаха само с топ. С база си реших хроблема, нъпреки че имаме съфорумки, които само с топ нямат грижа. А базата я нанасяш нормално, като топ, без укрепване.  Въпреки че има и нехники с лесо изравняване с топ, но  е зруга бира това и зависи от топа, защото той по-лесно де разтича при тази техника.

# 392
  • Мнения: 220
Mini me, разкош Heart Eyes! Много обичам такива цветове и супер мсимко се е получило-оформление, укрепване, съчетание! Много ке кефя на ярки неони, нищо че пускам по-бозави дизайни напоследък.
Аз пък покрай ремонта и местене на неща насам-натам счупих воето лампе и наминах покрай мьомакс, но си купих обикновена настолна с крушка. И тя беше за 30тина лева, да видим под нежните ми грижи колко ще издържи,тъй като много чупя без да искам.
Стилияна, надявам се да решиш проблема!
Благодаря, Кармила!

# 393
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 490
Да, и аз слагам задължително база върху стикерите, пека, после топ, пека. Иначе се белят! Hug

# 394
  • Мнения: 102

Нещо ново от мен. И аз съм си поръчала накрайник 5 в1 син , чакам го с нетърпение, че виждам  зор. А кой прахоуловител бихте препоръчали и как са цените?

# 395
  • Мнения: 1 860
Shtipalkata, погледнах и е celebration 9 на клареса. Изглежда така на снимка от съфорумката:

# 396
  • Мнения: 7 593
Моя приятелка също много хвали Claresa Celebration 9 за млечен гел лак.

Ето една оферта пила + прахоуловител за само 90 лв. Повече от добра цена, от Бг само пилата ще ви струва толкова, ако не и повече. Пускам линк към прахоуловителя.
https://a.aliexpress.com/_mqJKp7K

# 397
  • Мнения: 584
Много ви благодаря момичета!! Поръчах я днес , ще напиша отзив за млечния цвят

# 398
  • София
  • Мнения: 1 493
А можете ли да препоръчате бюджетна пила от Али, която е с кабел, а не с батерия?

# 399
  • Мнения: 7 593
Тези ел. пили, но както виждаш, излизат значително по-скъпи:

https://a.aliexpress.com/_mslodZe

https://a.aliexpress.com/_m0MImzE

А като качество са като сивата, която пуснах (тя също е обикновено на 46-50€ като цена, в момента има някаква супер оферта).

# 400
  • Мнения: 1 860
https://m.aliexpress.com/item/1005005092822567.html?spm=a2g0n.pr … a1ef-0a8bd70c8b26
Тази в момента е 20 и неща евро, през телефона сега в лева ми излиза и мсеки път ми сменя валутата. Доставката би трябвало да е безхлатна, дава я безплатна над 18 лв., а пилата е 42 +-. Теб какво те притеснява в тези на батерия? Новата ми лилава в сравнение с подобна, но тип телефон, е по-мощна и с по-хубава ръкохватка от другата. На мен повече ми допадат тези на батерия, защото се по-малки, няма излишни кабеляци(а като извадя такъмите се оплитам то не е лампа за печене, светене и ако и пилата е с кабел е манджа с грозде плюс разклонител). Иначе батерията от коледа насам веднъж я заредих и беше преждевременно, защотохя забравих включена. Иначе до април държеше, а бях направила 2 педикюра и 6 маникюра и беше на почти 60 процента. Другите са гангурести, морално остаряли и излизат на същата цена или по-скъпо. А хубавите на кабел вече не са бюджетни, а 60-70 лв плюс. Но това е мое мнение, ти си знаеш какво търсиш само изтъквам плюсове и минуси, за да можеш да прецениш. Ако видя някоя на добра цена още ще ъпдейтна мнението или пусна отново в нов коментар.

# 401
  • София
  • Мнения: 1 493
Убедихте ме за безкабелна Simple Smile По принцип се дразня на уреди, които като им се скапе батерията, трябва да ги хвърлиш, но пък като видях тия кабеляци, се пренасочих.

# 402
  • Мнения: 1 534
Въпрос за ползващите Claresa Celebration серията. На мен гел лакът се отдръпва още преди да го изпека. Идея защо се получава така, с други марки нямам този проблем?

# 403
  • Мнения: 1 860
За тази серия не мога да кажа, не съм взимала от нея, но с други лакове на клареса нямам накъв проблем. Бършеш или оставяш лепкавия слой? Аз не бърша лепкав ро принцип, рядко ми се е налагало и то ако изтраждам и пиля и пак не съм имала проблем. Каква база ползваш и какъв цвят?
Bubble79, тук масово сме с такива пили, надявам се да нямаш грижа, тогава ще е някакво дефектна. Държат им батериите по принцип и за дом. употреба цая време ще мине докато падне от 1но зареждане, освет ако не направиш като мен. Направило ми е впечатление, че кабелите по-лесно се развалят от пречупване и или ни подава ток добре или но ръкохватката се разваля(мисля на Есмералда така един кабел се беше развалил). При мен на една стара лавпа така кабела да тока се прецака, както хри зарядни и слушалки, когато я пускаф голямо нагласяне падаше, за да работи.

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 10:30 от karmilla

# 404
  • Мнения: 1 534
За кой лепкав слой става въпрос?
Ползвам база отново на Клареса.

Общи условия

Активация на акаунт