Предстои ни нов етап - отделна стая и отбиване

  • 1 038
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 043
Малейна, може би главната мъка на малките е, че искат да заспиват с нас. Сигурно не ги вълнува толкова къде ще е това, стига да са с мама. Поне това наблюдавам от моето момче. Ако му оформиш негова стая и му обясниш, че това е неговото легло и т.н., но запазиш засега заспиването с теб на новото място, може би няма да се стресне толкова. Щом заспи, се преместваш в семейната ви спалня. Ако те тревожи дели ще го чуваш, можете да ползвате бейбифон.

това е верно - моята кака сама спеше от малка в стаята си но като поотрасна ела да видиш как се сабирахме на детско легло и двете докато заспи  Crazy , и аз ти предлагам да са последователни нещата че ще и дойде множко

# 16
  • Мнения: 77
Отдавна не съм влизала във форума,нямам време.Наложи се да поработя и оставям малката на майка ми.Не знам как,но и ние трябва да се справим с отбиването.Просто вече не знам с какво да се мажа,ужасни рагади и кърменето се превръща в мъчение за мен.То не е Дефламол,Гармастан,Лансинокс. А и тя заспива без проблем с друг,но ако аз съм там абсурд без "тити".През деня не ме търси,само на заспиване,през нощта не се буди,чак на сутринта,за това мисля,че е готова за отбиване.Мисля,няколко дни да изчезвам от къщи вечер докато заспи и да спя в друга стая,за да не ме вижда и на събуждане.Но ако стане неспокойна не знам какво ще правя.

Общи условия

Активация на акаунт