Членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

  • 91 997
  • 450
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 401
Милена, да минем на лични!   bouquet

# 301
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пристигна заявлението на jollity   Peace

# 302
  • Мнения: 331
Здраейте! Благодаря за одобрението на молбата ми за членство! Сега ще ми е нужна малко помощ, за да бъда и аз полезна! Дали има някоя мама от В. Търново-да се срещнем и да обменим информация?

# 303
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Здраейте! Благодаря за одобрението на молбата ми за членство! Сега ще ми е нужна малко помощ, за да бъда и аз полезна! Дали има някоя мама от В. Търново-да се срещнем и да обменим информация?

Ех, Велико Търново....жалко, че наскоро не ми се очертава път натам.

Приветствам новата жена, дано се чувства комфортно сред нас...и...да умножи болярките в редиците ни, разбира се!

# 304
  • Мнения: 331
Благодаря! Няма как да не се чувствам конфортно. Само трябва да навляза в същината.

# 305
  • Мнения: 4 138
митбулке, пипнах ли те. изневеряваш, а. hahaha
а ние си мислехме, че ще си вярна само на нас. че и чужди проекти в подписа, ауууууууууууууууу. некви мултимами.
хайде, от мен да мине, членувай. демокрацията е хубаво нещо. като мастит шеф на ГИОО ти давам благословията си.

а майтапът настрана, митбулката е богатство и добра придобивка за всяка организация. чисти хора, с чисти помисли и големи сърца, са навсякъде добре дошли. и за колкото повече каузи се борят, толкова по-добре.

# 306
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
митбулке, пипнах ли те. изневеряваш, а. hahaha
а ние си мислехме, че ще си вярна само на нас. че и чужди проекти в подписа, ауууууууууууууууу. некви мултимами.
хайде, от мен да мине, членувай. демокрацията е хубаво нещо. като мастит шеф на ГИОО ти давам благословията си.

а майтапът настрана, митбулката е богатство и добра придобивка за всяка организация. чисти хора, с чисти помисли и големи сърца, са навсякъде добре дошли. и за колкото повече каузи се борят, толкова по-добре.

Стига да отделят достатъчно време за всички "каузи". Ако се получава - страдат деца и сем от липса.
Доказано, още преди няколко века.
Логика.

# 307
  • Мнения: 4 138
въх. Crazy

нямам желание за заяжданици, ама косвено все пак е леко обидно. за да нападнеш индиректно някого, да минаваш като валяк през неща, с които не си запозната.
ако имаш да разчистваш сметки, не го прави тук и чрез нападки срещу хора, с които не си имала контакт.
и нашата организация е в подписа на митбул, така че засяга и нас. а това е определено нещо, на което се считам длъжна да реагирам. личните войни са за личните. тук се говори по същество.
не става така, маце. без оглед на жертвите да си полираш егото. не става, а и не бива.
не ми отговаряй, няма нужда. няма да пиша повече тук, но просто избирай завбъдеще средствата по внимателно.

П.П. аз за съжаление съм живяла и ще живея вероятно само в два века, та незнам как е било преди няколко. а пък с логиката съм напълно скарана, аз съм артистичен хаотик. нейсе. не ме интересуват чуждите войни, просто мразя да бъде спрягано името на нашата организация там, където то няма място, а именно в дребни заяжданици.
моля за разбиране.

# 308
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
АуУУУ, войни, жертви, его - след малко ще се преродя отново и то в пубертета. Маце съм, все пак.


Ако членовете на СНБМ имат воля за обсъждане, предлагам още една точка във вече дългия дневен ред за следващата среща. Не е необходимо май дори да я формулирам.

# 309
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Моля да не обръщате внимание на Сання - хормоните и играят хоро.  Mr. Green
 Саньо ма, како незаменима, моля те по-кротко!

# 310
  • Мнения: 9 973
мога ли да кандидатствам,ако нямам огромен опит в дейноста,или това се учи с времето? BlushМного ми се иска да съм полезна на повече хора!Мислите ли,че мога да кандидатствам? Blush

# 311
  • Мнения: 4 978
мога ли да кандидатствам,ако нямам огромен опит в дейноста,или това се учи с времето? BlushМного ми се иска да съм полезна на повече хора!Мислите ли,че мога да кандидатствам? Blush

Деси, разбира се че можеш да кандидатстваш.
Важно е желанието за работа.
Всичко останало се учи.

# 312
  • Мнения: 2 534
митбулке, пипнах ли те. изневеряваш, а. hahaha
А ти диване такова , стига лаяло , ами се присъединявай към редиците ни  Hug
А откога си ми обещала да се видим  Sad  , в БГ ли си още  newsm78
Ще звънна тия дни

# 313
  • Мнения: 4 138
ауууууу, кво отношение. бИзУбразие. тук съм, ама сряда май яхаме гълъбите. дрънни дотогава.

не мога да се присъединявам аз, прекалено съм велика и трябва да ме кандърдисвате с дамаджана вино и пет кила пържоли Wink

майтапът настрана, мерси за милата покана, но член или не, ако мога, помагам. за мен това не е от значение.
страхотна работа вършите, майтапът настрана, аз ви симпатизирам и така много.

# 314
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
ауууууу, кво отношение. бИзУбразие. тук съм, ама сряда май яхаме гълъбите. дрънни дотогава.

не мога да се присъединявам аз, прекалено съм велика и трябва да ме кандърдисвате с дамаджана вино и пет кила пържоли Wink

майтапът настрана, мерси за милата покана, но член или не, ако мога, помагам. за мен това не е от значение.
страхотна работа вършите, майтапът настрана, аз ви симпатизирам и така много.


Да се примирим с това....немалодушие и да продължим.
СНБМ обикновено И "сабя не Я сече".

Кофти е когато е от "свои", без сабя.

Общи условия

Активация на акаунт